Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihaza "swift streamz" kurulabiliyor mu?
    Apk olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 21 Şubat 2018; 21:11:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yüksek bitrateli 4K HDR filmlerde donmalar, takılmalar yaşıyordum. Cihaza reset atınca sadece gerekli uygulamalarımı kurarak bu sorunu çözdüm, aynı sorunu yaşayanlar varsa deneyebilirler.
  • yaw arkadaşlar güzel uygulamalar rıca etsem paylaşırmısınız türkvod kodi vavotv harici ben yeni aldımda lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
  • erbap13 E kullanıcısına yanıt
    Bein connect storeda yok. Cihaza alternatif uygulama mağazası aptoide i kurup oradan bein connecti yükleyebilirsiniz. Aptoidde arama yaparken "dilediğin yerde" olarak aramanız gerekiyor. Bein connect diye aratınca yurtdışı uygulaması çıkıyor.

Donma olmuyor. Canlı yayını geri sarmıştım bir ara belki öyle görünmüştür. Akşam maçın ilk yarısını bein connecten izlemiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar tekrar. Telefonu smart view olarak cihaza bağlayamıyor muyuz? İlla youtube dan felan video izlerken mi bağlanıyor? Mesela telefondaki video veya resimleri televizyona aktaramıyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 22 Şubat 2018; 2:22:8 >
  • turklucky kullanıcısına yanıt
    Chromecast uygulamasını kurun, telefonun tüm ekranını box sayesinde tvye aktarabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Orijinalden alıntı: udinese

Smart ip tv kullananlar bugün yanlışlıkla ne yaptıysam ip tv sesi kısık ses hiç yok. Ne yapmış olabilirim bilen varsa yardım lütfen :(

onay tuşuna uzun süre basarsanız ek menü çıkıyor orda ayarlar var hocam
    oradan çözebilirsiniz muhtemelen.

Arkadaşlar bu Smart iptv markette ücretli, siz ücretli versiyonu mu kullanıyorsunuz, yoksa tam sürüm indirebileğimiz bir link var mı acaba.

• kamanlı11 K kullanıcısına yanıt
    Dostum bu uygulamalar hem cep telefonumda hem mi box da yüklü, benim kullandıklarım bunlar, tavsiye ederim.

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: muroz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: udinese

Smart ip tv kullananlar bugün yanlışlıkla ne yaptıysam ip tv sesi kısık ses hiç yok. Ne yapmış olabilirim bilen varsa yardım lütfen :(

onay tuşuna uzun süre basarsanız ek menü çıkıyor orda ayarlar var hocam
    oradan çözebilirsiniz muhtemelen.

Arkadaşlar bu Smart iptv markette ücretli, siz ücretli versiyonu mu kullanıyorsunuz, yoksa tam sürüm indirebileğimiz bir link var mı acaba.

uygulama markette ücretsiz hocam
    7 gün deneme sürü var
    sonra kendi sitesi üzerinden mac adresi aktivasyonu yapıyorsunuz ücretli olarak ve kullanıyorsunuz.

• www.acmarket.net

Buradan APK indirip kurun.

Gerekli programları full olarak kurabilirsiniz.

Smart IPTV yıl buradan indirdim. Full

Ek: full degilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 22 Şubat 2018; 12:14:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

www.acmarket.net

ordan indirp bende kurdumda 7 gün sonra gitti hocam.
    sitesi üzerinden play list yüklenemiyor 7 gün sonra.
    mecbur aldım yeni android box a
  • quote:

quote:

www.acmarket.net

ordan indirp bende kurdumda 7 gün sonra gitti hocam.
    sitesi üzerinden play list yüklenemiyor 7 gün sonra.
    mecbur aldım yeni android box a

Benim daha 7 gün dolmadi.

Şimdi baktım modlu ifadesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 22 Şubat 2018; 12:14:29 >

• https://noobdownload.com/smart-iptv-v1-6-1-apk-download-mod-unlocked/

Bunu indirip deneyeceğim

Smart IPTV nin en iyi yanı EPG

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Yani, TV de normalde telefon gibi yan durduğu için sorunsuz bir şekilde izleyebiliriz anlamına mı geliyor bu?
  • quote:

https://noobdownload.com/smart-iptv-v1-6-1-apk-download-mod-unlocked/

Bunu indirip deneyeceğim

Smart IPTV nin en iyi yanı EPG

uygulamanın modlu olması birşey ifade etmiyor hocam
    adamların çalışma şekli :

sitelerindeki listem bölümüne mac adresinizle listeyi kendi sunucularına yükletiyorlar ve aktive edilmemiş mac adresine 7 gün izin veriyorlar. 7 gün sonra mac adresine girilmiş listeyi siliyorlar ve yeni liste eklemenizi engelliyorlar.
    uygulama zaten bedava. uygulama adamalrın sunucularında mac adresinizin aktive olup olmadığını kontrol ediyor ve aktive değilse size aktive olumadığını gösteriyor. aktive yada 7 günlük periyottaysanız mac adersinize tanımladığınız listeyi alıp gösteriyor.

işin özeti adamlar uygulama ile değil kendi sunucuları üzerinden çözüyorlar olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 23 Şubat 2018; 19:2:46 >

• Ben de smart iptv kullanıyorum hem lg tv de hem mi boxta. Ücret ödemek istemeyenler için anka smart iptv programını tavsiye ederim. Arayüzü, Kanal geçiş hızı gayet iyi. Kumanda ile kullanımı kolay. Sayısal tuşları olan kumanda ile kanal geçişi yapılabiliyor. Kendi sitelerinden mac ile kanal listesi yüklenebiliyor. Uygulama ayarlarından da kanal listesi yüklenebilir.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için, benim derdim 7 gün sonrası içindi 😊 ama anlaşılan Mac adresi üzerinden işlem yapıyorlar, şimdilik progdvb ye devam o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muroz -- 22 Şubat 2018; 13:44:35 >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu smart IP tv ile beinsports izlemek için ekstra para mı ödüyoruz yoksa programı kurmak yeterli mi?
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Programı kurmak yeterli değil maalesef. Elinizde iptv linki olması lazım. Piyasadaki ücretsiz linklerden veya sadece size ait olacak, parayla alacağınız link olması lazım.

• perfect player kullanmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.