Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kolay gelsin.
  • Ayni sorjn bende de vardi. Usb 3.0 da sorun yasamadim. Sonra driver guncellemeai yaptim. Simdi sorunsuz kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Alete takılınca oluyor. geliştirme olsun olmasın. Dokunmatik önemli değil ancak burada önemli bir sorun var. Aletin ömrünü fazlasıyla kısaltacak bir sorun gibi. Normal değil. Hatta hiç normal değil. Kusursuz ürün kullanmak tüm insanlığın hakkı.
    Böyle iken zaten geliştirme yapabilmem imkansız. Bir anda bağlantı gidince projeyi build(oluştururken) ederken gitmesi her şeyi alt üst ediyor.

Takılmaya gelince evet fazlasyıla zorlu bir süreç. Takması ayrı, çıkarması ayrı bir dert. Dock çok dar gibi.

Satıcıyla iletişim kuracağım.

Alıntıları Göster
    Cihazı şarja takılı takınca sendeki gibi bir durum olmadı bende. Ekranda donma ve BT kopması olmadı. Bazı pclerde USB portu yüksek voltaj verebiliyor. Başka bir pcde dene bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

Cihazı şarja takılı takınca sendeki gibi bir durum olmadı bende. Ekranda donma ve BT kopması olmadı. Bazı pclerde USB portu yüksek voltaj verebiliyor. Başka bir pcde dene bence.

Alıntıları Göster
    Usb 2.0 sabit bütün cihazlarda 5v 500mA. 3.0 ise 5v 900 mA. Evdeki telefonların adaptörleri minimum 5v 1500 mA veriyor. Hızlı bir şarj olur ancak batarya buna dayanamayabilir diye korkuyorum benim şansıma. O sebeple sadece usb 2.0 ile şarja taktım hep. Kullandığım bir uydu cihazının usb çıkışına taktım onda da aynı sonucu almıştım. 3.0 a taktım o da aynı.

Şarj %100 olunca ne yaparsam yapayım sorun ortadan kalkıyor. Ama 95 altına inince tekrar kurcalamaya başlayıp docka oturtmaya çalışıyorum dakikalarca takılma olmaması için.

Mağazayla iletişim kurdum, il dışında evden uzak olduğum için ancak iki hafta sonra gönderebileceğim bakmaları için. Sonucu yazarım bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 1 Eylül 2020; 9:57:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Normalde voltaj değerleri dediğin gibi oluyor fakat bazen arıza nedeniyle yüksek voltaj geliyor 2 makina yaktım o usb portundan dolayı aman dikkat

• enesss35 E kullanıcısına yanıt
    merhaba,

muhtemelen telefonun arka planında amazfit uygulaması kapanıyor saat ile telefon bağlantısı kesildiği için bildirim alamıyorsunuz. bildirim alamadığınız zaman telefonun ekranında telefon simgesi gibi beyaz bir üstü çizgili simge çıkıyorsa ayarlama yapmanız gerekli kontrol eder misiniz?
  • Emert20 E kullanıcısına yanıt
    merhaba,

amazfit üzerinden bütün ayar ve bağlantıları yapıyorum amazfit uygulamasındaki veriler Mi fit uygulamasına da yansıyor fakat mi fit üzerinden ayar ve bağlantı kuramıyorsunuz.
  • onuc0bir O kullanıcısına yanıt
    açıkçası bütün ayarları yapmışsınız ama bende de aynı ayarlar açık olmasına rağmen sorun olmuyor bilemedim ne yazık ki
  • onderkaan kullanıcısına yanıt
    merhaba,

rom mu attınız saate acaba? Türkçe dil desteği yok diye biliyorum.
  • Herkese selam
    Şu anda alacak olsanız. Huawei watch 2 (46mm olan model) mi alırsınız yoksa amazfit verge mi? İkisini kullanan arkadaşlar veya her ikisi hakkında da detaylı bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
  • TNCC kullanıcısına yanıt
    Rom attim evet. Ama stock roma dondum. Custom rom stabil degil

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansoyvural

Herkese selam
    Şu anda alacak olsanız. Huawei watch 2 (46mm olan model) mi alırsınız yoksa amazfit verge mi? İkisini kullanan arkadaşlar veya her ikisi hakkında da detaylı bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
    Honor macig 2 veya watch gt 2 alirim. Ikisi de ayni zaten. Aralarindki fark honorda kahverengi kayis metal rengi kasa olan modelini alirsaniz yedek kayis hediye geliyor diger hicbirinde yedek kayis yok. Alsam ama honor mqcig 2 siyah kasa alirim.

Hocambugun siyah kasa honor 2 aldim. Vatan bilgisayarda sanirim kampanya var. Normaldw İnternet fiyati 1300 tl ama magazadan 1000 tlye aldim. Acaba bir sorunmu var diye bakayim dedim hic bir problem gozukmuyor. Model farki filan olabilir mi diye merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansoyvural

Hocambugun siyah kasa honor 2 aldim. Vatan bilgisayarda sanirim kampanya var. Normaldw İnternet fiyati 1300 tl ama magazadan 1000 tlye aldim. Acaba bir sorunmu var diye bakayim dedim hic bir problem gozukmuyor. Model farki filan olabilir mi diye merak ediyorum.
    Hayirli olsun hocam. Seri nosu model nosu ile aratin bakalim model farki var mi? Sorun yoktur bence hayorli olsun

• Arkadaşlar bende saatimi bul özelliği açık değil nasıl aktif edebilirim? Amazfit verge kullanıcısıyım.

• Bugün bir güncelleme geldi cihazima 3.2.75 mi ne öyle birsey. Oyle bir guncelleme alan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisperdesi

Bugün bir güncelleme geldi cihazima 3.2.75 mi ne öyle birsey. Oyle bir guncelleme alan var mi?
    Global rom son surumdur o bende ilk aldigim gunden beri o var zaten saati avar acmaz yukseltti o 3.2.7.5 e

• Merhaba şuan aktif olarak Amazfit Verge ile watchdroid kullanan varmı ? kurulumu konusunda yardımcı olabilirse çok sevinirim. Saati alalı 2 gün oldu genel olarak memnunum ama biraz daha donanım kazansa çok iyi olucak. Şimdiden teşekkürler...
  • Amazmod kullan aga daha kullanisli apk yukleme konusunda etkili watchdroide gore

Ben sürekli rom güncelleme testi yaptim son sürüm diyordu. Bildirim geldi guncelleme var diye güncellendi.cozemedim. Bug fix yazıyor. Sürüm notunda

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.