Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Warknife_

hocam tehlikeli iş mahkemelik olunmasın sonra :D

yok be abicim ne mahkemeliği
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    Hocam çok film izliyorsun belli ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel yöntemlerini bir mesaj grubu kurup tartışın. Forumda çok bilinen yöntemler var, o kadar uğraşa gerek olmadan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

Hocam çok film izliyorsun belli ki

görevimiz tehlikede görmüştüm adam kitabın içinden cep bilgisayarı çıkarıyordu ordan geldi aklıma
  • Su modelin 5,5 inc ve daha buyuk bataryasi olan versiyonunu cikarsalar kosa kosa gidip alacagim o derece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Özel yöntemlerini bir mesaj grubu kurup tartışın. Forumda çok bilinen yöntemler var, o kadar uğraşa gerek olmadan.

Hocam yurtdışından telefon hiç almadım.. Yeşil pasaportum var ve yazın staj için Kosova'ya gitme durumum var.. Kosova'da bu telefonu bulabilir miyim ya da hangi yöntemlerle gitmeden önce bu telefona sahip olabilirim bilgilendirebilir misiniz biraz?

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Telefon resmi olarak Türkiye de mi satılacak? Son mesajlardan öyle anlaşılıyor da?

Yok hocam imkansız. Sebebi ise çift hattı tek imei üzerinde kayıtlı olması.

Meizu M2 note de tek imei üzerinden Türkiye ye geldi ve her iki sim kartı da kullanılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

LG G2nin kullanım ömrünü uzatan Miui rom oldu benim için. Türkiye'ye geldiğinde almak istiyorum bende MI5'i veya Lenovo tercihim olacak. Bir de Meizu var. Bu telefonların romu çok hoşuma gidiyor.

Hocam Miui deneyimini portlanmis şekilde değilde kendi orjinal telefonunda yaşamak bambaşka. Bir deneyim derim

Miui tlf kullanmadım hiç. Nasıldır merak ettim doğrusu. Şu an Oneplus X üzerinde 5.1.1 Color OS kullanıyorum. Çok beğendim. Flyme de hoşuma gitmişti fakat Color OS çok daha güzel olmuş. Color OS ile Miui karşılaştırması yapabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: daveygrohl

quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

Ücret olarak ne düşünüyorsunuz ? almak isterim

bende soracaktım ama profilini göremedim,insan profilini neden saklar vardır bir bildiği..

Fiyat dolar kuruna bağlı olarak ilan edilecektir. Şimdilik net bişey söylemek doğru olmaz. Lansman fiyattan ilk 4-5 ay satışı olacağını sanmam. Daha yüksek fır fiyatla çıkacaktır. Ancak 32GB modeli için benim tahminin TR'de satış fiyatım 1700-1900 arası olacaktır.

300 dolarlık telefonu 1700-1900 den satacaklar, tamam ilk başta diyelim 350 dolar civarı olsun fiyatı o da 1000 TL yapar. Garantisi mi var telefonun, ımei kaydı mı var sanki. Serbest piyasa istersen alırsın diyebilirsin. Burasıda forum benimde eleştiri hakkım var sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Su modelin 5,5 inc ve daha buyuk bataryasi olan versiyonunu cikarsalar kosa kosa gidip alacagim o derece.

Aynen katılıyorum 5 inç ekran bana göre değil ekran 5.5 inç ten aşağı oldumu elimde 3310 tutuyormuşum gibi hissediyorum bu telefon 5.5 inç ve biraz daha yüksek batarya olsaydı tadından yemezdim ondan dolayıdır ki tahminen 1 ay sonra huawei mate 8 alacağım büyük ihtimal :)
  • Yakında bu işlemci ile mi note serisinden beklendiği gibi bir cihaz çıkacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Hocam 5.7 olsaydı alsaydınız seneye o zaman çıkan hiç telefonu kullanmadan tablete geçersiniz yani :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buyuk ekran yakinda 5.7 inc mi5 plus adinda cikabilir

• bu cihaz ne zaman satısa çıkacak bılgısı olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

quote:

quote:

bende soracaktım ama profilini göremedim,insan profilini neden saklar vardır bir bildiği..

Fiyat dolar kuruna bağlı olarak ilan edilecektir. Şimdilik net bişey söylemek doğru olmaz. Lansman fiyattan ilk 4-5 ay satışı olacağını sanmam. Daha yüksek fır fiyatla çıkacaktır. Ancak 32GB modeli için benim tahminin TR'de satış fiyatım 1700-1900 arası olacaktır.

300 dolarlık telefonu 1700-1900 den satacaklar, tamam ilk başta diyelim 350 dolar civarı olsun fiyatı o da 1000 TL yapar. Garantisi mi var telefonun, ımei kaydı mı var sanki. Serbest piyasa istersen alırsın diyebilirsin. Burasıda forum benimde eleştiri hakkım var sonuçta.

Kardeş 32gb 300$ bi cihazı nasıl 1900tl kadar çikardin pes doğrusu 100% kar dedikleri bu olsa gerek

Benim tahminim 32gb max 1300tl den girer yaza doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagy

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

quote:

quote:

Kardeş 32gb 300$ bi cihazı nasıl 1900tl kadar çikardin pes doğrusu 100% kar dedikleri bu olsa gerek

Benim tahminim 32gb max 1300tl den girer yaza doğru.

Mesajı tam anlayamamissiniz galiba. Adam 1700-1900 arası satarım diyor bende onu eleştiriyorum. O fiyatı ben söylemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: tom_bombadil

quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Su modelin 5,5 inc ve daha buyuk bataryasi olan versiyonunu cikarsalar kosa kosa gidip alacagim o derece.

Aynen katılıyorum 5 inç ekran bana göre değil ekran 5.5 inç ten aşağı oldumu elimde 3310 tutuyormuşum gibi hissediyorum bu telefon 5.5 inç ve biraz daha yüksek batarya olsaydı tadından yemezdim ondan dolayıdır ki tahminen 1 ay sonra huawei mate 8 alacağım büyük ihtimal :)

Redmi note kivaminda su cihazin 5,5 inc ekranli 4000 mah bataryali bi modeli cikarsa harika olur. Cokta guzel cihaz olmus tam da redmi note 3 pro modeliyle ilgileniyordum arada fiyat farki az ve almisken boyle bi cihaz daha iyi ama ikisinin de artı eksi yonleri kafa karıştırıyor.

G7 kullanıyorum daha iyi bi modele gecis yapmak istiyorum. Mate 8 de mukemmel bir cihaz olmus ama fiyat konusunda da epey tuzlu. Tasarim konusunda mate 7 ve mate 8 in ustune telefon tanimam.

• Sırf orta tuş Mi4 alma sebebim olabilir gıcık oldum.

• Semers ve MiuiTurkiye ürünü getirtmek için xiaomi ile görüşmelere başlamışlar, Mi4 için ciddi bir uğraş vermişlerdi, eminim bu cihaz içinde ne yapıp ne edip anlaşıp getireceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 27 Şubat 2016; 11:18:14 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.