Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım hocam. yani tekrar şarj etsem ve erken çeksem grafikte görünürdü diyorsunuz. ben de bazen %100 oldugu gibi çekince o sayacın sıfırlanmadığını gördüğümden, ilk sizde de böyle oldu sandım. 10,5 saat biraz rekor çünkü. şu anki durum nedir mesela ss alabilir misiniz?

bir de tasarruf için ek olarak ne yaptınız?
  • Xiaomi yeni modellerini çıkartmış.

http://www.gsmarena.com/xiaomi-phones-80.php
  • Ebu Zerr Gıffari kullanıcısına yanıt
    Ben turuncu mağazadan alışveriş yapmış birisi olarak söylüyorum cihaz global kararlı sürümle geldi üstelik IMEI'leri e devlet ve delta sitesinden sorguladığımda sorunsuz görünüyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Death Note kullanıcısına yanıt
    Ben turuncu mağazadan aldım hiç bir sorun yaşamadım global kararlı sürümle geldi ve IMEI'ler sorunsuzdu bu yüzden tavsiye ederim

• ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Xiaomi Mi 5s Plus 64 GB almak istiyorum cihazı nerden temin edebiliriz ?
  • turuncu mağaza dan aldığım mi 5 te wattsap viber facebook bildirim sorunu yaşıyorum yardımcı olucak arkadaş var mı? daha önce bi kaç defa yazıldı ama yarım saat tir bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• canciger C kullanıcısına yanıt
    ayarlar >izinler > otomatik başlat istediğiniz uygulamaları seçin bildirim sorunu ortadan kalkması lazım

Komik. Turuncu mağaza en iyi xiaomi satıcısıdır.Asla mağaza övmem ama bu yorumunu görünce cevap veresim geldi lakin global kararlı sürüm imei vs herşey tamamlanmış geliyor bu güne kadar turuncunun fake yolladigini gormedim duymadim hepsiburada ile karistirdiniz diye dusunuyorum cepport,hb den bile onlarca sikayet duydum hatta gecen hafta cepport dan mi5 alan birisi imeinin tekinin olmadigini digerininde farkli bi cihazdan kopyalandigini soylemisti.Bu durumda diyebilecegim turuncu magaza kadar musterisiyle ilgilenen biyer yok turuncuya guvenebilirsiniz..

• DUDDLE D kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum 2tane turuncu mağazadan 2tane de cepport tan aldım hepsi sorunsuz geldi

• Arkadaşlar mi 5 pro telefonum ile lineage os 14.1(android 7.1)romu denedim. benim içinde bir tecrübe oldu. en azından şuan için orjinal rom haricinde romun stabil yönünden iyi olmadığı farkettim.

bir kaç deneyimlerimi aktarayım sizlere. öncelikle kulaklık sesi muazzam güzel. hoporlör sesi orjinal romdaki gibi. ahize sesi lineage os da güzel. rim bazen takılıyor fakat hız güzel. bunun haricinde kamera stok daha iyi. kapasitif tuşlar stokda daha hassas. lineage os da sorun var. belkide sorun telefonun lg panelinden kaynaklıdır. leneage osda home tuşu ile ekranı uyandırmadan dokunarak ekran açılıyor.

genel ooarak stok daha iyi şimdilik. fakat ileride xiaomi rom konusunda güncelleme vermezse kullanılabilir. bu arada fasboot ile v8.1.4 yükledim.

• ahcan A kullanıcısına yanıt
    Aciklamaniz için teşekkür ederim, galiba cepporttu hepriburadaydi derken bu akşam turuncagazadan siparisi verecegim... Fena reklami yapıldı forumda :D

• olcys O kullanıcısına yanıt
    hocam reklam değil ben 3 tane mi5 aldım bu satıcıdan sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic035 -- 2 Mart 2017; 15:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

quote:

Orijinalden alıntı: freeman1968

quote:

Orijinalden alıntı: alighieri

quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba Rostaicer,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

Vay arkadaş, 4 gündür aynı sorundan muzdarip olup net cevap alamadım GittiGidiyor cepport mağazasından. Yarın da IMEI ve garanti kayıt duzelmezse iade edip sizden alacağım. Satış linkinizi paylaşabilir misiniz rica etsem?

Merhaba, 8 şubat günü cepporttan mi5 32 gb telefonumu aldım. 2 gün sonra geldi. IMEI numaraları, kayıt bulunamadı şeklinde gözüküyordu. Cepporta sordum. Birkaç gün içinde sistemde göreceksiniz efendim şeklinde bir bilgi yazmıştı. Tabii ki onay süreci sonu geldi. Yorumlarına güvenerek, satışı onayladım (çünkü ürün, iade edilecek bi ürün deil). Ertesi gün (sim2 ile kullanıyorum) kayıt dışı cihaz mesajı geldi. Biraz moral bozukluğu oldu tabii. Mesajdan 2 gün sonra da e-devletten sorguladım, her 2 imei de ithalat yoluyla kaydedilen cihaz gözüküyordu. Ve de rahatladık tabii ki.

