Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederm Hocam yeni gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar miui8e geçtiğimden beri sürekşi hücre yayını mesajları geliyor böyle bir şey yaşayan veya çözümünü bilen var mı?

• cyanogenmod kullanan var mı memnunlar mı acaba

• rommero33 R kullanıcısına yanıt
    Cihazınız rootlu ise linkini ile hücre yayınını dondurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 10 Aralık 2016; 11:27:25 >
  • Merhaba arkadaşlar benim mi5 de çift tıklamayla ekran uyandırmayı yaparken ekran dokunma hassasiyeti ekran açıkken olan hassasiyete göre çok düşük onun için çift tıklamayla açmada sorun yaşıyorum.
    Bunu nasıl çözebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah kara

Lg g3'de bulunan kumanda uygulamasının apk'sı elinde olan varsa paylaşabilirmi mi5'in orijinal uygulaması arçelik, vestel gibi televizyonlari tanımıyor

Vestel için Philips i seçin birebir uyumlu.

Adamsin

• Berroni61 B kullanıcısına yanıt
    Zamanla yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

3.0 destekli şarj aleti ne kadar sürede şarj ediyor ve yarım saate yüzde 83 doluyor mu

Bilen yok mu

• Nougat ile gelen bildiri özlelliklerini denedim, mesela bildiri gelince bildiriye basılı tutup o uygulamayla ilgili bildiri ayarları çıkıyor, bir de wifi ikonuna basılı tutunca direkt ayarlara gidilebiliyor.Bunlar daha önce bilmediğim özelliklerdi zannedersem yeniler. Bu tarz ince detayları öğrenmek için biraz kurcalamak lazım.Ha multi task olayını yapamadım o ayrı :)

Edit:Ram'de iyileştirme var gibi tema falan herşey aynı ve 1.3 lerde gezen ram şimdi 1.5 gb boşta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 10 Aralık 2016; 11:17:20 >
  • okannnnnn kullanıcısına yanıt
    ilk sayfaya bakın

oraya yazmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xiaomii

quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Beklentili olmak firmaya güvenmek güzel ancak bahsettiğin şeyler biraz uç gibi geliyor. Bence ara modele gerek yok. Ara model ile gelir ise piyasadan geri kalabilir.

Bakın Xiaomi nin gözü çok yükseklerde farkındamısınız? Apple gibi bir DEV i Samsung gibi bir markayı geride bırakıcam diyo.Tabiiki uç şeyleri meydana getirecek ki diğerlerinden farkı olsun .Gözü yükseklerdeyse mecbur yoksa kendine kalmış.Neden geride kalsın ki? Z4,M9,G4,S6 gibi telefonlar zaten şubat-mart gibi çıkacak.Bence büyük ihtimal 3-4 hafta en az uzayacak.Çünkü Qualcomm un ne yaptığı belli değil.Haklılarda çünkü zor.İlk çıktığında hatalı veya eksik veya sorunlu olma ihtimalide var.Çoğu kişide söylüyo.Daha iyi ya sorunlar bittikten fırtınalı günler azcık dindikten sonra patlatsın bombayı.Yani Xiaomi yi sıkmayın zor bir iş.Geç olsun güç olmasın.XİAOMİ SENİ SIKIŞTIRMIYORUZ.YETERKİ DOĞRU DÜZGÜN MİLLETİ SEVİNDİRİP,RAKİPLERİNİ ÜZECEK BİRŞEY OLSUN!!!!!! Sana Güveniyoruz Xiaomi...!

Hayır ben anlamıyorum mk ülkede milli para milli irade deriz yerli araştırmasında sınıfta kalırız. Aynı özellikleri taşıyan bir çok model ve firma var. RFeeder, Yezz Ultron mobile vb Ayrıca Ultron mobile yerli firmaymış gerçi onunda üretim yeri farklı olabilir ama adamlar ceviz kırma operasyonunu Ultron X-1 ürünü ile bütünleştirdi resmen.

