Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiçbi fark yok. beta haftalık,stabil aylık güncelleme alır.örnek karnın agrıyo betada bi haftada acın diner kararlıda 1 ayda. malum güncellemer düzetmeleri içerir
  • Bir az yukarida yine sar değeri hakkinda konuşulmuş. Benimde konusurken başima agrilar giriyordu. Şimdi beyin kanseri oldum hastaneden yaziyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MDV kullanıcısına yanıt
    Benim de beynim eridi. Artık hiçbir şey düşünmeme gerek yok. Çünkü beynim eridi. Tıpkı sar degerini tekrar tekrar soranlar gibi.
    Teşekkürler xiaomi

• quote:

Orijinalden alıntı: MaHoMaRsE

Sayın arkadaşlar. Görülen o ki telefon süper. Alan memnun.

Fakat biz bu telefonu nereden alacağız, kafamız ağrımayacak şekilde?

İnternette bir sürü satıcı var?Tabiki herkes gibi bende bütçeme uygun ve sorunsuz telefon almak isterim?

İdealseçim
    Cepport
    Turuncumağaza
    Hepsiburada vs.

Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar..

Hayırdır hocam Huawei G7'yi gömmeye mi karar verdin?😁 Eğer yeni telefon alacaksan doğru adrestesin. Ben eşime aldım. Chip para kampanyası nedeniyle farklı bir satıcıdan almak zorunda kaldım ama telefon Çin romu olması dışında sıkıntısız geldi. Onu da halledip global rom yükledim. Buradaki tavsiyelere bakarak uygun olan satıcıdan alabilirsin. Telefon herşeyiyle on numara... Gözü kapalı alabilirsin.

• koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla beyaz ve gold renk var sadece ama yine de görevlilere sorun tam emin değilim.Görevlilere stok da sorun başka bir şube'de varsa istediğiniz renk yönlendirsinler.
  • hibo_46 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum su anda n11 de turuncumagaza biraz daha uygun gibi görünüyor. Belki oradan alabirim

• hibo_46 H kullanıcısına yanıt
    Evet hocam öyleymiş indirip kurdum ben de. Gecikmedi aslında telefon henüz 2 günlük benim pek fazla kurcalamaya fırsatım olmamıştı sadece.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Ben de bitkisel hayata geçtim. Vejeteryan oldum. Et yiyemiyorum.

• Arkadaslar teknosa kuculuyomus sanirim asiri indirimli urun satiyor arada denk gelen aliyorb

• Bulundugum yer vodafone da 60mbit verebilen bir yer. Neden 5 mbit veriyor?
    Vodafone kullaniyorum

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon.de'de cihaz için kargo ücretiyle beraber 10-12 avro (37-45TL) civarında kaliteli ve şık görünen kılıflar var fakat nasıl alınır ürün kaç günde gelir hiçbir fikrim yok. Amazon.de'den alışveriş deneyimi olan arkadaşlar varsa işler nasıl yürüyor bir özet geçebilir mi?
  • DoctorStrange kullanıcısına yanıt
    Mi 5 in en ilginç yanı bu Çin de 800mhz kullanılmıyor diye bazı band lar kapalı geliyor mi5 te. Turkcell ve Turk Telekom biraz iyi o konuda. Ama vodafone çok feci takılıyor o konuya.
    Cat 12 modem olmasına rağmen 100 mbit i gören yok cihazda (turkcell) Ben en fazla 58 mbit gördüm.
    Vodafone da durum çok daha kötü diye biliyorum.
  • Gg ceppo dan aldıgım mı5 global stabıl ıle mys garantı.kutudan cıkan adoptor bu resımde ıyı olan mı kotu olan Mı aydınlatırsanız. Bır de updater uygulaması ıle guncelleme gozukmuyor nerde acaba?

• Sürüm no yazarmisin 7.2.8.0 gibi ise satıcı romu oluyor güncelleme almaz. Global sürüm yüklenen lazım .ya 1.sayfadaki yöntemle ya da unblock yaparak

• Hattın daha iyi çekmesi için hat bölümündeki birinci kısımmı ikinci kısmamı hattınızı takıyorsunuz? veya bir fark varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedlam

Mi 5 in en ilginç yanı bu Çin de 800mhz kullanılmıyor diye bazı band lar kapalı geliyor mi5 te. Turkcell ve Turk Telekom biraz iyi o konuda. Ama vodafone çok feci takılıyor o konuya.
    Cat 12 modem olmasına rağmen 100 mbit i gören yok cihazda (turkcell) Ben en fazla 58 mbit gördüm.
    Vodafone da durum çok daha kötü diye biliyorum.

Daha persembe gunu ss attim 109 mbs hizi az geride var

• Merhaba arkadaşlar, elimde kalan kırılmaz cam ve kılıfları uygun fiyata satıyorum ilgilenenler için

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122406050
  • Arkadaşlar EBM diye bir tema var kesinkikle deneyin. Ana ekran, ayarlar, kontrol merkezi baya değişiyor. İlk defa bu kadar kapsamlı bir temaya denk geldim

• yeter artik bu sar muhabbeti

kafa 0.34
    vucut 0.7 sar degeri

Samsung ve LG ve Motorola ve HTC ve digerleri neyse bu da o kadar. Saygilar
  • Arkadaşlar bende turuncu mağazadan sipariş verdim. 5 gündür gönderilmesini bekliyorum. İlgili mağazadan sipariş verip benim gibi bekleyen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.