Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 11 ve 25 11 de indirim görmez bu cihaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

@alphi3458http://siptv.eu/news/ midir ?

@dex morgan Popcorn time 'ı deneyeceğim, ip tv olarak hangi url'i kullanıyorsunuz? memnun olduğunuz ücretli bir servis varsa hala karar veremedim..

Evet bu uygulama

• https://www.aliexpress.com/item/Original-xiaomi-Mi-Box-Android-TV-Box-4K-60fps-Amlogic-Cortex-A53-Quad-core-Mali-450/32678564382.html?spm=2114.12010608.0.0.2c58f724GYRfeL&scm=1007.14677.92111.0&pvid=cd08cce9-5ffb-40a7-8241-bf6c848805da
    11.11'de buradan almayı düşünüyorum. Satıcı faturayı düşük kesebileceğini söyledi. Buradan alan başkası var mı daha önce? Gümrükten rahat geçer mi?

• Bu ürünle birlikte Ethernet girişli çoklu usb destekli hub almayı düşünüyorum. Mi boxın çalıştıracağı tarzda bu şekil aliexpressde var mıdır? Türk sitelerinde 90 TL sen başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Bu ürünle birlikte Ethernet girişli çoklu usb destekli hub almayı düşünüyorum. Mi boxın çalıştıracağı tarzda bu şekil aliexpressde var mıdır? Türk sitelerinde 90 TL sen başlıyor.
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:35:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihto kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/7-port-anahtarli-usb-hub-coklayici-cogaltici-polygold-pg-287-P176030658?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIufXczPem1wIVT40bCh2__AkvEAQYBSABEgIvs_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Bir de hepsiburada da var 10 TL ye daha ucuza bulabilir misin bilmiyorum.

• xeriphas kullanıcısına yanıt
    Xiaominin kendi mağazası satıcıya bahsetsek geçer sanırım ama asıl merak ettiğim global sürüm değil mi bu alırken sorun çıkmasın birde sadece standart shipping var hangi kargoyla gelecek?

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Özellikleri global sürüm ile uyuşuyor ve resimlerde de Netflix falan olduğuna göre globaldir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Bu ürünle birlikte Ethernet girişli çoklu usb destekli hub almayı düşünüyorum. Mi boxın çalıştıracağı tarzda bu şekil aliexpressde var mıdır? Türk sitelerinde 90 TL sen başlıyor.

Ben de dunden beri bunu arastiriyorum.. ek olarak usb lerin on/off dugmesi olanlardan oksa super okacak.. bulan bilen goren yazarsa mutlu oluruz :)

Ha fişi çekmişsin ha burdan elektriğini kesmişsin. Harddisk için fark eden ne var? Sök tak olayından kurtulmak için mi diyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

330 liraya nereden buldunuz merak ettim. Global versiyon olmasına dikkat edin.

1- İster apk ile isterse de play.google.com adresine google hesabınız ile girerek Chrome yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz chrome google hesabınız ile senkronize de oluyor. Bunun haricinde play storede Puffin TV isimli browser var ama hiç beğenmedim.

2- Wifi problemini ben de birkaç kez yaşadım. Sürekli yaşadığım bir problem değil. Wifi'den çıkıp girince düzeliyor. Son olarak wifi'yi 2.4 ghz yerine 5 ghz'ye bağladım. Henüz bir problem yaşamadım. İkinci seçenek olarak kanal değiştirme yöntemi de öneriliyor. Wifi Analyzer programı ile uygun kanalı seçmek gerek.

Mi box haricinde birçok tvbox mevcut. Ama hiçbirisi mi box kadar sade ve akıcı değil. Kağıt üzerindeki RAM değerlerine takılmayın. Önemli olan, cihazın o RAM'i iyi kullanıp kullanmadığı.

Hocam Puffin Tv'den bende şikayetçiyim. Android TV'ye yükledim. Adres girme satırı bile yok. Belli ki kasti olarak kapatılmış ama Google araması ile bypass edebileceğimiz bir özellik. Ama yine de rezillik.

• Orijinalden alıntı: Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:36:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32699739438.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.2fc73206TdXHTo

Hocam burdan almak daha mantıklı değilmi, fiyatı 11.11 de 65 dolara düşecekmiş?

• fatihto kullanıcısına yanıt
    kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Bu markadan şaşmayın;

ÜRÜN LİNKİ
  • Bu markanin acma kapama anahtari da olanini bulayim madem az bekleyelim.. Tr da gereksiz aparatlara 50-60 lira bayilmayalim durduk yere..

• Mibox3 Global versiyon aldım yalnız netflix izleyemiyorum ne denediysem olmadı.5-10 saniye gösteriyor ve tvq-pm-100 (5.2.5) hatası yazıp kapanıyor.Laptopta iphonede tabletlerde izliyorum ancak miboxta hiçbir şekilde göstermiyor.USB den harici olarak telefon için olan netflix uygulamasını yükledim.Bu uygulamadan girince hatasız netflix çalışıyor ancak bu seferde kumanda dan kontrol edilmiyor.Bu hatanın bir çözümü var mı?Bu cihazla netflix izleyebilen var mı acaba...
  • Hocam ilk anda lazim olabilecek uygulamalari kurmus ama netflix i denememistim simdi actim bir sorun yok gayet normal calisiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 7 Kasım 2017; 8:10:16 >
  • quote:

Hocam ilk anda lazim olabilecek uygulamalari kurmus ama netflix i denememistim simdi actim bir sorun yok gayet normal calisiyor..

Cevabınız için teşekkür ederim merak ettiğim birşey var tv nizin modeli nedir acaba..Birde miboxun içinden çıkan hdmi kablo ilemi bağlı tv ye
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    7 dolar da kargo ücreti var Türkiye'ye burada.
  • DisCoVeRY06 kullanıcısına yanıt
    Ben henüz cihazı almadım ama araştırırkan bu sorunu okumuştum. Cihaz ilk geldiğinde format atılmasını söylüyorlar Netflix'te sorun çıkma ihtimalinin azalması için.
    haklısınız hocam onu kaçırmışım :) sizin verdiğiniz linkten almak daha mantıklı, global versiyon olarak ta belirtilmiş zaten teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.