Şimdi Ara

THERMALTAKE ARMOR+ CLUB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
3
Favori
51.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     THERMALTAKE ARMOR+ CLUB
     THERMALTAKE ARMOR+ CLUB
     THERMALTAKE ARMOR+ CLUB

İMZA İÇİN LİNK (slash arasındaki boşlukları birleştirmeniz gerekmekte)

...::::THERMALTAKE ARMOR+ CLUB::::...

[simage]http:/-/www.compuquip.com.au/images/Thermaltake_Logo.gif[/simage]
    ...::::THERMALTAKE ARMOR+ CLUB::::...

GÜNCEL FİAT ve ÜRÜN İNCELEME LİNKİ TIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocKing -- 13 Haziran 2010; 12:42:10 >

• beni de ekle
    bu arada grup imzası nerde?
    ve konu başlığını biraz daha düzgün bir şey seçebilirdin...
  • Ben içi alüminyum dışı siyah Armor+ istiyorum ama yok.SWA modelinin içi alüminyum, hafif ama dışı gümüş. BWS modelinin dışı siyah ama içi çelik ve ağır.Sırf bu yüzden Cosmos S'ye gözüm kaydı fakat onun da reset düğmesi yok ve yan kapak pencereli değil(ekstadan, yurtdışında var). Bu üçlemde kaldım.Acaba siyah armor+ alınıp içi alüminyum yapılabilir mi? Yada gümüş model alınıp dışı siyaha boyanır mı?Keşke hem siyah hem de içi alüminyum modeli olsaydı. Çok kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gordon01 -- 14 Haziran 2008; 17:26:13 >
  • Bende imzamı yeniledim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gordon01

Ben içi alüminyum dışı siyah Armor+ istiyorum ama yok.SWA modelinin içi alüminyum, hafif ama dışı gümüş. BWS modelinin dışı siyah ama içi çelik ve ağır.Sırf bu yüzden Cosmos S'ye gözüm kaydı fakat onun da reset düğmesi yok ve yan kapak pencereli değil(ekstadan, yurtdışında var). Bu üçlemde kaldım.Acaba siyah armor+ alınıp içi alüminyum yapılabilir mi? Yada gümüş model alınıp dışı siyaha boyanır mı?Keşke hem siyah hem de içi alüminyum modeli olsaydı. Çok kararsızım.

aynen @gordon01 hocam ya armor+ çelik olan model çok şık ama çok ağır keşke seninde dediğin gibi iç aksam alüminyum olsa dışıda çelik olan model gibi siyah olsa süper olurdu

• bendede var aynı kasadan benıde ekleyın
  • imzayı nasıl yapacak pek anlamadım ben...sadece kopyala yapıştır olarak ayarlarsan sorun olmaz kimseye..
  • ben söylemeden eklemişsin
  • bende de VH6000BWS ARMOR+(siyah) var beni de ekleyin...
  • imzayı nasıl ortalıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKMooN_Scott -- 16 Haziran 2008; 1:08:04 >
  • pazartesi kargoyla geliyor armor+ siyah benide ekleyin
  • heh işte armor+'ımıza yakışır bir grup ekle hocam ekle... forerver armor+ hehe
  • En yakın zamanda bu ayın 29 u gibi tt armor+ vh6000swa modeliyle aranıza katılcam simdiden ekleyin dicem ama kabul olur mu bilmem Bu arada 1 sorum var eminim memnunsunuz ama yinede eksileri vardır kullanırken sikayetci oldugunuz sorunlar var mıdır?
  • @kaleci07

hocam imza ne iş, ya yaşın doğru değil yada imzanyada benim anlamadığım bir espri var ortada
  • benide eklersen sevinirim

saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

@kaleci07

hocam imza ne iş, ya yaşın doğru değil yada imzanyada benim anlamadığım bir espri var ortada

babama oks hediyesi olarak aldırdım :D
  • hocam imzayı sen düzenleyip koysan bize sadece kopyalamak kalsaçünkü bir türlü düzgün yapamadım
  • arkadaşlar bu kasayı siz nerede kullanıyorsunuz?yani masanın neresinde?masanın altına koydum pek rahat durmuyor da ondan soruyorum..en kısa zamanda cevaplandırırsanız sevinirim..odamdaki eşyaların yerlerini değiştiriyorum çünkü
  • bilgisayar masasının yanına demir ayaklı sehpa koydum onun üstünde
  • Bende 3 tane resim ekleyeyim bari. Kasaya TT BW 735 sigdi guzelde oldu birde 780e taktimmi tamamdir.

THERMALTAKE ARMOR+ CLUB

THERMALTAKE ARMOR+ CLUB

THERMALTAKE ARMOR+ CLUB

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.