Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AliExpresste kutuya düşük fiyat yazdırız ama Amazon bayağı sıkıntıya sokacak bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiboz

Az yukarıda arkadaşlar bahsetmişler. Telefonun bozuk çıkma ihtimaline karşı kutuyu açarken video kaydı yapın. Hasarlı çıkarsa ispatınız olsun. Sim kart takmayın, jelatinleri sökmeyin, kablosuz ağa bağlanmayın, ilk sayfadaki donanım testlerini yapın (video kaydını unutmayın)

ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim fakat güncelleme durumları için neler yapılması gerekiyor yazılımsal olarak acaba? bilgisi olan veya sizin bilginiz varsa sevinirim. Teşekkürler.

• Global stable sarj suresi, 7.0 xiaomi eu romu ciddi anlamda daha performansliydi ve sarj suresi daha uzundu(yaklasık 45 dakika )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • semers ve çağlar gsm hakkındaki bilgileriniz-yorumlarınız nelerdir pek bir şey bulamadım forumda?
    mi5 siyah 32gb sadece onlarda kalmış gibi gözüküyor. var mı başka tavsiyeniz? bu firmalar hangi servisle anlaşmalı?
  • bahadiraydn kullanıcısına yanıt
    Şarj aletinin QC 3.0 uyumlu olup olmadığını mı?

• Benim telefon yaklaşık 1 saatte şarj oluyor, eskiden daha uzun sürüyor gibiydi, ayarlarla filan mı oynadım acaba? Sizinki ne kadar sürüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Benim telefon yaklaşık 1 saatte şarj oluyor, eskiden daha uzun sürüyor gibiydi, ayarlarla filan mı oynadım acaba? Sizinki ne kadar sürüyor?

1 SAAT 36 DK DÜN GECE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alper24 A kullanıcısına yanıt
    Çağlar GSM dediğiniz İzmir deki ise ben şu an kullandığım mi5 i 15 gün önce oradan aldım. Gerçi ben bütün telefon alisverisimi oradan yaparım Güvenilirdir.Ben aldığımda ellerinde siyah yoktu emin olmak için bence bir sor.ellerinde hem delta garantili hem Dr mys cihaz var.delta garantili iste

• arkadaşlar HB'den alınan mi5ler kesin olarak çin rom mu var ? delta garantili olan cihazlar mı global rom a sahip olan ? eğer öyle bir durum var isa hepsiburada siparişimi iptal edeceğim çünkü acil yardımcı olur musunuz?
  • Fenakasarım F kullanıcısına yanıt
    pazartesi almıştım.delta garantili çin romlu geldi.kendim global rom attım.
  • 60 dakikada cihazin teknik olarak sarj olmasi mumkun degil.84 ila 100 dakika arasinda degisiyor cogu kullanicida.

• ilginiz için teşekkür derim fakat bu işlem can sıkıcımıdır hali hazırda siparişim çıkmadığı için n11 den turuncu mağazadan global rom olanı almak gibi bir düşüncem var çünkü ne dersiniz acaba?
    Rom atmak basit.kendiniz yapabilirsiniz.ben buradan yapmıştım.https://forum.donanimhaber.com/xiomi-cihazlar-icin-stock-rom-yukleme-bootloader-gerekmez--122240032#122242765

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodyghost007 -- 22 Aralık 2016; 18:43:32 >
  • 80 dk sürüyor bende.
    İptal edip daha fazla beklemeye degmez, hicbir bilginiz olmasa dahi link deki anlatim ile max 1 saatde yaparsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 saatte nasıl oluyor o şarj bizde anlatın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: transformers_78

Rom atmak basit.kendiniz yapabilirsiniz.ben buradan yapmıştım.https://forum.donanimhaber.com/xiomi-cihazlar-icin-stock-rom-yukleme-bootloader-gerekmez--122240032#122242765

harikasınız çok teşekkürler. Bunu yaptıktan sonra tüm güncellemeleri alıyor değil mi ? Bilgisizliğimi mazur görün yeni bir android ve xiaomi kullanıcısı olacağım.
    Güncellemeleri otomatik alıp almadığını bilmiyorum.Almıyorsa eğer ilk sayfadaki yöntemlerden birisiyle güncel rom atabilirsinz.
  • Beyler bu turuncumagazadan silikon kilif ve kirilmaz ekran alan var mi? Camin kalitesi nasil?
    alır otomatik güncelleme.
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.