• Arkadaşlar miui flash tool un setup dosyası olan var mı elinde sitesi çökmüş alamıyorum 31 mb lik bir şey varsa upload etsin biri hayrına da çekelim ordan

• SaidAbdullah kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum. Gayet iyi. Miui nin bazı programlarda izin sorunu vardı cyanogen ile tamamen düzeldi telefon.
  • SaidAbdullah kullanıcısına yanıt
    Hocam cyanogen kullanacaksanız kameranın çözünürlüğünden ve bir kaç özelliğinden feragat edeceksiniz çoğu kişi bu sebeple cm kullanmıyor telefonu tam performans kullanamıyorum gibi toplama telefon kullanıyorum gibi geliyor 2-3 dayanıp sonra miui ye dönüyorum bana kalırsa bir telefona çıkan en güzel rom kendi firmasının çıkardığı rom dur bu benim kendi fikrim tabi ama cm de cidden buglar falan çok olduğundan kullanılmaması taraftarıyım

• Bu arada dün öğle yemeğinde ahşap masa dan kendi kendine kayıp düştü telefon. Metal kısmında bir iz oluştu.
    Kılıf ve kırlımaz verdiydim n11 den yetişmedi neyse cam felan kırılmadı en azından. Eu blister siyah verdim kılıf olarak bakalım nasıl olacak.
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Daha öncede yazdığım gibi şahsi görüşlerim benim bunlar. Fotoğraf kalitesi beni pek ilgilendirmez telefonda.
    Garmin Vivosmart HR var kolumda onunla bağlantısı kötü diye 6 plus ımı sattım. Miui de ne yaptıysam izin alamıyordu garmin connect. Cyanogen de en ufak sorun yok. Birde mail programı olarak alto diye bir program kullanıyorum o da problemliydi swipe left yapılamıyordu zaten ekran çok kaygan sinir oldum. Cyanogen modda her şey yağ gibi çalışıyor. Yoksa miui nin ara birimi ios un arabirimine daha çok benzemekte tema seçenekleri felan çok güzel. Nugat 7 kararlı sürüm gelince yine denerim ama şu an cyanogen ile gayet mutluyum.
  • Arkadaslar aldigimdan beri kapakli kilifla kullaniyorum adam akilli saglam silikon kilif yada normal kilif onerirmisiniz kilit tusu problemi olmayan

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah kara

Lg g3'de bulunan kumanda uygulamasının apk'sı elinde olan varsa paylaşabilirmi mi5'in orijinal uygulaması arçelik, vestel gibi televizyonlari tanımıyor

Vestel için Philips i seçin birebir uyumlu.

Adamsin

Aranıza bugün katıldım. Beko da uyumlu vestel için.

• Arkadaşlar merhaba. Bir süredir cihaz gözüme takılıyor. Migrostan almayı düşünüyorum. Birkaç soru sormak istiyorum bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

1- Cihazın dış ses kalitesi hem hoparlör hem de ahize kısmı nasıl? Tatmin edici mi? Son seste cızırtı yapıyor mu?

2- Kulaklık ses kalitesi nasıl? Bir HTC 10 ya da LG V10 performansı beklemiyorum ama tatmin ediyor mu? Kulaklık sesi benim için önemli biraz.

3- Batarya hakkında hem olumlu hem olumsuz yorumlar duydum. Genel kullanımda. 1 saat sosyal medya, 2 saat müzik, genel kurcalama mail trafiği, bir iki ufak çaplı oyun ile günü çıkarır mı?

4- Kronik bir sıkıntısı var mı? Ekran kasa açıklığı-Bildirim alamama vs...

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Nougat ile gelen bildiri özlelliklerini denedim, mesela bildiri gelince bildiriye basılı tutup o uygulamayla ilgili bildiri ayarları çıkıyor, bir de wifi ikonuna basılı tutunca direkt ayarlara gidilebiliyor.Bunlar daha önce bilmediğim özelliklerdi zannedersem yeniler. Bu tarz ince detayları öğrenmek için biraz kurcalamak lazım.Ha multi task olayını yapamadım o ayrı :)

Edit:Ram'de iyileştirme var gibi tema falan herşey aynı ve 1.3 lerde gezen ram şimdi 1.5 gb boşta.

Aslına bakarsanız yazdığınız iki özelliği lollipop sürümünden beri aktif olarak kullanmaktayım ^^

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.