Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirim yapıldığında bayağı telefon satıldı

Yoğunluktan olabilir

Bende de önce kayıt dışı dedi fakat 3 gün sonra kayıtlı göründü...

Şu an sorun yok imei lerde problem çıkacağını sanmam kaydettirirler öyle yada böyle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için.

• SnaipCorder kullanıcısına yanıt
    Çünkü birkaç sayfa okusaydınız cevabın defalarca verildiğini görürdünüz...

Ondan kaale almıyorlar

Siyah yok getirmiyorlar çünkü çinde sipariş üzerine bike yapmıyormuş xiaomi sadece beyaz ve gold

Nedenini bilmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: Wyn35Tra

Kırılmaz cam alıp takan arkadaslar nerden aldınız? benım aldıgım kırılmazı taktığımda dokunmatık tuşlar hassasiyet kaybedıyor ve calısmıyorşlar :/

Xiaomi mi5 (5.15 inç) Nillkin H Pro 2.5 D yuvarlak kenar 0.2mm Temperli Cam Ekran Koruyucu için ücretsiz kargo xiaomi mi 5

http://s.aliexpress.com/3eIRvAzM

(from AliExpress Android)

Piyasanın en iyisi. Hassasiyet kaybı falan da yok.

hocam n11 den felan direk 1-2 güne acilen gelecek bir siteden yokmu

• Wyn35Tra kullanıcısına yanıt
    n11'de Xiaomi Mi 5 Kılıf Lazer Kaplama Silikon seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-5-kilif-lazer-kaplama-silikon-P155036184

Gayette güzel çıktı dokunmatikre de tuşlardada sorun yok

Silikon kılıfta güzel valla...

• Cepport 1235 TL ye indirmiş prime versiyonu
    Hepsiburada ile yarışıyor. Bakalım hepsiburada ne kadar yapacak indirimi.
  • Merhaba Arkadaşlar 1 Hafta Önce Gittigidiyor Cepporttan Almış Olduğum mi5 64 Gb Telefonla Beraber Olan Klif Ve Ekran Camını Siparis Ettim Telefon Elime Ulasti Ama Klif Ve Ekran Camini Göndermemislerdi Bende Arayip Sorunu Bildirdim Bugün Gönderecegiz Dediler Ertesi Gün Gelir Diye Kargoyu Bekledim Gelmedi Sonra Msj Attim Msja Gecte Olsa Cvp Verdiler Bugün Gönderimi Sağlanacaktır Diye Gene Ertesi Gün Oldu Gelmedi Sonra Tekrar Msj Attim Cvp Yok Ariyorum Tele Cvp Yok En Sonunda Telefona Cvp Verdiler Durumu Anlattım Her Defasındada Tanımayıp Baştan Anlatmak Zorunda Bırakıyorlar Gene Aynı Şeyi Söyledi Bugün Gönderdik Diye Kesinmi Dedim Yok Kesin Değil Deyip Dalga Geciyor Benimle Dalgamı Geciyorsun Sen Dedim Kacgündür Klif Gelecek Diye Telefonu Kullanamadım Defalarca Yalan Söyleyip Magdur Ettiniz Bugüne Kadar Bugün Yarın Göndercegiz Diye Kusura Bakmayın Bizim Hatamız Özür Dileriz Mağdur Ettiğimiz Sizi Diyecegine Telefondaki Şahıs Atarlanmaya Basladı...

Telefonda ya kardeşim her defasında yalan söylüyorsun dedim, ben senin kardeşin değilim bana kardeşim deme dedi sanki küfrettım adama aadece gerceklerı spyledım sonra o bana kardeşim diye hitap etti aynısını ben söyledim sustu bana sadece kusura bakma demesi yeterliydi çok sinirlendim ya

İnanın Parasındada Değilim Kızdığım Konu Bu Zamana Kadar Beni Oyalayıp Bosuna Beklettiklerine Kızıyorum

Bende Ne Yazıkkı Burada ve Baska Yerlerde Bu Firmanın Reklamlarını Yapıyordum. Malesefki Reklamı Haketmeyen Terbiyesiz Bir Firmaymış..

