Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En fazla 100 tl vergi öderim diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koraytok kullanıcısına yanıt
    Amazfit uygulaması yani şimdiki zeep

• Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

Saat üzerinden senkronize oluyor ama aynı anda çalışmıyor.Neyse bu da yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

Bende birşeyler karalayacam fırsat bulursam
    Şimdi de ses kaydetme uygulaması üzerinde çalışıyorum. Kendine özgü uygulama olunca daha stabil oluyor her şey. Eksik uygulamaları bulup boş vakitte hem kendimi geliştirmek hemde saat uygulama kütüphanesini geliştirmek için çabalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraytok

Suanki adı zepp sanırım.Onu telefona kurdum ama bunda bisiklet uygulaması yok.Mi fitdeki bisiklet programını kullanıyordum ve bunun için saati almıştım
    Bu saatle uyumla bisiklet sürerken kullanacağım program tavsiyesi bilen var mı.Ağliycam ya
    Hocam amazfit verge'de strava'ya direkt olarak atabiliyor onu kullanmanızı öneririm. Zira harika bir uygulama hatta bisiklet için başka bir uygulama kullanacağınızı sanmıyorum Garmin Fenix 3 kullanan bir arkadaşım direkt strava ile çalışıyor. Route oluşturup o alanda diğer kullanıcıların bilgileri ile karşılaştırabiliyor vs.

• ya deliriceğim yada saati iade edeceğim bu ...dumun NFC si nerde ? niye yok çalişmiyor tüm speclerde var diyor ama yok ? birde whatsapp mesajlarina cevap yazmak için ne yapmaliyim ?
  • Ulkemizde kullanılmıyor. Ayrıca mesaja cevap vermek icin whatchdroid kullanmanız lazım. Bir iki post önce de söylenmişti.

• Saati aldığım günden beri yaşadığım problem artık çekilemez bir hal aldı. Sürekli bilgisayarım üzerinden USB 2.0 çıkışından şarj ettim.

Keşke ama keşke ilk aldığımda sonra geçer kafasıyla düşünmeyip iade etseydim beyin olmayınca böyle oluyor.

İnşallah garanti halleder. Sen bozdun demezler her zaman yaşadığım gibi.

Aha sorun bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 31 Ağustos 2020; 11:22:55 >

• development esnasında problem oluyor sanırım değil mi?
    yoksa şarj olurken dokunmatik çalışmasa da bence problem değil.
    Birde takıp çıkartırken çok zor takıp çıkarması oluyor gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

development esnasında problem oluyor sanırım değil mi?
    yoksa şarj olurken dokunmatik çalışmasa da bence problem değil.
    Birde takıp çıkartırken çok zor takıp çıkarması oluyor gibi geldi bana.
    Alete takılınca oluyor. geliştirme olsun olmasın. Dokunmatik önemli değil ancak burada önemli bir sorun var. Aletin ömrünü fazlasıyla kısaltacak bir sorun gibi. Normal değil. Hatta hiç normal değil. Kusursuz ürün kullanmak tüm insanlığın hakkı.
    Böyle iken zaten geliştirme yapabilmem imkansız. Bir anda bağlantı gidince projeyi build(oluştururken) ederken gitmesi her şeyi alt üst ediyor.

Takılmaya gelince evet fazlasyıla zorlu bir süreç. Takması ayrı, çıkarması ayrı bir dert. Dock çok dar gibi.

Satıcıyla iletişim kuracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 31 Ağustos 2020; 11:33:10 >
  • Anladım bt bağlantısının kopması sorun diyorsun bi deneyim bende dikkat etmemiştim.
  • Arkadaşlar watch droid asistan uygulamasını saate bir türlü yükleyemedim. Asistan uygulamasının apk'sını pc'ye, asıl uygulamayı telefona indirdim. Bir apk installer programı indirdim pc'ye ama bu program saati usb ile pc'ye bağlamış olmama rağmen görmüyor dolayısıyla watch droid asistan apk'sını saate kuramıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advocate54 -- 31 Ağustos 2020; 12:37:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben kurdum watchdroid ama bağlantı saglayamadim

• All in one tool bar xda da yukarda arkadaş bahsetmişti onu kullanabilirsin

• Watch droid kullqnabilirsen bizedebanlatirsin Ben amqzfit be notify and fitness kullanıyorum tavsiye ederim diğerlerini de denedim en randımanlı bu ikili bana göre en iyisi

• AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Tool All in one'ı ben de yükledim ama saati görmüyor. Apk installer diye bir program daha indirdim o da saati görmüyor 😕

• saati usb 2.0 portu olan bir usbye takıyorsun değil mi?
    all in one toolda driver install düğmesi var ona bas kursun bir driverları
    sonra bir daha dene bakalım
    Portun 2.0 olup olmadığını nasıl anlayabilirim, üzerinde veya yanında hiçbirşey yazmıyor. One tool'daki install driver düğmesine tıkladım ama birşey olmadı.

• bilgisayar modeli üzerinden nette arayıp bulabilirsin.
    Belki bir ihtimal usb arızalı senin başka makinada da bir dene bakalım.
    Port arızalı değil, telefonu ve saati görüyor sadece uygulama üzerinden göremiyorum saati.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.