Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    günün başında kanal seçimi auto'daydı. sonra 11'e aldım. bir de dediğin gibi yapar haber veririm de pek umutlu değilim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

evet, şuradaki adımları önerdi.

https://help.netflix.com/tr/node/59709

sonuç, çözümsüz.

Dedim aynısını yapıyordu kafayı yiyecektim fabrika ayarları reset fln düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekyildiz44

Bu cihazla netflix ve youtube hiç bir sorun yaşamassın artı kodi de dahil akıcı bir görüntü var takılma felan yok ethernet girişi yok wifi ile bağlantı var cihaz emsallerine göre çok başarılı fakat web tarayıcı yok puhu yok digitürk yükledim ama normal kumandası ile çalışmadı forumda airmouse kullanan var alırken bunlara dikkat edin netflix ve youtube lisanlıdır bu cihazda ama illa web tarayıcı derseniz pufintv diye bir uygulama var puhutvyi açıyor tam ekran yaptığınızda reklam girdiğinde hata veriyor kapanıyor zevki yok anlayacağınız ama dediğim gibi bu eksiler sizi rahatsız etmez ise bence piyasadaki en iyi ilk 3 cihazdan biri diyebilirim ha şunuda söyliyeyim kodide hiç bir sorun yaşamadım 1080p anında takılmadan ulaşmak çok güzel aynı şekilde youtube ve netflix içinde geçerli yutdışı 60 dolara felan alabilirsiniz aman diyim çin romu değil uluslar arası romu tercih edin çin malı rom tamamiyle çöp. Not. Pufintv ile dizimag sorunsuz izliyorum fakat puhutv de sorun var.

Arkadaşım benim için internet tarayıcısı çok önemli.
    Oradan internette gezinmek,sitelerden dizi, film izlemek, dh foruma girip yazı yazmak vs istiyorum.
    Yanı illa bir tarayıcı kurulmalı.
    Bu chrome, mozilla, opera, maxthon olabilir hiç fark etmez.
    İçinde tarayıcı varmı, yoksa playdan indirip kuruluyormu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Harici olarak apk yükleyebilirsin, Chrome apk sını indir kur

• Arkadaşlar alacağım cihazın global versiyon olduğunu nasıl anlayacağım.
    Yanlış ürün almak istemiyorum.
    Bir yerinde yazıyormu Global, çin versiyon diye.

• Hardisklerim NTFS formatlı, bunu takınca direk tanıyor mu.

• kullanan arkadaşlara bir sorum olacak

harici olarak 5 tb hard disk var bu cihazı alsam sıkıntı olur mu
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıdan film izlemede akıcılık çok iyi değil bence. Windows'ta da iyi değil ama android'de biraz daha kötü. Ama Çözümsüz değil. Kodi'nin Turkvod eklentisinde neredeyse bütün sitelerin içerikleri var. Puhu eklentisi de var. Ayrıca oynatıcısı da mükemmel.

Puffin browser, Web browser mouse gerektirmiyor. Play store'da var ikisi de. Ben, mousela Chrome kullanıyorum. Film izleme dışında performans konusunda Windows'la yarışır. Yani gayet başarılı. Firefox kurdum dün. Sorunsuz çalışıyor o da.

Yazılımların, kurulu gelen play store'da olmamasını dert etmeyin. Yukarıda sözettiğim tarayıcılardan biriyle APTOIDE TV yazıp aratın. İndirip kurun. Es-dosya yönetici kurun. çalıştırın. Download klasöründen, APTOIDE TV app'i kurun. Bütün yazılımlar artık elinizin altında.

Sonuç olarak, başlarda ben de biraz yadırgamıştım ama şimdi kolay kolay vazgeçemem bu ufaklıktan. Biraz zaman ayırmak, araştırıp kurcalamak gerek.

Düzeltme: Doğrusu Puffin Browser olacak. Açken yazmamak gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akndgn -- 24 Şubat 2018; 0:44:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Hardisklerim NTFS formatlı, bunu takınca direk tanıyor mu.

2 tb NTFS kendi güç kaynağı olan bir diski sorunsuz kullanıyorum. Ama android 6.0, harici diskleri yalnızca okuyabiliyor. Her uygulama kendi klasörüne yazabiliyor. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

Tarayıcıdan film izlemede akıcılık çok iyi değil bence. Windows'ta da iyi değil ama android'de biraz daha kötü. Ama Çözümsüz değil. Kodi'nin Turkvod eklentisinde neredeyse bütün sitelerin içerikleri var. Puhu eklentisi de var. Ayrıca oynatıcısı da mükemmel.

