Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hiboz Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
37.025
Cevap
392
Favori
1.527.889
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Giriş
    140 Mesaj
    Arkadaslar aldigimdan beri kapakli kilifla kullaniyorum adam akilli saglam silikon kilif yada normal kilif onerirmisiniz kilit tusu problemi olmayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah kara

Lg g3'de bulunan kumanda uygulamasının apk'sı elinde olan varsa paylaşabilirmi mi5'in orijinal uygulaması arçelik, vestel gibi televizyonlari tanımıyor

Vestel için Philips i seçin birebir uyumlu.

Adamsin

Aranıza bugün katıldım. Beko da uyumlu vestel için.

|
    |

1- Cihazın dış ses kalitesi hem hoparlör hem de ahize kısmı nasıl? Tatmin edici mi? Son seste cızırtı yapıyor mu?

2- Kulaklık ses kalitesi nasıl? Bir HTC 10 ya da LG V10 performansı beklemiyorum ama tatmin ediyor mu? Kulaklık sesi benim için önemli biraz.

3- Batarya hakkında hem olumlu hem olumsuz yorumlar duydum. Genel kullanımda. 1 saat sosyal medya, 2 saat müzik, genel kurcalama mail trafiği, bir iki ufak çaplı oyun ile günü çıkarır mı?

4- Kronik bir sıkıntısı var mı? Ekran kasa açıklığı-Bildirim alamama vs...

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

• Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Nougat ile gelen bildiri özlelliklerini denedim, mesela bildiri gelince bildiriye basılı tutup o uygulamayla ilgili bildiri ayarları çıkıyor, bir de wifi ikonuna basılı tutunca direkt ayarlara gidilebiliyor.Bunlar daha önce bilmediğim özelliklerdi zannedersem yeniler. Bu tarz ince detayları öğrenmek için biraz kurcalamak lazım.Ha multi task olayını yapamadım o ayrı :)

Edit:Ram'de iyileştirme var gibi tema falan herşey aynı ve 1.3 lerde gezen ram şimdi 1.5 gb boşta.

Aslına bakarsanız yazdığınız iki özelliği lollipop sürümünden beri aktif olarak kullanmaktayım ^^

arkadaşlar 5 aralıkta aldığım telefona malesef alışamadım ve satmaya karar verdim. hepsiburada'dan alındı, siyah. global rom'a güncelledim. telefonu almak isteyen olursa telefonda nokta çizik vs söz konusu bile değildir. 0 gibi değerlendirebilirsiniz. beyazı fiyatına vericem, ilgilenenler mesaj atsın. elden satış kabul edeceğim sadece, telefonu cevahire avm'de gelip inceleyip alabilirsiniz.

takas düşünmüyorum, teklif etmemenizi rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oryuken -- 10 Aralık 2016; 12:49:24 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

quote:

Orijinalden alıntı: 1881sayılısefer

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah kara

Lg g3'de bulunan kumanda uygulamasının apk'sı elinde olan varsa paylaşabilirmi mi5'in orijinal uygulaması arçelik, vestel gibi televizyonlari tanımıyor

Vestel için Philips i seçin birebir uyumlu.

Adamsin

Aklıma Tbmm deki adam muhabbeti geldi

https://youtu.be/pF5VZG4Jp3A

|
    |

• Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Arkadaşlar merhaba. Bir süredir cihaz gözüme takılıyor. Migrostan almayı düşünüyorum. Birkaç soru sormak istiyorum bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

1- Cihazın dış ses kalitesi hem hoparlör hem de ahize kısmı nasıl? Tatmin edici mi? Son seste cızırtı yapıyor mu?

2- Kulaklık ses kalitesi nasıl? Bir HTC 10 ya da LG V10 performansı beklemiyorum ama tatmin ediyor mu? Kulaklık sesi benim için önemli biraz.

3- Batarya hakkında hem olumlu hem olumsuz yorumlar duydum. Genel kullanımda. 1 saat sosyal medya, 2 saat müzik, genel kurcalama mail trafiği, bir iki ufak çaplı oyun ile günü çıkarır mı?

4- Kronik bir sıkıntısı var mı? Ekran kasa açıklığı-Bildirim alamama vs...

