Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teen wolf

Smart ip tv 7 gün deneme süresinin sonunda kapanmadi hayret ödeme de yapmadım başka kullanıp ta 7 gün sonunda kapanmayan varmi

dün burda baya bir konuşuldu 1-2 sayfa geirye giderek yazılanlara ve sonuca ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

" CM Browser " kurup "masaüstü mod" ile telefonda olduğu gibi kullanılyormu acaba ?

Cm browser harici tarayıcılar ile ilgilenmiyorum , yanıtlarsanız sevinirim.

Cm browser kurulup , telefonda olduğu gibi "masa üstü mod" kullanılabiliyormu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, programı devamlı kullanıyorsanız bence satın alın, 25 Tl çok bi para değil, kaliteli bir ip tv aboneliğiniz varsa ve devamlı bu programı kullanacaksanız.
    Ama devamlı kullanamayacaksınız, alternatif programlar da var ücretsiz, perfect player veya yukarda arkadaşın bahsettiği anka vs.vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, programı devamlı kullanıyorsanız bence satın alın, 25 Tl çok bi para değil, kaliteli bir ip tv aboneliğiniz varsa ve devamlı bu programı kullanacaksanız.
    Ama devamlı kullanamayacaksınız, alternatif programlar da var ücretsiz, perfect player veya yukarda arkadaşın bahsettiği anka vs.vs.

aynen 5.49 euro 25-30 tl birşey dün baya açıkladım modlu pk ile olmayacağını. adamların mac adreslerini sunucularında tuttuklarını ve kendi sunucularından mac adresine izin verdiklerini vs.
  • mi box 4k aldım. netflix'e girdim fakat 10 sn sonra sorun veriyor. uygulamayı tekrar yükledim falan. yok. bir fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

mi box 4k aldım. netflix'e girdim fakat 10 sn sonra sorun veriyor. uygulamayı tekrar yükledim falan. yok. bir fikri olan var mı?

bağladığınız tv yada cihazın hdmi girişinin HDCP (Yüksek Bant Genişlikli Dijital İçerik Koruması) desteği olduğunu kontrol edin yoksa netflix çalışmaz hocam
    genelde netflix te karşılaşılan problem bu. bağlanan cihazın HDCP (Yüksek Bant Genişlikli Dijital İçerik Koruması) olmaması yada olmayan hdmi girişine mi box ı bağlamak.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    kontrol ettim. Cihazım HDCP destekliyor. fakat sorun bu olmalı. tvq-pm-100 (5.2.5)

Alfawise H96+ kullanıcısıydım denemek için bunu aldım ama sanırım attan inip eşşeğe bindik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 23 Şubat 2018; 16:52:44 >
  • quote:

kontrol ettim. Cihazım HDCP destekliyor. fakat sorun bu olmalı. tvq-pm-100 (5.2.5)

Alfawise H96+ kullanıcısıydım denemek için bunu aldım ama sanırım attan inip eşşeğe bindik

mibox daki netflix resmi.. legal bir uygulama.. Başka bir sorun olsa gerek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Hocam modlu falan nedir bilmiyorum ben direkt play Store'dan indirdim

• ganeja kullanıcısına yanıt
    cihazıma ps4, başka android boxlar, apple tv vs bağladım bir tek bu cihazda böyle bir sorun yaşadım. iade yolu gözüktü.
  • quote:

mi box 4k aldım. netflix'e girdim fakat 10 sn sonra sorun veriyor. uygulamayı tekrar yükledim falan. yok. bir fikri olan var mı?

Ben cihazı resetledim düzeldi o iş, fabrika ayarlarına döndürüp deneyin. Farklı bir hdmi pırtundan bağlayıp deneyin.

Aynı sorunu yaşıyordum 1 e 1 ve 10 dk da çözdüm.

• Herkese merhaba. Bugün bende araniza katıldım. Başlangıç olarak önerileriniz nedir? Kodi şunu yükle, ip tv al, şu uygulamayı kullan gibi..

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Parayla nereden alıyoruz hocam. Link vs var mi?

Not: kuraldışı bir sorumu emin olamadım. Pm den de yazabilirsiniz.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    fabrika ayarlarına döndürdüm, diğer porta taktım. sonuç aynı.
  • smartiptv de epg almak istiyorsanız kanal isimlerini düzenlemelisiniz.

MovieSmart Premium HD yapaesanız epg çıkacaktır.

örnek

#EXTINF:-1 tvg-ID="" tvg-name="MovieSmart Premium HD" tvg-logo="" group-title="FILM DIZI KANALLARI",MOVIESMART PREMIUM HD (CANLI)

tvg-name="MovieSmart Premium HD" bu kısıma yazacaksınız.

epg listesi

http://siptv.eu/codes/
  • Netflix Tvq-pm100 5.2.5 Hatası - Çözüm önerilerine açık

Şimdiye kadar yapılanlar
    - Tv ve projeksiyonun tüm portlarında denendi.
    - Uygulama silinip tekrar yüklendi.
    - Cİhaz güncellendi.
    - Factory reset.
    - Farklı kablolar denendi.
    - HDR on/off yapıldı, screen resolution auto denendi.
    - Ağ bağlantısı yenilendi.
    - Farklı bir ağ bağlantısıyla denendi.

Sonuç, netflix çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 23 Şubat 2018; 18:32:56 >
  • Cihan9999 kullanıcısına yanıt
    Hocam Netflix canlı desteğine hata koduyla birlikte sordunuz mu?
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    evet, şuradaki adımları önerdi.

https://help.netflix.com/tr/node/59709

sonuç, çözümsüz.
  • quote:

pardon bunu denemişsi :(
    https://help.netflix.com/en/node/59709

https://forums.geforce.com/default/topic/1025992/shield-tv/netflix-tvq-pm-100-5-2-5-finally-solved/

ayrıca :
    birde modemin den wifi kanalını 10 un altına lıp dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 23 Şubat 2018; 19:8:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

https://noobdownload.com/smart-iptv-v1-6-1-apk-download-mod-unlocked/

Bunu indirip deneyeceğim

Smart IPTV nin en iyi yanı EPG

uygulamanın modlu olması birşey ifade etmiyor hocam
    adamların çalışma şekli :

sitelerindeki listem bölümüne mac adresinizle listeyi kendi sunucularına yükletiyorlar ve aktive edilmemiş mac adresine 7 gün izin veriyorlar. 7 gün sonra mac adresine girilmiş listeyi siliyorlar ve yeni liste eklemenizi engelliyorlar.
    uygulama zaten bedava. uygulama adamalrın sunucularında mac adresinizin aktive olup olmadığını kontrol ediyor ve aktive değilse size aktive olumadığını gösteriyor. aktive yada 7 günlük periyottaysanız mac adersinize tanımladığınız listeyi alıp gösteriyor.

işin özeti adamlar uygulama ile değil kendi sunucuları üzerinden çözüyorlar olayı.

Aynen

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.