Şimdi Ara

Xiaomi Evofone ÇOK ÖNEMLİ KONU KESİN BAKIN Xiaomi Türkiye :) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
45.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
294 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

amazon ürünleri tek tek açıp imei karşılaştırması mı yapacak? Saçmalamakta üzerinize yok. Amazon problem çıkarmadan iade aldıysa üzerlerine düşeni yapmışlardır. Geçen ay sözde türkiyenin en büyük ticaret sitesinden alışveiş yaptım. Kargo yüzünden ürün iadeye gitmiş. 20gündür iade alamadım.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle katılıyorum. Telefonu açıp imdi kontrolü yapma şansları yok. Olması gereken ve üzerlerine düşen zaten ürünü geri almak. Başka siteler olsa yok thh yok servis süründürür. Kendi adıma amazondan gayet memnunum. Özellikle bir şey alacağım zaman ilk orayı takip ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle durumu özetliyorsunuz, bu ve bunun gibi firmalar aynı düzeni devam ettiriyor. Kaç kişi bırakıp, lanet olsun derse o kadarı yanlarına kar kalıyor. Çünkü thh ye başvurup sonuçlanmasını bekleyen insanlarda bu durum 2. 3. defa olunca artık bu durumdan bıkıp, uğraşmakta istemeyebiliyorlar.

Xiaomi Türkiye garantili dedikleri, evofone adlı müşteriyi mağdur etmede, aldığına pişman etmede 1 numara olan firmaya ait. "Evofone" un eski adı "Evo bilgi teknolojileri" bir bakın isterseniz bu firmanın geri dönüşleri, yorumları, puanlamaları nasıl. Rezalet derecesinde yoksa bu yüzden mi isimlerini evo bilgi teknolojilerinden evofone olarak değiştirdiler bunu bir irdelemek gerek.

Bende bu firmadan dolayı mağduriyet yaşadım ve amacım da benim yaşadığım mağduriyeti başka birisi, evofone garantili cihaz alarak yaşamasın. Yada alın bu kötü tecrübeyi yaşayın, saçma sapan işlerle uğraşmak durumunda kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guntoldu -- 16 Aralık 2018; 12:23:21 >

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Düşün ki bir ülkede bakan rüşvet alıyor o ülkeye güven olur mu???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Kesinlikle durumu özetliyorsunuz, bu ve bunun gibi firmalar aynı düzeni devam ettiriyor. Kaç kişi bırakıp, lanet olsun derse o kadarı yanlarına kar kalıyor. Çünkü thh ye başvurup sonuçlanmasını bekleyen insanlarda bu durum 2. 3. defa olunca artık bu durumdan bıkıp, uğraşmakta istemeyebiliyorlar.

Xiaomi Türkiye garantili dedikleri, evofone adlı müşteriyi mağdur etmede, aldığına pişman etmede 1 numara olan firmaya ait. "Evofone" un eski adı "Evo bilgi teknolojileri" bir bakın isterseniz bu firmanın geri dönüşleri, yorumları, puanlamaları nasıl. Rezalet derecesinde yoksa bu yüzden mi isimlerini evo bilgi teknolojilerinden evofone olarak değiştirdiler bunu bir irdelemek gerek.

Bende bu firmadan dolayı mağduriyet yaşadım ve amacım da benim yaşadığım mağduriyeti başka birisi, evofone garantili cihaz alarak yaşamasın. Yada alın bu kötü tecrübeyi yaşayın, saçma sapan işlerle uğraşmak durumunda kalın.
    İlk çıktığı dönem gittim mi8 aldım. Alırken yok evofone garantili gelecek Türkiye garantisi olacak vs deniyordu. Detaylı bir şekilde araştırdım ve size kesinlikle katılıyorum. Uzak durulması gereken bir firma. Gidip garantisiz alırım yinede evofone dan almam. Zaten gittim kvk garantili aldım en azından şehrimde olan bilinen bir garanti

• E.Sahin E kullanıcısına yanıt
    Yerinde bir karar almışsınız. Bende maalesef ki bu kötü tecrübeyi yaşayarak öğrendim. Ancak bir daha bu firma garantili bir şey ne alırım, ne de yakınıma aldırırım. Bende yakın zamanda telefon almayı planlıyorum ancak bu evofone adlı firma yüzünden xiaomi ürününü direkt es geçiyordum. Kvk garantili olanı duydum ama yinede işi tam öğrenemediğim ve evofone adlı firma ile muhatap kalabilirim endişesinden bu ürüne yönelemiyorum.

