Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tam 1 şart değil zaten. Bir saati geçiyor. Demmekki 80 dakikada şarj oluyor. Ben daha uzun sürer diye düşünüyordum. Sorun yok o zaman. Bi dahaki sefere dikkat ederim ne kadar sürüyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reindot -- 22 Aralık 2016; 19:10:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apokhan kullanıcısına yanıt
    Kaliteli arıyorsanız ilk sayfadaki tavsiye edilen aksesuarları tercih edin.
  • 1.30 saat civarlari normaldir hocam.

• Sağolun hocam. Sanırım ben bir sorun çıkmasını bekledim için bana garip geldi.

• ARKADAŞLAR ARANIZA Mİ5 64GB SİYAH ALARAK KATILACAĞIM İNŞALLAH.TESLİMATI BEKLIYORUM.N11 TURUNCUMAGAZADAN ALDIM.

ALACAK ARKADAŞLARA N11 YÜZDE 7 İNDİRİMLİ HESABIM VARDIR.ÜCRETSİZ KULLANDIRABİLİRİM.1000TL ÜZERİ TELEFON ALISVERISLERİNİZDE KULLANABILIRSINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb.samed -- 22 Aralık 2016; 19:21:33 >
  • ikiside aynı mesafeden aynı operatör (TTelekom) ve WI-FI router ile test edilmiştir.

TÜRK TELEKOM LG G5 (4.5G) -----XIAOMI MI5 (H+)

Xiaomi Ttelekom

Download: 15,61 Mbps
    Upload: 4,24 Mbps

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

LG G5 Ttelekom

Download: 14,61 Mbps
    Upload: 3,83 Mbps

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VODAFONE 64 MEGABIT INTERNET WIRELESS (EV İNTERNETİ) LG G5 -----XIAOMI MI5

Xiaomi WIFI

Download: 24,42 Mbps
    Upload: 3,85 Mbps

LG G5 WIFI

Download: 14,30 Mbps
    Upload: 4,04 Mbps

• Üst taraftaki bildirim alanı sürekli koyu renkte kalıyor sorun nedir ?
    Tema değiştirdiğimde düzeliyor fakat bir süre sonra yine aynı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullah kara -- 22 Aralık 2016; 19:35:04 >
  • Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi, Mi 4'den ötürü sevdiğim bir markadır. Bu telefon da almayı düşündüklerim arasında. Kağıt üzerinde özellikleri mükemmel, hele ki bu fiyata göre. Peki siz kullananlar, bu telefonu önerir misiniz?

Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?
    Isınma var mı?
    Kamerası nasıl?
    Rem tüketimi nasıl?

Şu anlık aklıma gelen sorular bunlar. Kusura bakmayın konuyu okuyacak vaktim yok onun için böyle sormak zorunda kaldım. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF.Skinner -- 22 Aralık 2016; 19:31:17 >
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

makbul olan surum bu mu arkadaslar? hb turuncudan alinmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barislr117 -- 22 Aralık 2016; 19:40:34 >

• barislr117 kullanıcısına yanıt
    8.1.2.0 güncellemesi gelmesi lazım
  • abdullah kara kullanıcısına yanıt
    Temalar uygulaması veya bu status bar ı düzenleyen diğer uygulamaların verilerini temizleyip önbelleği de silin. Düzelir belki.

• cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    belki de vardir daha elimi surmedim😃 gece bizzat ilgilenicem kendileriyle😉 sim de nano imis galiba.onu da kestirmek gerekecek.yarina kaldi bizim is😑

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Beyler bu turuncumagazadan silikon kilif ve kirilmaz ekran alan var mi? Camin kalitesi nasil?

Silikon kılıf kalitesiz, yanlarda çıkıntılar var ele rahatsızlık veren. Cam idare eder bir süre fakat çok iz bırakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bberatt

Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi, Mi 4'den ötürü sevdiğim bir markadır. Bu telefon da almayı düşündüklerim arasında. Kağıt üzerinde özellikleri mükemmel, hele ki bu fiyata göre. Peki siz kullananlar, bu telefonu önerir misiniz?

Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?
    Isınma var mı?
    Kamerası nasıl?
    Rem tüketimi nasıl?

Şu anlık aklıma gelen sorular bunlar. Kusura bakmayın konuyu okuyacak vaktim yok onun için böyle sormak zorunda kaldım. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Isınma roma göre değişiyor son güncellemeler ile ısınma sorunu yok.(betada yok en azından)
    Ön kamera çok güzel çekim yapıyor. Arka kamera ise bu fiyattakiler arasında en iyisi diyebilirim. G4 ten biraz düşük, gece çekimi orta-kotu arası. Açık havada gerekli ayarlarla çok güzel fotoğraf tecrübesi sunuyor.

Ekran süresi 5-9 saat arası kullanım yoğunluğuna göre değişiyor. Onun için de uygulama tasarruf ayarları yapıldığında 6 saat ortalama ekran süresi verir.

• Beyler telefonun kendi tarayıcı internete girmiyor neden ola ki
  • Xiaomi mi 5i 1 aydır kullanıyorum memnunum fakat bugün bir sorunla karşılaştım.4K çekim yapmıyor telefon,videoyu çekiyorum fakat kaydedip izleyince videoda yeşil ekran,takılma,donma oluyor 1080p çekince sorun geçiyor.Hem stok stabil hem xiaomi eu developer romda denedim durum böyle.Garantiye yollamalı mıyım?Yoksa yazılımsal olabilir mi?
  • Bi hafta içinde iki tane cihaz aldım hepsi burada dan. İlk cihazda sıkıntı yok. Gayet memnunum. Bugün elime geçen ikinci cihaz ise açılmıyor.nedecem sevgili arkadaslar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

İkisinide uzun süre kullandim mi5i hala kullaniyorum, g4den mi5e gectim, son derece memnunum

Ben de g4 kullandim. Daha dogrusu kullanmaya calistim. 4 defa servise gitti 4 defa degisti en sonunda parcalandi. Ama kamerasi super. Gece cekimleri super. Mi5 in kamera performansini bilmedigim icin g4 u cok arar miyim?

Kamerasi eh iste. Ses performansi da baya dusuk. Onun harici ekrani cok guzel. Almadan inceleme sansin varsa oyle al.

Ses kalitesinden kastiniz?

Kulaklik performansi kotu.Hoparlor performansi ise fiyatina gore. Son seviyede ses cikmiyor dogru duzgun. İnce ayarmama ragmen kaliteli degil. 4 farkli cihazla karsilastirdim . A7 2016, lg g3 , lg v500 tablet , galaxy note 4.

• Hbdadan aldığım mi5

Ne yapmam gerekir acaba.

Latest global stable versiyon fastboot kurmayı düşünüyorum. Doğrumudur.

Teşekkürler.

• MySun kullanıcısına yanıt
    Quick charge 3.0 sarj cihazi yeterli ortalama 80 dk veya 90 dakika doluyor

• 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.