• quote:

Orijinalden alıntı: erburak

Arkadaşlar whatsapp tan sahibinden com daki ilanı arkadaşlarım benle paylaştığında üzerine tıklıyorum fakat ilan açılmıyor sayfa yükleniyor deyip o şekilde kalıyor. Var mı bu sorunu yaşayan

Arkadaşlar bu sorunum tekrarladı. Çözümü bilen veya aynı durumu yaşayan var mı?

• eee böyle firmaları şımartırsanız olacağı budur ben telefonu elime alıp incelemeden almam onun için gittim migrostan aldım açtım baktım kontrol ettim aldım sim kartımı taktım yanlarında imeilleri kotrol ettik sorun yok içim rahat arkasında koskoca migros var servis te yanlış yapamaz çünkü migros kendine laf getirtmek istemez
  • Arkadaşlar bi yardimci olun..

Mi hesabimidir nedir onu oluşturdum ne bu die sonra silmek istiyorum olmuyor hata verio devamlı cihaz bul hatasi falan diyor..

Bilgisi olan varmi acaba.

• el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt
    Ben n11 mağazası newporttan aldım sorun yok şans işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyzır02561

quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

quote:

quote:

arkadaşlar yardımcı olabilecek varsa sevnrim

http://www.n11.com/arama?q=xiaomi+mi+5

bu sonuçta üstteki iki telefona bakarsanız biri 32 diğeri 64 gb lik model yani biri normal mi5 diğeri prime. ama neden aralarında bu kadar az fiyat farkı var? anlamadım bu konuyu.
    ikincisini yani 64 gb lik olanı almayı düşünüyorum o adresten sizce nasıldır?
    alternatiflerim: lenovo k5 note ve gm5 plus

kullanan önerisi olan var mı bu telefonlar hakkında ben xiaomi düşünüoyrum ama kararsızım

bir de son olarak kırılmaz cam veya silikon gerekli midir?

yardımcı olabilecek var mı?

Fiyatlar Bu Kadar Yakınken 64Gb Alın. Ben de Kararsızdım

.Geçen Hafta Bugün Fiyatlar Düşüşe Geçti. Çek ve Chip Parayla Aldım Geçtim.

Mağazanın Telefonun Yanında Verdiği Silikon ve Kılıftan Almayın Diyorlardı Genellikle. Oturmuyor ve Kaliteli Değil Deniyordu. Ben N11 den Ayrıca Kılıf ve Cam Aldım.Aciliyetle 1 Gün İçinde Elimde Olacak Olarak Aldım. 14.90 Kargo Ücretsiz. Cam Güzel. Sorun Yok. Kılıf Eh İşte. En Azından Camı Kaldırma Vb Yapmadı. Kullanmayınca Daha Rahat ve Şık Ama Korumak Amaçlı Kullanmak Gerekiyor. Sonradan İyi Malzemeler Alınabilir.

64 gb almayı düşünüyourum ama farkın az olması beni kuşkulandırmıştı. neyse 64 alicam zaten muhtemelen

benimde 6 tane kuponum var ama sanırım 1 tanesini kullanabiliyorum 1100 tl üzeri alışverişte geçerli 33 tl ondan acele ediyorum 10 marttta bitecek süreleri.o yüzden tek seferde almak istiyorum camı?

birde fikrinize ihtiyacım var. silikonlu kullanmayı sevmiyorum o yüzden en azından cam alayım demiştim. kullanımı nasıl olur sizce? cam ele gelecek kadar kalın oluyor mu? ne önerirsiniz cam ve kılıf olmazsa olmaz mıdır? kılıf da almalı mıyım sizce?