Bu durumu, evofone adlı firmanın ne olduğunu bu isimden önce hangi isimle piyasada olduklarını, kullanıcı yorumlarını direkt xiaomi merkezi mail adresine açıklayıcı bir şekilde anlattım. Umarım ki ileride bu firma ile garanti sağlama hizmetlerinden vazgeçerler.
  • guntoldu kullanıcısına yanıt
    Hocam Xiaomi merkeze mail atacak güzel bir girişim de bulunmuşsunuz aslında aynı yada benzer metni buradan paylaşabilirseniz güzel olur. Belli bir şikayet durumunda evofone distribütörlüğünü kaybedebilir.

Amazon adam gibi firmaysa gönderin forum konu linkini müşteri hizmetlerine evo garantili satmasın hadi bakalım

• tccb44 kullanıcısına yanıt
    Evet daha çok kişinin bu tür bir sorunu iletmesi, problemin ciddiye alınma olasılığını yükseltebilir. Tabii paylaşayım, şunu da ifade etmem gerek, yazdığım metin belki üst düzey değil, hata da içerebilir ama yinede sorunu net bir şekilde anlattığını düşünüyorum. Bu maili service.global@xiaomi.com adlı adrese atabilirsiniz. Yazdığım metin ;

I want to forward my opinion about service issue in Turkey. I tried to find any center contact of Xiaomi and i found this address at last.

Xiaomi is an important and promising company. Also i wanted to buy an affordable Xiaomi smart phone. But there is so significant problem in the Xiaomi's service in Turkey. Xiaomi made a deal with evofone company for service in Turkey.
    Also this company has changed their name as evofone. But before this their name is evo bilgi teknolojileri. These two name expressed the same company.

There is a huge problem on that cause evofone (evo bilgi teknolojileri) company have too much complaint on their service. If you have an idea about i'm wrong then you can look every website on google. You can see many unjust treatment, injustice and a lot of complaint.

I think Xiaomi made a big mistake to provide service for users who live in Turkey using with evofone (evo bilgi teknolojileri).
    I hope Xiaomi consider my issue and review their agreement with evofone (evo bilgi teknolojileri). Unless Xiaomi cancel their agreement with evofone( evo bilgi teknolojileri) they can lose their significantly users in time.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guntoldu -- 16 Aralık 2018; 13:17:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

amazon ürünleri tek tek açıp imei karşılaştırması mı yapacak? Saçmalamakta üzerinize yok. Amazon problem çıkarmadan iade aldıysa üzerlerine düşeni yapmışlardır. Geçen ay sözde türkiyenin en büyük ticaret sitesinden alışveiş yaptım. Kargo yüzünden ürün iadeye gitmiş. 20gündür iade alamadım.

Alıntıları Göster
    Beni 45 gün bekletti 60 tl için Hepsiburada (direkt firma isimi vereceğim kimse kusura bakmasın) kimse Amazon direkt ürününü geri almışsa bu bile önemlidir Forumda Hepsiburadadan Sony alan biri vardı açıp okursunuz Hepsiburada Sony servisine yönlendirmiş. Direkt senin sattın mal bozuk çıktı geri alsana yok ben alamam sen servise gideceksin ayarında iş yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B5A59FD1 -- 16 Aralık 2018; 14:30:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Amazon adam gibi firmaysa gönderin forum konu linkini müşteri hizmetlerine evo garantili satmasın hadi bakalım
    Serbest piyasada hiçbir firmanın bir ürünü satıp satmaması bir forum linki ile olacak durum değildir. Arz talep meselesidir. Eğer evofone dan alıp sattığı ürünlerde çok fazla sorun çıkarsa Kendileri de ona göre hareket eder. Bu sadece amazon için değil birçok site için hatta özel sektörde ki iş hayatı için geçerli bir durumdur

• quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Yerinde bir karar almışsınız. Bende maalesef ki bu kötü tecrübeyi yaşayarak öğrendim. Ancak bir daha bu firma garantili bir şey ne alırım, ne de yakınıma aldırırım. Bende yakın zamanda telefon almayı planlıyorum ancak bu evofone adlı firma yüzünden xiaomi ürününü direkt es geçiyordum. Kvk garantili olanı duydum ama yinede işi tam öğrenemediğim ve evofone adlı firma ile muhatap kalabilirim endişesinden bu ürüne yönelemiyorum.