Cepporttan ilk alışverişim. Bu kadar olumlu yorumu olan bir firma, sırf bir imei kaydını niye cihaz satışından 5-6 gün sonra sonuçlandırır ve bizi tedirgin eder anlamadım velhasıl.

Bende de Durum Aynı. Biri Kayıtlı Değil Diğerinde de Daha Uzun Bir İfade Vardı Olumsuz Olarak. Bugün Bakalım Düzelecek mi?

Benim cepport mağazasından aldığım ürün için 1 hafta bugün doldu. Bir IMEI btk ve delta servis sorgusunda bulunamıyor diğeri ( sim kart takılı olan) garantide gözüküyor Btk sorgusunda kayıt dışı gözüküyor. Sorunla ilgilihttps://forum.miuiturkiye.net/konu/cepporttan-satin-alinan-mi5-imei-kayit-disi-gozukuyor.11364/ adresinde konu açtım. Cepport ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşları ilgili adrese de beklerim. Zira yaklaşımları bu sorunu birtek ben yasiyormusum ve gereksiz evham yapiyormusum gibi

• Arkadaşlar siyah modeli ne zaman gelecek ?
    Tam tersi. Cepport sahte romla geliyordu. Son zamanlarda garanti firmasını Delta'ya çevirdi (Önceden garantiyi kendisi veriyordu), Global rom ile göndermeye başladı, satışları artmaya başladı. Yoksa ilk başlarda kimse almak istemiyordu oradan, forumda anlatılan vakaları sebebiyle kötü bir imaj bıraktığı için. Turuncu son zamanlarda fiyat politikasını bozmuş olsa da bugüne kadar hep global ile geldi.
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım siyah cam filminden, çok güzel durdu siyah kapakla (telefon beyazdı,siyah kaymayan kapak da aldım İlk sayada 4. sıradakini) ama menü ve geri tuşları çalışmadı taktıktan sonra. Sizde öyle bir durum var mı? Link atar mısınız eğer normal çalışıyorsa, sizinkinden alayım?
  • migrostan mi5 almayı düşünüyorum 1299 tl fiyatı. sizce sitelere göre bir avantajı var mıdır ? tel aldığımda bozuk çıksa migrosla mı muhatap oluyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUDDLE

Komik. Turuncu mağaza en iyi xiaomi satıcısıdır.Asla mağaza övmem ama bu yorumunu görünce cevap veresim geldi lakin global kararlı sürüm imei vs herşey tamamlanmış geliyor bu güne kadar turuncunun fake yolladigini gormedim duymadim hepsiburada ile karistirdiniz diye dusunuyorum cepport,hb den bile onlarca sikayet duydum hatta gecen hafta cepport dan mi5 alan birisi imeinin tekinin olmadigini digerininde farkli bi cihazdan kopyalandigini soylemisti.Bu durumda diyebilecegim turuncu magaza kadar musterisiyle ilgilenen biyer yok turuncuya guvenebilirsiniz..

Sizin mesajınız ın 2 üstüne bakarsanız uygulamalarda bile sorun yaşayanlar var. Ben cepporttan aldım. Stabil Türkçe roomla geldi. Delta garanti li. Ne rehber sorunu nede btk ya kayıt sorunu veya farklı bir sorun yaşamadım.Turuncu mağaza ve hepsiburada mağazalarından alanlar EVO , RİTZ gibi garanti , 8.1.20 gibi stabil olmayan roomla gelen yakınanlara nediceksiniz. cepport babamın oğlu değil, avukatida değilim... Neden birden ateşlendiniz anlam veremedim. Sonuçta değişik mağazalar var muhakkak farklılık gösteren cihaz satışı yapıyorlar. Burda cepportun mağazasına gidip, bir dayak yemediğim kalmadı diyen de oldu. Çok ilgili, nazik kibar ve zaman ayırıp ikramda bulunup çok güzel karşıladılar diyende oldu. Ben almadan önce iletişim kurdum ve belirttikleri gibi geldi cihaz. Ben memnunum. cepportan alıp sorun yaşamayanlar yok demedim. Cepportan alıp problem yaşayan da var. Hepsiburada ve turuncu mağazalar dan alanlarda daha fazla şikayet var. Benim şahsi fikrim. Sakın relax niye ateşleniyorsunuz hala anlamış değilim ve anlam yükleyemiyorum, yüklemekte istemiyorum.Herkese iyi akşamlar ve forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 2 Mart 2017; 17:27:5 >

• Hacılar ben telefonu yeni aldım da videolarda falantelefonun arka kapağında sadece mi şekli var ama benim kapağa telefonun modelini belirten bisey yapıştırmalar made in chinA yazıyor nasıl iş bu

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Turuncu mağaza 1400e satiyor alamiyorum :D

• 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.