Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huylandirdiniz beni ama yorum olayıyla geri adim atmalari hoşuma gitti :)

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5-64gb-3gb-ram-snapdragon-820-2-15ghz-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilifli-cep-telefonu-266412600

Almayi düşündüğüm cihaz buydu ama madem ekstra aksesuarlarda sorun var ben 1230 liralik olani alayım, aksesuarlari kendim tamamlarim, tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyzır02561 E kullanıcısına yanıt
    Biri pahalı satıyor öbürü ucuz. Pahalı satan güvenilir, ucuz satan çok fazla olumsuz yorum aldığı için o açığı kapatıyor fiyat farkıyla. Newport ve cepport aynı firma. Sicili çok bozuk, (Forumda paylaşılanlara göre)

Kılıf kesin şart (arka kapak çok kaygan, kaymayan kapak alabilirsiniz çinden, eğer kılıf sevmiyorsanız, ben öyle yaptım) ama farklı yerden kaliteli bir şey alın, telefonla beraber alacağınız dandik.

32 mi 64 mü o sizin kullanmanıza bağlı. 25 GB alan bırakıyor size 32 lik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiboz -- 2 Mart 2017; 19:21:17 >
  • Mi5 arıyorum global cihaz 32 64 yada 128

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    peki hocam teşekkürler yorumlarınız için kılıfı başka yerden alicaz o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerbow

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=36337

arkadaşlar 28 şubatta çıkan global stabil son sürümü (miui 8.2) yukarıdaki linkten indirip twrp'den yükledim. tam anlamıyla rezalet telefon hem kasıyor hem şarjı az gidiyor daha da garibi telefonla arama yapıp sms alamıyorum. status bar'da vodafone 4g vs yazıp çekim gücü gözüküyor fakat arama yapmaya çalıştığımda arama yapamadığımı farkettim, telefon dünden beri kapalıymış meğer. bir önceki sürüme dönüyorum...

Yüklediğiniz rom bir nevi custom romdur. Çin için yayinlanan stable romu multi dile çevirip Google play eklenmiş hali. Ayrica bu rom TWRP olmadan yüklenmez. Nasip bekliyoruz bakalım global stableye ne zaman gelecek 8.2. Güncellemesi.....

• quote:

Orijinalden alıntı: DUDDLE

quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Zerr Gıffari

quote:

Orijinalden alıntı: DUDDLE

Komik. Turuncu mağaza en iyi xiaomi satıcısıdır.Asla mağaza övmem ama bu yorumunu görünce cevap veresim geldi lakin global kararlı sürüm imei vs herşey tamamlanmış geliyor bu güne kadar turuncunun fake yolladigini gormedim duymadim hepsiburada ile karistirdiniz diye dusunuyorum cepport,hb den bile onlarca sikayet duydum hatta gecen hafta cepport dan mi5 alan birisi imeinin tekinin olmadigini digerininde farkli bi cihazdan kopyalandigini soylemisti.Bu durumda diyebilecegim turuncu magaza kadar musterisiyle ilgilenen biyer yok turuncuya guvenebilirsiniz..

Sizin mesajınız ın 2 üstüne bakarsanız uygulamalarda bile sorun yaşayanlar var. Ben cepporttan aldım. Stabil Türkçe roomla geldi. Delta garanti li. Ne rehber sorunu nede btk ya kayıt sorunu veya farklı bir sorun yaşamadım.Turuncu mağaza ve hepsiburada mağazalarından alanlar EVO , RİTZ gibi garanti , 8.1.20 gibi stabil olmayan roomla gelen yakınanlara nediceksiniz. cepport babamın oğlu değil, avukatida değilim... Neden birden ateşlendiniz anlam veremedim. Sonuçta değişik mağazalar var muhakkak farklılık gösteren cihaz satışı yapıyorlar. Burda cepportun mağazasına gidip, bir dayak yemediğim kalmadı diyen de oldu. Çok ilgili, nazik kibar ve zaman ayırıp ikramda bulunup çok güzel karşıladılar diyende oldu. Ben almadan önce iletişim kurdum ve belirttikleri gibi geldi cihaz. Ben memnunum. cepportan alıp sorun yaşamayanlar yok demedim. Cepportan alıp problem yaşayan da var. Hepsiburada ve turuncu mağazalar dan alanlarda daha fazla şikayet var. Benim şahsi fikrim. Sakın relax niye ateşleniyorsunuz hala anlamış değilim ve anlam yükleyemiyorum, yüklemekte istemiyorum.Herkese iyi akşamlar ve forumlar.

Kardeş sen şakamısın yoksa bilerek mi yapıyon cevabını okurken gülme krizine girdim uygulamada veya rehberde sorun yasanmasinin magazayla ne ilgisi var o yazilimsal bi sorun onun haricinde bos yapma turuncu yok ritzy yok evo ile gonderiyormus felan bana 1 tane goster turuncunun delta disi urun sattigini susucam bu kadar net konusuyorum ritzy ile evo ile fake rom la sadece hepsiburada gonderiyor herneyse cahilligine birakiyorum iyi aksamlar

Cevap yazmayacaktım ama cevap hakkı doğdu. Cihaz bir bütün dür, donanımı ve yazılım olarak ikisi bir birini tamamlar. Tamamlamazsa problem yaratır buda kullanıcı şikayetine yansır. Zeytin tenekesini boşaltınca, şöyle hafif bir vurursun tıınnnn diye ses gelir aynı öyle boşmuşsun be arkadaş. Seviyorum seni haaaaa, yanlış anlama insan olarak..... Ben bu konuya tartışmaya beton döktüm. Sizden ricam sizde dökün. Ne kalp kırmak isterim nede kalbimin kırılmasını isterim. Boş adamdan , boş adama iyi akşamlar, cümleten cuma akşamınız hayırlı olsun.