Muffin browser, Web browser mouse gerektirmiyor. Play store'da var ikisi de. Ben, mousela Chrome kullanıyorum. Film izleme dışında performans konusunda Windows'la yarışır. Yani gayet başarılı. Firefox kurdum dün. Sorunsuz çalışıyor o da.

Yazılımların, kurulu gelen play store'da olmamasını dert etmeyin. Yukarıda sözettiğim tarayıcılardan biriyle APTOIDE TV yazıp aratın. İndirip kurun. Es-dosya yönetici kurun. çalıştırın. Download klasöründen, APTOIDE TV app'i kurun. Bütün yazılımlar artık elinizin altında.

Sonuç olarak, başlarda ben de biraz yadırgamıştım ama şimdi kolay kolay vazgeçemem bu ufaklıktan. Biraz zaman ayırmak, araştırıp kurcalamak gerek.

Sağolun, iyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: akndgn

quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Hardisklerim NTFS formatlı, bunu takınca direk tanıyor mu.

2 tb NTFS kendi güç kaynağı olan bir diski sorunsuz kullanıyorum. Ama android 6.0, harici diskleri yalnızca okuyabiliyor. Her uygulama kendi klasörüne yazabiliyor. Bilginize.

Bende 1 tb hdd var (güç kaynağı yok) evdeki tv'ye, dark media playera direk takıp izliyorum.
    Şimdi buna hdd mi takıp içindeki filmleri, dizileri, belgeselleri izleyemeyecekmiyim.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Sorun olacağını sanmıyorum. Daha doğrusu öyle bir sorun duymadım şimdiye kadar.
  • Merhabalar,

Cihazda youtube videolarından bazıları açılmıyor, açılıncada ses senkron kaybı oluyor, video açılmayınca cep telefonundan ve bilgisayarda denediğimde açılmayan videolar açılıyor, kablo yada kablosuz bağlantı fark etmiyor, ayrıca elektrik kesilince cihaz açılsa bile kumanda çalışmıyor, kapatıp açınca çalışıyor, kapatıp açmadan çözüm olabilir mi? nsa cihazımdan video oynatmada sıkıntı yok, uygulamalarda çabuk iniyor, youtube ta bahsettiğim sorunlar hakkında yorumlarınızı ne olabilir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    3. kabloyla da denedim.yine olmadı.

yeni kabloyla factory reset yaptım, hata verme süresi biraz daha uzadı (30 sn).

iade etmemek için elimden geleni yaptım, donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum.
  • Merhaba bugün gelicek ürünüm televizyonumda calisirmi? Markası HI LEVEL HDMİ GİRİSİ VAR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erbap13 -- 24 Şubat 2018; 10:1:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erbap13

Merhaba bugün gelicek ürünüm televizyonumda calisirmi? Markası HI LEVEL HDMİ GİRİSİ VAR?

Çalışmasına çalışır da netflix kullanıyorsanız o belki kıllık yapabilir:) yukarıdaki örnekte olduğu gibi.

• Bende açılıyor 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

quote:

Orijinalden alıntı: erbap13

Merhaba bugün gelicek ürünüm televizyonumda calisirmi? Markası HI LEVEL HDMİ GİRİSİ VAR?

Çalışmasına çalışır da netflix kullanıyorsanız o belki kıllık yapabilir:) yukarıdaki örnekte olduğu gibi.

Tarayıcı yok play storede nasıl yüklenir??

• erbap13 E kullanıcısına yanıt
    Puffin browser var storeda. Airmouse veya normal mouse kullanıyorsanız chrome, firefox gibi tarayıcılar kurabilirsiniz. Airmouse ile chrome kullanıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Puffin browser var storeda. Airmouse veya normal mouse kullanıyorsanız chrome, firefox gibi tarayıcılar kurabilirsiniz. Airmouse ile chrome kullanıyorum ben.

Cihaz biraz ısınıyor sizde de ısınıyor mu? Birde aptoideden bein connect yükledim ana ekrana simgesi gelmiyor ayarlardan uygulamalardan açıyorum bir çözümü varmı? Son sorum Ekran pozisyonunu kaça ayarlayalım 720 idi 1080p yaptım kasma oldu 1080i 60 Hz yaptım 1080i 50 Hz ile arasında ne fark var?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.