Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hb den aldığım siyah model geldi global stabili yükledim şimdi kullanıyorum telefon çok hoşuma gitti bir tek eksiği ses tuşları hafif oynuyor.

Bir kaç sorum var bu uygulamaların boyutunu küçültemiyor muyuz çok büyük bana göre?
    Birde alarm sesi çok az geliyor sizde varmı böyle bir sorun normal zil sesi yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: barislr117

belki de vardir daha elimi surmedim😃 gece bizzat ilgilenicem kendileriyle😉 sim de nano imis galiba.onu da kestirmek gerekecek.yarina kaldi bizim is😑

Ben kendim kestim. Sorun yok :) kolay is ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca cihaz kayıyor kayıyor dediniz, siz htc m7 kullanmadınız galiba :D benim htc den elim alışmış mi 5 hiç kaymıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

Arkadaşlar hb den aldığım siyah model geldi global stabili yükledim şimdi kullanıyorum telefon çok hoşuma gitti bir tek eksiği ses tuşları hafif oynuyor.

Bir kaç sorum var bu uygulamaların boyutunu küçültemiyor muyuz çok büyük bana göre?
    Birde alarm sesi çok az geliyor sizde varmı böyle bir sorun normal zil sesi yüksek

Bende alarm giderek yukseliyor dalgali sekilde. Romla alakali tuhaf tuhar ayarlar yapmislar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Beyler bu turuncumagazadan silikon kilif ve kirilmaz ekran alan var mi? Camin kalitesi nasil?

Kilifland den ikisini 15 e almistim kargo dahil. Cam kaliteli. Silikon da guzel oturuyor ama tuslar basili kaliyor bazen. Onu kestim o yerleri jiletle oyle kullaniyorum su an.

• Ya arkadaş bazı videoları neden ters kaydediyor.

TV de izlerken ters videolar. Kapatıp açmakta fayda etmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberatt

Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi, Mi 4'den ötürü sevdiğim bir markadır. Bu telefon da almayı düşündüklerim arasında. Kağıt üzerinde özellikleri mükemmel, hele ki bu fiyata göre. Peki siz kullananlar, bu telefonu önerir misiniz?

Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?
    Isınma var mı?
    Kamerası nasıl?
    Rem tüketimi nasıl?

Şu anlık aklıma gelen sorular bunlar. Kusura bakmayın konuyu okuyacak vaktim yok onun için böyle sormak zorunda kaldım. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kamera uzmez. Fiyatina gore iyi. Ekrani muhtesem. Cihaz isinmiyor. Oyun oynarsan isinir ama bi g3 gibi degil. Ekran suresi baya iyi. Pil omru belki de en iyilerden diyebilirim. Bir tek ses performansi beni tatmin etmedi. Onun disinda oneririm. Ha bir de ram icin pil performans kisminda sistem animasyonlarini kapatirsan ram bosalttiginda 1.6gb free goruyorum. Seri telefon iyice serilesiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 22 Aralık 2016; 20:58:09 >

• birde kilit ekranına hava durumu widgeti ekliyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: barislr117

makbul olan surum bu mu arkadaslar? hb turuncudan alinmistir.

Guncelle 8.1.2 olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: firefighters

Bi hafta içinde iki tane cihaz aldım hepsi burada dan. İlk cihazda sıkıntı yok. Gayet memnunum. Bugün elime geçen ikinci cihaz ise açılmıyor.nedecem sevgili arkadaslar

Sarja taktigin halde acilmiyorsa acil iade degisim iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Ya arkadaş bazı videoları neden ters kaydediyor.

TV de izlerken ters videolar. Kapatıp açmakta fayda etmedi.

Rom kaynaklidir hocam.

• Bu 3 parmakla ekran görüntüsü alma olayı çok güzelmiş. Bu telefonu gittikçe daha çok seviyorum.

Ayarlar > Ek Ayarlar > Ekran görüntüsü > Ekran görüntüsü almak için üç parmağınızla kaydırın'ı aktif edip deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reindot -- 22 Aralık 2016; 21:11:50 >
  • Arkadaşlar global kararlı sürüm 8.1.2 kullaniyorum global beta sürüme geçmek için ne yapabilirim kısaca anlatabilir mısınız?
  • Hocam daha ilk defa şarj etcem ben bugün süre tutup yazarım ben şarj aletini qc3.0 olduğunu nasıl anlarız diye merak ediyorum

• RoIF kullanıcısına yanıt
    Kendi çektiğim kayan Mi 5 videosu. Masanın 2 bacağı parkede diğer 2 bacağı ise halının üstünde sonuç yağ gibi kayan bir Mi 5. Yanlış anlaşılmasın kötülemek için kayıyor demiyorum aksine telefonun tasarımına ve kasa kalitesine aşık oldum.
    Ayrıca telefonun gold rengini merak edenler kaliteyi 1080p yapıp net bir şekilde rengi görebilirler. (Rose gold sütlü kahverengi arası birşey.)
    https://youtu.be/AURINizJAIQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASCiiArT -- 22 Aralık 2016; 21:31:55 >
  • bahadiraydn kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum hocam, ama bilenler vardır heralde.

• İyi akşamlar mi kullanıcıları iphone 5s imi satmayı düşünüyorum kafamda mi5 de var kullananlar telefonlarından memnun mu artı eksileri neler aldığınızda ne gibi problemlerle karşılaştınız veya şu özelliği mükemmel dediğiniz neler var.. ?

Teşekkürler.
  • barislr117 kullanıcısına yanıt
    Hocam son sürüme güncelleme yapmayın ahize sesi çok azalıyor ben guncelledim ama pişmanım şimdi eski sürüme dönme yolu arıyorum

• ASCiiArT kullanıcısına yanıt
    gold diye satilan renk gercekten berbat bir rose gold.cok pismanim coookkk.(bana gore tabi)

• neoAyhan kullanıcısına yanıt
    Kutusunun jelatinini açtım mecburen sıkıntı yapmazlar değil mi.onbes dakikada fıtık oldum sıfır cihaz açılmaz mi Yaw
    Yarın kargoya verecek bakalım ne edecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firefighters -- 22 Aralık 2016; 21:51:21 >
  • 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.