• serihan S kullanıcısına yanıt
    Resimdeki uygulamalar Global beta 7,3,2 deki değişiklikler. Bir iki gün içinde güncelleme gelir telefona, yüklersiniz.
  • GOOGLE UYGULAMALARINI DONDURDUKTAN SONRA HALF BRİCK

Merhaba, bugün 8.1.2'ye geçtim, google uygulamalarını titanium backup ile kaldırırım hep kaldır ve dondur diyerek.
    Kaldırdığım uygulamalar
    google uygulaması
    gmail
    hangouts
    google play filmler-müzikler-oyun

bunları kaldırdım ve hata vermemesi için dondur dedim, yeniden başlatmam gerekti telefonu bir sebepten ötürü ve mi logosunda kalıyor. çok veri kaybetmeden yeniden kurdum başka bir romu fakat bu neden alıyor daha öncede yaşamıştım mi5de ve g4de

Ek olarak mi logosunda kalmanın çözümü yeni rom mu? cyanogen romlar için olan Gappslarda flashlasam hata düzelmez mi sizce?
  • Bu telefona kırılmaz cam nerden bulabiliriz beyler? N11 den telefonun yanında kırılmaz siparişini vermiştim ama takınca sağ ve soldaki dokunmatik tuşlar çalışmıyor çıkardım attım bende

• Ben de aynı hatayı aldım. Twrp den cache temizle dedim açıldı (ilk günkü gibi sıfır kurulum ekranı açıldı.) Devre dışı bırakırken veya silerken Google uygulamasını ve Google klavyeye dokunmayon. Bu ikisinden dolayı hata veriyor. Diğerlerini silebilirsiniz rahatlıkla.
  • arkadaşlar biliyorum yeri burası değil ama sadece mi 5 için lte band açma konusu gördüm diye soruyorum mi4 Lte için arkadaşlar Lte band açma işlemini nasıl yapabiliriz bilen yardımcı olabilir mi ?
  • lazye kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda var

• Kırılmaz cam alıp takan arkadaslar nerden aldınız? benım aldıgım kırılmazı taktığımda dokunmatık tuşlar hassasiyet kaybedıyor ve calısmıyorşlar :/
  • ikara1981 İ kullanıcısına yanıt
    Valla ilgili konuda gelip sorununuzu dile getirebilirsiniz. İlgili konuda bu cepport cularin tavrını görüp iade sureniz dolmadiysa iade düşünebilirsiniz.

• Selamun aleyküm.Arkadaşım mi5 prime yani 64 gb olanından almak istiyor.Ancak sadece newport ve cepport adlı satıcılarda var.Daha önce bu satıcılarla ilgili olumsuz yorumlar okumuştum ancak arkadaşım almaya kararlı.Fiyat 1250 tl:
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-64gb-3gb-ram-snapdragon-820-215ghz-islemci-telefon-P163115436

ancak üzerinde orjinal global rom varmış.Sanırım çakma rom dedikleri bu rom ama emin değilim.Sizin de fikirlerinizi almak isterim.Bu fiyata newport veya cepporttan global romlu mi5 prime tavsiye edermisiniz?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5-64gb-3gb-ram-snapdragon-820-2-15ghz-islemci-cift-hatli-cep-telefonu-265964602

• murdem05 M kullanıcısına yanıt
    Hocam tam cepport ve newportla ilgili mesaj attım sonra sizin mesajınızı gördüm.Açıkcası çok fazla olumsuz yorum okudum bu satıcılarla ilgili ancak arkadaşım mi5 in 64 gb lık prime modelini almayı çok istiyor.Piyasada da sadece bu iki satıcıda var.Ben arkadaşı vazgeçireyim en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wyn35Tra

Kırılmaz cam alıp takan arkadaslar nerden aldınız? benım aldıgım kırılmazı taktığımda dokunmatık tuşlar hassasiyet kaybedıyor ve calısmıyorşlar :/

1aya yakındır eu blaster kılıfla beraber kırılmaz cam almıştım. EvET DOKUNMATİK HASSASİYETİNDE kayıp yaratıyor bu yüzden ince bir kırılmaz ekran camı bakmanı tavsiye ederim
  • Burası telefon hakkında olan sorular için cevaplama yeri değil mi ?

Kaç kere sorucam aynı soruyu acaba Neden biri kaale almıyor?

Bu telefonun siyah modeli var mı ?
  • CEPPORT YADA NEWPORTTAN SİPARİŞ VERECEKLER LİNKTEKİ KONUYU OKUSUN İÇLERİNE SİNİYORSA SİPARİŞ VERSİNhttps://forum.miuiturkiye.net/konu/cepporttan-satin-alinan-mi5-imei-kayit-disi-gozukuyor.11364/

• quote:

Orijinalden alıntı: Wyn35Tra

Kırılmaz cam alıp takan arkadaslar nerden aldınız? benım aldıgım kırılmazı taktığımda dokunmatık tuşlar hassasiyet kaybedıyor ve calısmıyorşlar :/

Xiaomi mi5 (5.15 inç) Nillkin H Pro 2.5 D yuvarlak kenar 0.2mm Temperli Cam Ekran Koruyucu için ücretsiz kargo xiaomi mi 5

http://s.aliexpress.com/3eIRvAzM

(from AliExpress Android)

Piyasanın en iyisi. Hassasiyet kaybı falan da yok.

• 
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.