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

1-Hoparlör vasat(ses az çıkıyor onun için son ses cızırtı falan yapmıyor)ahize gayet iyi
    2-Kulaklıkla çok sık müzik dinlerim bana göre herhangi bir -si yok diğer arkadaşlar nedense kötü olarak yorumlamış
    3-Batarya günü rahat çıkarır
    4-Kronik herhangi bir sıkıntısı yok
    Ek olarak telefona kılıf şart(arkası aşırı kaygan bir masadaki en ufak egim bile düşmesine sebep oluyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsaytıbozanstoper -- 10 Aralık 2016; 12:38:38 >
    |
    |

• Binbaşı
    1206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bedlam

Bu arada dün öğle yemeğinde ahşap masa dan kendi kendine kayıp düştü telefon. Metal kısmında bir iz oluştu.
    Kılıf ve kırlımaz verdiydim n11 den yetişmedi neyse cam felan kırılmadı en azından. Eu blister siyah verdim kılıf olarak bakalım nasıl olacak.

Cam kırılsa ne yazar gardaş 18 usd AliExpress te almayanı dayak manyağı yapıyorlar

Bu arada benim tel Galaxy A7 idi ekranın sol altı çatladı servisi 500+kdv dogubank 170 usd+kdv delta servis direk 450 + kdv istedi.
    Yani xiaomi kılıfsızda güzel :)

|
    |

14 gün geçmemiş cayma hakkınızı kullanın bence boşa zarar etmeyin

|
    |
    oryuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hoparlör son seste cızırtı yapmaz ve gayet yüksek. Arkadaşımın lg g2yi rahatca bastirdi. Sesli ortamlarda sesini duyurabilir. Kulaklik ses cıkışı az ama kaliteli bir kulaklikla bu sorun değil. Kronik sorunu yok. Sadece vodafone hat icin sorunlari var. Uzun sayfalarca tartışıldı.
    Bataryasi emin olun pişman etmez. Günü oyun oynayarak rahat çıkarıyorum. Sosyal internet muzik oyun ne varsa kullanan biriyim.

|
    |
    chevanton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110 00111111
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

14 gün geçmemiş cayma hakkınızı kullanın bence boşa zarar etmeyin

kurulum yapılınca iade olmuyor yazmışlar. iade edebilir miyim bu durumda?
    quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

ilk sayfaya bakın

oraya yazmıştım

Baktım çok yavaş değilmi 2.0 hemen hemen aynı şarj ediyor ayrıca millet 1 saat şarj oluyor diyenler var 3.0 la

Edersiniz ama servisten iade raporu istiyorlar telefonda hasar olmadığına dair önce servise göndermeniz gerek. Hepsiburadaya mesaj atın onlar yönlendirir.

|
    |
    oryuken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Arkadaşlar,ürünle ilgili tek kafama takılan şey kaldı. Acaba telefonla konuşurken başı ağrıyan oluyor mu? Tabiki herkeste durum farklı olabilir ama en azından evet ya da hayır diyebilirsiniz. Malum SAR değerinin yüksek olduğu biliniyor. Benim eski telefonda başım ağrıyordu ama şu anki general mobile discovery'de böyle bir şey yok.

Ben de tam tersi SAR değeri düşük diye biliyorum.

Siyahı şuan 1349 TL, daha uyguna satan başka yer biliyormusunuz?
    |
    |

Ben de öyle düşünüyorum ama neler değişmiş diye bir iki videoya baktım bu özelliklerden bahsediyorlar. Çünkü ilk bakışta ne değiştiğini anlamak zor, her şey aynı gibi :) Şimdilik sözde Android 7 gibi zaten güncelleme notlarında da yazmıyor, 7'ye geçiş sürümü tarzında bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 10 Aralık 2016; 13:25:50 >
    |
    |
    Trolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mevcut miui8 sürümünü 6.11.10 güncelliyo.normalde bunu daha önce alman lazımda ama gecikmiş nasıl olduysa
    |
    |
    muharremaksoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben Hepsiburadadan. Satıcı olarak da hepsiburada dan aldım.tel global beta miui7 evo garantili olarak geldi.sadece satıcıyı biraz ilgisiz gördüm.mesaj filan atamadım baskada sıkıntı görmedim
    |
    |
    Lordof34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turkcel kullanıyrm ilçede yasıyrm ilçede 4.5 yok ama 3 g gayet hızlı.sehir merkezine gittigimde 4.5 gye bağlandım hız farkı göremedim yani.bence hız konusunda fark yok.ama bataryada fark edebilir
    |
    |
    K1NGP1N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.