Şimdi Ara

xc70 2.5 T3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ustalar arkadaşlar herkese merhaba linkte yollıyacağım aracı beğendim ağır hasar kaydı varmış ama araç düzgün duruyor al satcı değilim alıp uzun vadede binmeyi düşünüyorum bakım maliyeleri ne tutar parça vs sıkıntısı olurmu yakıt değerleri nasıldır lpgde nekadar yakar bilgi verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volvo-acun-dan-volvo-xc-70-2.5-turbo-cross-country-lpg-li-516472879/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_celiker -- 8 Ocak 2018; 10:21:41 >

• Merhaba...

Araba yorgun gibi baya da bi yıpratılarak binilmiş. O motor biraz sıkıntılı, düzen tutmadımı tutmuyor. Biraz daha para verip hasar kayıtsızını almakta fayda var. Bütün zamanınızı sanayide harcamanıza gerek yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracın döşemeleri komple değişmiş direksiyon simidi dahil vites topuzunun alt kısmından belli

xc 70 ler volvonun en sağlam aracıdır

150 bin ile 200 bin km arasında şanzıman arızası çıkarma ihtimali çok yüksek s

yetkili servisde yaptırırsanız 20 bin tl dışarıda yaptırırsanız 10 bin tl ye kadar çıkabiliyor masraf

o yüzden şanzımanı yetkili servisde elden geçmiş bir araç tercih edin

aylık gelirim yüksek olmasına rağmen ben cesaret edip alamadım benzinli olanı dizel araç sevmiyorum

yoksa 2.4 dizel yeni kasa tercih edebilirdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.