Şimdi Ara

Xiaomi Evofone ÇOK ÖNEMLİ KONU KESİN BAKIN Xiaomi Türkiye :) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
45.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
294 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amazondan geçen hafta aldğm redmi 5 plus ı güncelleyemyrm, ağa bağlanamadı uyarısı veriyor, rom da fake görünmyr fakat telefon unlocked olarak geldi, rom10.0.0.2 şeklinde, yine de fake olma ihtimali var mı sizce, telefon MEG7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firan34

Amazondan geçen hafta aldğm redmi 5 plus ı güncelleyemyrm, ağa bağlanamadı uyarısı veriyor, rom da fake görünmyr fakat telefon unlocked olarak geldi, rom10.0.0.2 şeklinde, yine de fake olma ihtimali var mı sizce, telefon MEG7
    aynı sorun siz güncelleme yapabildiniz mi?
  • Ota güncelleme almayacak cihazlarınız .. bana gelem sürümde eski idi yazılımla hallettim ancak son kullanıcı halledemez pek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kumdanşato kullanıcısına yanıt
    Maleswf iade ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Ota güncelleme almayacak cihazlarınız .. bana gelem sürümde eski idi yazılımla hallettim ancak son kullanıcı halledemez pek
    yazılımla ota güncelleme alabilecek hale getirmek mümkün mü? tam olarak anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumdanşato

yazılımla ota güncelleme alabilecek hale getirmek mümkün mü? tam olarak anlayamadım

Alıntıları Göster
    Evet mümkün tabi ki de telefona önce twrp kurup sonra son sürüm stock romu yüklemeniz lazım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Evet mümkün tabi ki de telefona önce twrp kurup sonra son sürüm stock romu yüklemeniz lazım..

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdanşato -- 27 Aralık 2018; 18:13:9 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.