Bu durumu, evofone adlı firmanın ne olduğunu bu isimden önce hangi isimle piyasada olduklarını, kullanıcı yorumlarını direkt xiaomi merkezi mail adresine açıklayıcı bir şekilde anlattım. Umarım ki ileride bu firma ile garanti sağlama hizmetlerinden vazgeçerler.
    Kvk garantili olanda evofone ile hiçbir alakası yok. Distribütör getiriyor kvk ile servis anlaşması yapıyor. Herhangi bir arıza vs durumunda muhatabımız tamamen kvk oluyor. Kvk sitesinde sorgulama yaptığınız zaman cihaz kvk garantisi altında görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Sahin

Kvk garantili olanda evofone ile hiçbir alakası yok. Distribütör getiriyor kvk ile servis anlaşması yapıyor. Herhangi bir arıza vs durumunda muhatabımız tamamen kvk oluyor. Kvk sitesinde sorgulama yaptığınız zaman cihaz kvk garantisi altında görünüyor

Alıntıları Göster
    KVK garantili cihazları getiren cepport mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateach

Batarya değişimi için gönderdiğim telefonun anakartını değişip geri yolladıktan sonra telefon bir daha hattı görmemeye başladı 4 kez garantiye ellerimle götürdüm aylarca telefonsuz kaldım.Son gidişimde telefonu çizip bu telefon darbe almış deyip garantiden çıkardıklarını yüzüme gülerek

söylediler.
    Aynı sebepten 3 kez gittiğinde iade yada değişim hakkınız olduğunu biliyorum hocam yanlış hatırlamıyorsam. Thh felan bavşurun bırakmayın peşini. Yasalar işlemiyor kullanıcı olarak biz işi gücü bırakıp bunların peşinden koşmak durumundayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

KVK garantili cihazları getiren cepport mu?

Alıntıları Göster
    Aynen kvk garantili cihaz getiren bildiğiniz yer var mı hocam ? Alacağımız zaman aklımızda olsun.
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim olay iki sene önceydi hocam o zaman Evo idi ismi.şimdi başka arkadaşlar yanmasın onlarında yanına kalmasın diye her yere yazıyorum rezilliklerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateach -- 16 Aralık 2018; 16:35:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateach

Bahsettiğim olay iki sene önceydi hocam o zaman Evo idi ismi.şimdi başka arkadaşlar yanmasın onlarında yanına kalmasın diye her yere yazıyorum rezilliklerini
    Teşekkürler hocam. 1 kişiyi uyarsanız kar kardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Aynen kvk garantili cihaz getiren bildiğiniz yer var mı hocam ? Alacağımız zaman aklımızda olsun.

Alıntıları Göster
    Eğer cepport ise cepporttan çöp dahi alınmaz. Google’a cepport yazınca çıkanlar evo ile at başı yarışır.

• quote:

Eğer cepport ise cepporttan çöp dahi alınmaz. Google’a cepport yazınca çıkanlar evo ile at başı yarışır.

Alıntıları Göster
    Note 5 4/64 gb alabilme şansım varken garantili olsun diyip vergisi ödenmiş kaçak mal kullanmayalım dedik sonuca bak :) zorla kaçağa yönlendiriyorlar insanları

• quote:

Alıntıları Göster
    Ülke de düzgün işletme kalmamış demek ki hocam. Elimizdekiler kullanılmaz hale gelene kadar çöp bile almayacağım bu gidişle.
    Tamam o zaman tvden telefon satıp milleti kazıklayan firmalara amazonda satış yapmalarını önereceğim sonuçta serbest piyasa. Evo nun ne farkı kaldı bunlardan? Tamamen mantıksız konuşmuşsun. Amazona da toz kondurmuyorsun aferin sorumlu bir firmanın her zaman yapacağı birşeyler vardır. Bunu demesi o kadar da basit değil kardeşim karşında çocuk yok kusura bakma. Şu dakikadan itibaren amazon da sorumludur olanlardan olacaklardan. İyi o zaman bakkal da nohutun içindeki taştan sorumlu olmasın tamamen komedi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.