Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18491850185118521853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya sağlığını en kolay accubattery üzerinden takip ederek öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi bunun sağlıklı olması için en az 1 hafta kadar bu uygulamayı kullanmanız gerekiyor.
    Size yaklaşık batarya sağlığı hakkında bilgi veriyor. Deji'ye geçmeden önce eski batarya %57-%60 civarındaydı. Şuan %99-%101 civarında değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraiser -- 7 Şubat 2020; 10:5:43 >
  • unraiser kullanıcısına yanıt
    accubattery den tam istediğimi bir türlü alamadım ama deneyeyim tekrar. İphone tek tuşla uygulamasız veriyor bu bilgiyi ne güzel androidde 3. parti uygulama ile çözülüyor illa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Deji nin kendi sitesinden alırsanız daha ucuza gelir.
    Instagram dan begenirseniz %10 indirim veriyor.

Buyrun link
    https://www.deji.com.tr/xiaomi-mi-5-batarya?

Alıntıları Göster
    verdiğiniz linki kullanarak ve instagram kupon kodu (takip ederek extra %10 indirim) kullanarak 80,82 TL aldım. Yeni bataryayı dün akşam taktım ve ilk şarjı yaptım. An itibariyle pil doluluk oranı %68. Bataryayı takip etmek için Data aktarımı için bile pcye takmadım. İnternette satın alanlar hızlı şarj özelliğinin olmadığını yazmışlar ancak hızlı şarj özelliği mevcut görünüyor. Taktığımda %36 olan doluluk oranı yaklaşık 1 saat 10 dakika içinde %100 e ulaştı.

• 1 deji de ben alacsfim sanırım, nohon aldım 14 ay da öldü, kapanıyor şarja takıyorum, %10 da çekil çıkıyorum okuldan dış kapıya gelmeden kapanıyor yine...

Birde antutu go kurup test eden varmı yakın zamanda? Pil derecesi değişmiyor, şimdi bile 38.7, CPU da 44 derecelerde geziyor internette gezerken.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir dejide ben alıcam sanırım. Günde 2 kere şarj etmekten sıkıldım. Tam ölmedi batarya ama sanki ömrünü tamamlıyor.
  • bewandert kullanıcısına yanıt
    Hocam dejiyi kesinlikle tavsiye ederim ben çok memnunum

• Arkadaşlar deji batarya için indirim kodu olayı nasıl oluyor.

• MySun kullanıcısına yanıt
    Sn.MySun sizin sorun pil değişimiyle çözülmeyebilir.Aynı sorun bende de vardı. Mi Romunu kullanıyordum. Sıcaklıklar aynı sizinki gibi yüksekti.
    Deji pil aldım ,çok fazla birşey değişmedi.Ekran kullanımı 2 saati geçmedi. Günde en az 2 defa şarj ediyordum. Sonra araştırıken Pixel Experience romunu bir arkadaş paylaşmış onu inceledim.
    Telefonu komple sıfırladım. Ardından Mi5 Firmware yükledim. Ondan sonra romu yükledim.
    Deji ile şu anda yoğun kullanımda 5-6 saat gidiyor. Çok yoğun kullanmayıp bekleme süresi uzunda min. 4-5 saat ekran süresi alıyorum. Bu arada cihaz sıcaklığı 33 leri geçmiyor normal kullanımda,baya soğuk. Tavsiye ederim. Bir arkadaş Miu Türkiye de bir konu açmış ben de oradan yardım alarak kurdum.
    İsterseniz ben de Firmware updater ve Pixel romun adresleri var. Kurulum detayları için o arkadaşın sayfasını kullanmak daha yerinde olur.

• ardasu A kullanıcısına yanıt
    İncelemek için link alabilir miyim. Rom dışında başka bir şey daah uukkemekten bahsediyorsunuz sanırım BIOS gibi.

• Arkadaşlar İlk çıktığı zamandan beri mi5 pro ve Los kullanıyorum geçen zamanda pili nohon ile değiştirdim ve ondan sonra şarja takılıyken gps kopmaya başladı. MAgisk ile global gps optimizasyon eklentisini de indiriyorum ama değişen bir şey yok. ŞArjda değilken gayet düzgün ve hızlı çalışıyor ama şarja takınca gps kopuyor bu sorunu aranızda yaşayan ve çözümünü bilen var mı?
  • Bu rom atma işini en başından Bilal'e anlatır gibi anlatan bir site var mı?

MIUI unlock edildi.

İngilizce/Türkçe farketmez.

İlk sayfadaki bilgiler eskimiş olabilir diye soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 16 Şubat 2020; 22:6:48 >
  • mechatengu kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasuta -- 17 Şubat 2020; 0:23:14 >
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Merhaba; Evet Bios gibi düşünün. İlk önce tüm datalarınızı PC ye aktarın.
    Telefonu sıfırlayın.
    Firmware yükleyin.
    Rom yükleyin.(şu anda güncel olan android 10 ) Kolay gelsin.
    https://github.com/XiaomiFirmwareUpdater/firmware_xiaomi_gemini/releases?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://download.pixelexperience.org/gemini
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi5-pixel-experience-rom-aosp-8-1-9-0-gemini.33943/

• deji pil yanında tornavidalarda mı geliyor fotoda öyle gösteriyor sanki. Pil sağlığı %80 olmuş kasayı hiç açasım yok aslında ama yazın kesinlikle yolda bırakır bu pil beni.
  • jagatai J kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam sadece pil olarak geliyor

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam birde tornavida seti alasım vardı 2 tane olmasın demiştim ayrı alcaz demekki.
    Hocam ayrıca alma.
    Müşteri hizmetleri ni ara. Tornavida seti de istiyorum rica ediyorum de yollarlar.
    Ben istedim yolladilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    deneyeyim. Gerçi ekstradan zaten alacaktım diğer tamir işleri için ama fotoğrafta görünce ekstraya gerek kalmaz diye düşündüm.
    kendi sitesinden alınca yanında tornavida seti ve sökme aparatı. çift taraflı şerit pil bandı ve hediye olarak de telefon tutma aparatı gönderdiler
  • Arkadaşlar merhaba.
    Mi5 Prime telefonumda Xiaomi.Eu Miui 11.0.2 Stabil (Android 8.0.0) kullanıyorum. Telefonda TWRP yüklü. Şu an GCam kullanan var mı? Hangi Gcam sürümünü kullanacağımı bulamadım. Bilgi verebilir misiniz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 18491850185118521853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.