Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11741175117611771178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son beta güncellemesi acayip kötü inşallah yarın stabil güncelleme yayinlarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alparslan.ersin A kullanıcısına yanıt
    silivri maxi den aldım mi 5s 4 gb ram teşhirde var zaten inceliyorsun elemana dedim satışı yaparız sizin yanınızda açarım sim kartımı takarım sorun çıkarsa ne yaparız dedim iade etme hakkın var paranı hemen geri alabilirsin yada başka kutu açarız onu alırsın dedi öyle yaptık 1489 tl ye aldım içim rahat telefon süper
  • serif66 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kutu resmini koymanız mümkün mü?
    Hangi bandlar var acaba? Vodafone ile uyumlu olup olmadığını merak ettim.
    Bildiğim kadarıyla mi5 modelinde band 20 yok. Bunda da mı yok?
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    resim koymayı beceremiyorum ben oğlumda ünide okuyor elemana okunuyu sordum vodafonda sıkıntı varmış dedim doğru dedi ama dedi kırsalda benimde vodafon hattım olmadığı için önemsemedim ben türkcel ve türktelekom var işim gereği trakyanın en ücra köşesine kadar gezerim hiç bir sorun yaşamadım siz nerelisiniz bilmiyorum ben beş m li migrostan aldım 3 veya 4 m li migroslarda varmı yada teşhir olarak varmı bilmiyorum
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Aynı şey bende de oluyor. Sorunu bulmaya çalışıyorum. Bulursam bilgi veririm. Siz de bulursanız sorunu bilgi verin lütfen.

• Merhaba Arkadaşlar 1 Hafta Önce Gittigidiyor Cepporttan Almış Olduğum mi5 64 Gb Telefonla Beraber Olan Klif Ve Ekran Camını Siparis Ettim Telefon Elime Ulasti Ama Klif Ve Ekran Camini Göndermemislerdi Bende Arayip Sorunu Bildirdim Bugün Gönderecegiz Dediler Ertesi Gün Gelir Diye Kargoyu Bekledim Gelmedi Sonra Msj Attim Msja Gecte Olsa Cvp Verdiler Bugün Gönderimi Sağlanacaktır Diye Gene Ertesi Gün Oldu Gelmedi Sonra Tekrar Msj Attim Cvp Yok Ariyorum Tele Cvp Yok En Sonunda Telefona Cvp Verdiler Durumu Anlattım Her Defasındada Tanımayıp Baştan Anlatmak Zorunda Bırakıyorlar Gene Aynı Şeyi Söyledi Bugün Gönderdik Diye Kesinmi Dedim Yok Kesin Değil Deyip Dalga Geciyor Benimle Dalgamı Geciyorsun Sen Dedim Kacgündür Klif Gelecek Diye Telefonu Kullanamadım Defalarca Yalan Söyleyip Magdur Ettiniz Bugüne Kadar Bugün Yarın Göndercegiz Diye Kusura Bakmayın Bizim Hatamız Özür Dileriz Mağdur Ettiğimiz Sizi Diyecegine Telefondaki Şahıs Atarlanmaya Basladı... İnanın Parasındada Değilim Kızdığım Konu Bu Zamana Kadar Beni Oyalayıp Bosuna Beklettiklerine Kızıyorum

Bende Ne Yazıkkı Burada ve Baska Yerlerde Bu Firmanın Reklamlarını Yapıyordum. Malesefki Reklamı Haketmeyen Terbiyesiz Bir Firmaymış..

• Hocam o mağaza hakkında arkadaşlar bas bas bağırıyor uzak durun diye. Ben LG G4 almıştım anakart problemim oldu göndermedim bile telefonu. Öyle şeyler yazan olduki mahkeme kararını bile tanımıyorlar icraya versen bile paranı alamiyorsun diye arkadaşın birisi yazmıştı ki 6 ay uğraşmış. Akıl sağlığım açısından telefonu gondermeyecegim de. O yüzden 50 lira daha fazla verdim turuncu mağazadan aldım. Ama şimdi belli olmaz bir sorun yaşanınca bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedayroy -- 3 Mart 2017; 7:20:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdem05

hocam ayarlardan hesaplar kısmında mi hesaba girince çıkış yap olacak. burası google jesabı gibi xiaomi firmasının kullanıcalara vermiş olduğu bulut depolama. 5gb değerinde. kullanıcı adını girdiyseniz telefonunuzda bulunan video resim gibi dosyaları sekronize ediyor. yani telefonu falan sattığınızda bu kimlik başkasına geçerse sorun yaşaya bilirsin.

Mi hesabından çıkıp telefonu fabrika ayarlarına alırsan hiç bir şey olmaz. Sattığım telefonda aktif olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

arkadaşlar biliyorum yeri burası değil ama sadece mi 5 için lte band açma konusu gördüm diye soruyorum mi4 Lte için arkadaşlar Lte band açma işlemini nasıl yapabiliriz bilen yardımcı olabilir mi ?

LTE band açmak ne anlama geliyor yani normalde 4g yazıyor şuanda, LTE açınca faydası var mı
  • ikara1981 İ kullanıcısına yanıt
    4G de operatörler farklı frekanslardan veri hizmeti sunuyor, ülkemizde yoğun tercih edilen ise 800mhz bandıdır.. band açmak dedikleri budur.. 4g sadece merkezi yerlerde yüksek mhz lerde çekerken genel olarak özellikle kırsal bölgelerde 800mhz kullanılıyor, distribitörlerin getirmediği bizim tarz cihazlarda 800mz bandı açık olmuyor, kastedilen şey budur..
  • Arkadaşlar akşam telefonu şarja takmıştim şarj olmamış.

Arada yapıyordu tak çıkartıp yapınca düzenliyordu şimdi niye böyle yaptı anlamadım

Neyseki şarjı bitmemiş

Ne önerirsiniz

Sorunun kabloda olup olmadığını nasıl anlarım

• konuda bir uygulama paylaşılmıştı, kilit ekranında whatsapp bildirimleri ile ilgili, bilen hatırlayan var mı
  • cepport~newport~mys~Intel~intellicell

bunlar aynı firmadır Allah göstermesin telefonunuza bişey olursa sakın bu firmanın eline düşmeyin kalitesiz karaktersiz firma az söylüyorum çok anlayın.

• İçeriğin gozukmemesi icin diyorsanız hocam son beta sürümde eklendi bu. Ekstra bi program kullanmaya gerek yok artık.

• Yok hocam, bir lockscreen uygulamasiydi. Wp mesajlarini kilit ekraninda okuyabiliyorduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ilk sayfada ipuçları kısmının 19. maddesinde bununla ilgili bi uygulama var. Bi bakın isterseniz belki de odur.

• Aynen buymus demekki biri 19.maddeyi alintiladi forumda sordu :)
    Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar telefona aynı uygulamadan 2 defa kurma olayı bizde var mı ? Mate 9 konusunda gördüm.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda Dual Apps seçeneği var. Oradan uygulamayı klonlayarak iki ayrı hesap kullanabiliyorsunuz.
    Çift sim - iki ayrı whatsapp olarak kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

İlk mesajda var

hocam ilk mesajdaki mi 5 için mi4 için değil ki
  • 
Sayfa: önceki 11741175117611771178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.