Şimdi Ara

Xclio Kasaya yeni İmaJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xclio kasamı alırken siyah renk olanını bulamamıştım. Gri alıp boyamaya karar vermiştim. Siyaha boyarken de biraz modifiye iyi olur diye düşündüm.

Kasanın orjinal hali:
     Xclio Kasaya yeni İmaJ

Xclio Kasaya yeni İmaJ

Bu da karanlıktaki hali

Xclio Kasaya yeni İmaJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serlilo -- 22 Şubat 2008; 14:14:03 >

• güzel olmuş ama başka resim yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk18 -- 18 Şubat 2008; 13:02:12 >
  • güzel olmuş tebrik ederim..
  • rsimleri imageshack sitesine upload edersen daha iyi olur
    Cok kucuk resim birsey anlasilmiyor
  • güzel olmuş ellerine sağlık
  • karanlıkta falan çekilmiş resimler yokmu kardeş şimdi göründüğü kadarıyla güzel ama.
  • güzel bir çalışma olmuş fakat bir kaç resim daha koysan daha iyi olacak karanlıkta ve farklı bir kaç açıdan mesela...
  • güzel calışma ama pompa olmadan sıvı soğutmayı nasıl yaptın kardeş ve nasıl icine sığdırdın onuda anlatırsan güzel olur.
  • komple siyah daha da hoş olurdu bence,ama yinede eline sağlık
  • Pompa rezervuar ve 12x24 cm lik bir radyatör sistem dışında ayrı bir dış ünitede çalışmakta zaten big waterin 12 cm lik radyatörünün hem işlemci hem de ekran kartını yeterli soğutması mümkün olmuyor.
  • güzel olmuş ama bence ya sadece kırmızı kullan yada sadece mavi
  • boyada ne malzeme kullandın?
    ve çok güzel olmuş
  • güzel çalışma eline sağlık..
  • Süper başarının devamını dileriz kardeş.
  • güzel olmuş arkadaşım eline sağlık
  • Kasada boya olarak Casati'nin akrilik siyah ve yine Casati'nin flouresan kırmızı renklerini kullandım. kasanın tavan kapağının iç kısmına ve plexi takılı olan kapağın da iç kısmına kasa içindeki ışık oranını arttırması için beyaz boya attım. Kasanın dışına attığım boya oldukça çabuk kuruyor ilk kuruması 15 dakika ikinci kat uygulaması 1 saat son kuruma ise 12 saatte gerçekleşiyor. Boyanın kendi parlaklığı gerçekten çok iyi. Fakat benim yaptığım gibi 1500 ve 3000 zımpara ardından da polish uygulaması yapmak isterseniz en az 72 saat sabretmeniz lazım çünkü ancak 72 saatte tam dayanıklılığa ulaşıyor. Renk seçimine gelince sadece kırmızı veya mavi de güzel olurdu hatta siyah beyaz bile düşündüm ama bence siyah ve kırmızı birbirine daha çok yakıştı. Vakit bulursam kasanın ön plastik kısmını siyaha uçak motoruna benzeyen xclio yazısının olduğu bombeli kısmı ve ön fanın etrafındaki dairesel çıkıntıyı farklı bir renge boyamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serlilo -- 9 Mart 2008; 0:42:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: WeNoM

karanlıkta falan çekilmiş resimler yokmu kardeş şimdi göründüğü kadarıyla güzel ama.

Wenom a hak veriyorum resimler büyük olsaydı keşke daha iyi görme ve yararlanma hakkımız olurdu eline sağlık yinede güzel
  • Güzel olmuş..Tebrikler..Eline sağlık..
  • güzel çalışma kardeş, eline-emeğine sağlık..

arkadaşlarında dediği gibi gece çekilmiş resminide koyarsan iyi olur
  • BU DA BENİM KASANIN AKRABASI ARTIK X CLIO A380 NİN BİR FAN KULUBUNU KURALIM YAA SÜPER DEVAM BENİM KASAYADA UĞRA KARDEŞ
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.