Ben 100 TL Çek Kullandım. 100 de Chip Para Geldi. Telefon Alırken 1359 idi. Çeki 20 TL ye Almıştım. Bana Maliyeti 1180 Oldu. Şuan Fiyat Daha Düşük Tabi.
    Kılıf Kullanım Alanları Düşünülerek Alınmalı. Aliexpressten Alırsanız o Gelene Kadar İdareten Cam ve Silikon Birlikte Olan Ürünü Alabilirsiniz. Aldığım Cam Sorunsuz Kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 2 Mart 2017; 22:41:8 >

• eyzır02561 E kullanıcısına yanıt
    hocam gittigidiyor yada n11 yada hepsiburada güvenilir siteler. satıcı cepportta eh işte. ürün sorunlu olursa bu söylediğim siteler müşteri yanında. zaten mys, cepport, newport bunlar aynı satıcılar vede xiaomi ürünlerini en uygun veren magaza.bence 64gb al. 32 ile 64 arasındaki 2fark depolama ve işlemci hızı.

64lükler 32liklere göre uygun olması satıcı ile ilgili yorum yapamıyorum.

bide cepport miuturkiye destekçisi xiaomi romlarınının bir kaç çeşidi var. onlar stabil ve global yüklenmiş gönderiyorlar. diğer firmalar çin sürümü ile gelebilir.

• murdem05 M kullanıcısına yanıt
    Bu miui turkiye destekli satıcı falan filan hikaye bir faydası yok

Ama 100 tl fark varken kesinlikle 64 gb alınmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ayarlardan hesaplar kısmında mi hesaba girince çıkış yap olacak. burası google jesabı gibi xiaomi firmasının kullanıcalara vermiş olduğu bulut depolama. 5gb değerinde. kullanıcı adını girdiyseniz telefonunuzda bulunan video resim gibi dosyaları sekronize ediyor. yani telefonu falan sattığınızda bu kimlik başkasına geçerse sorun yaşaya bilirsin.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    hocam eğer rom yükleme gibi bilgilere kişi sahip değilse kafasında sorun oluşturabilir. çünkü forumda başka satıcıdan turuncu mağaza gibi bazı satın alanlar çin romu gibi geliştirici gibi romla geldiğini beyan etmişlerdi.

burada cepportun reklamını yapmıyorum. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serif66

eee böyle firmaları şımartırsanız olacağı budur ben telefonu elime alıp incelemeden almam onun için gittim migrostan aldım açtım baktım kontrol ettim aldım sim kartımı taktım yanlarında imeilleri kotrol ettik sorun yok içim rahat arkasında koskoca migros var servis te yanlış yapamaz çünkü migros kendine laf getirtmek istemez

hangi migrostan ne zaman aldınız ? bende sordum teli açtırmıyorlar almadan
  • Beyler şu senkronizasyon işareti çok fazla gözüküyor telde ve o varken kasma yapıyor telefon. Ne senkronşze oluyor böyle dakikalarca? Bir türlü bulamadım. Senkronizasyon buga giriyor gibi geldi bana...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam ama iş almadan önce değil aldıktan sonra başlıyor.Diyelim ki servis değişim yada para iadesi için rapor verdi işte ozaman ki satıcının tavrı vs ne kadar kaliteli olduğunu ortaya koyar.Bende daha önce hb den aldım ancak servis raporuyla ücretimi geri aldım.Umarım böyle şöylerle uğraşmazsınız.Hayırlı günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdem05

hocam ayarlardan hesaplar kısmında mi hesaba girince çıkış yap olacak. burası google jesabı gibi xiaomi firmasının kullanıcalara vermiş olduğu bulut depolama. 5gb değerinde. kullanıcı adını girdiyseniz telefonunuzda bulunan video resim gibi dosyaları sekronize ediyor. yani telefonu falan sattığınızda bu kimlik başkasına geçerse sorun yaşaya bilirsin.

İşte tam sıkıntı da burada çıkış yapamıyorum cihaz bulda kapalı ama cihaz bulda hata dierek kapanmio hesap kafayi yiycem valla

• 
Sayfa: önceki 11731174117511761177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.