Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
34
Favori
149.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rica etsem biraz daha yardımcı olabilirmisiniz. İlk defa duydum da uygulamayı ne gibi şeyler yapmamı sağlıyor program. birde kurulumu nasıl yapabilirim.
  • bugrahanbst B kullanıcısına yanıt
    Linkten amaztool uygulasini bilgisayara yukleyin yine ayni forumda amazmod konusu var ordan amazmod indirin saate yukleyin. Sonra telefona amazmod indirin googleplay den veya ios store neyse artik. Baglayin. Nasil yukleyeceginiz konuda mevcuttur

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-amazfit-verge-stock-global-t3881366

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderkaan -- 9 Eylül 2020; 9:51:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onderkaan kullanıcısına yanıt
    Amazmod'u telefona ve saate kurdum ama bildirim gelmiyor, telefondan bildirim gelmesini istediğim uygulamaları seçtim ama olmadı

• Aşağıdaki ürünleri aldım almak isteyenler için yazayım buraya.
    Kordon iyi fakat ıslandığında hemen kurumuyor ama rahat kullanımı
    Kılıf tam kaplıyor saati bu nedenle şarj etmek için kılıfı çıkarmak gerekiyor. Kılıfla gelen kordon ise iyi değil bağlantı yerleri kopacak gibi duruyor bir de tam oturmuyor.
    kılf2 ise daha henüz gelmedi.
    Bana sorarsanız kordon ve kılıf2 yi alın kılıf 1 çok kullanışlı değil

Kordon
    kılıf1
    kılıf2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetYOL -- 16 Eylül 2020; 12:39:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Advocate54

Amazmod'u telefona ve saate kurdum ama bildirim gelmiyor, telefondan bildirim gelmesini istediğim uygulamaları seçtim ama olmadı
    uygulamaya izin vermen lazım. Çok büyük ihtimal sorun bununla ilgili.
  • Arkadaşlar cihazınızda kullandığınız rom / custom rom, kullandığınız harici apk'lar, yaptığınız düzenlemeler hakkında biraz bilgi veya geçerli ve etkili kaynak sunabilir misiniz?
    Ben cihazı geçen ay Amazon'dan aldım ama ilk haftadan hevesimi kaybettim. Ya rom, apk'lar ile tekrar ilgimi çekmesini sağlayacağım ya da uygun bir fiyattan satacağım.
  • Arkadaşlar merhaba,Amazfit Verge'yi yeni aldım.İlk olarak hangi uygulamaları akıllı telefonuma indirmem lazım.Saatden telefon görüşmesi yapmak için ne yapmalıyım.Telefon Xiaomi note 8 Pro
  • Zepp uygulamasını indirmen lazım

• Şu saati İzmir'de elden bulabileceğimiz bir satıcı var mı ?
  • asyagrafik kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben satıyorum 6 adet kayış ve 1 adet kasa koruyucu artı ekrandaki cam koruyucu ile birlikte....
    Xiaomi Amazfit Verge [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazmod uygulamasina guncelleme gelmis 1914 surumune yukseldi. Saat biraz daha akici oldu (rom guncellemesi degildir). Amazmodu saatten acip menuden geriye gelirken donar gibi oluyordu uygulama hatasiydi o giderilmis. 15mb boyutu var yukledim gayet gizel suan

• quote:

Orijinalden alıntı: Batu351905

Merhaba ben satıyorum 6 adet kayış ve 1 adet kasa koruyucu artı ekrandaki cam koruyucu ile birlikte....
    hocam kordonlarin fotografini atar misiniz birde koruyucunun saat var bende onlardan satarsaniz alabilirim begendigim olursa

• Iphone ile kullanan var mı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu mesaj silindi.
    Saatler farklı, biri verge, diğeri verge lite.

• Yer bursa. Kullanılmış Gümüş hasır kordon. Fiyat 70 TL. Kargo karşı ödemeli. Saatin ekranı bozuldu. İsteyene orjinal kordon 70 TL şarj cihazı 50 TL kutu 50 TL den satabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuc0bir -- 22 Eylül 2020; 11:39:37 >

• radko kullanıcısına yanıt
    Benim saat verge senin attığın verge lite.... Aynı saat olmadığını bilmiyorsun heralde dostum. 2 saat arasında dağlar kadar fark var. 6 tane kayış var.

Kordonlar saatin yanında kasa koruma üstteki kırmızı.

Dostum özel cevap atmışsın ben atamıyorum nasıl yapıldığını bilmiyorum. Guruptan mesaj atarsan sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.