Şimdi Ara

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ === (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.529
Cevap
22
Favori
236.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  === XBOX360 SİSTEMLERİNİZ ===
  • Orijinalden alıntı: dreamman115

sakız demeyelimde cola cips ve diger kampanyalı şeylerden diyelim biz

Abi tamam da hepsi mi ya hani birtane psp çıksa derim

Wii var ps3 var xbox var o tv falan hepsi mi cipsten kampanyalı şeylerden çıktı yeme beni

psp 1 degil 5 tane :D o resimde 2 tanesi yok

wii de 1 degil 5 tane :D

ps3 1 tane kaldı gariban :D

onun dısındada bi sürü ıvır zıvır laptoplar telefonlar ipodlar fln filan bu diger wii lerin parasıylada xbox ve tv aldım işte teknik olarak kampanyadan sayılır :D

Peki o wii'ler nerden geldi ? o 5 psp falan

Babam zengin de olsun bitsin Allah Allah ne kasıyon kendini

babam zengin yada degil burdaki mesele o degil :D ordaki tüm seyler için babamdan 1000 ytl almısımdırki o 1000 ytl de cips kola flndır :D

sana şöle söleyim ben 1000 tane cips aldım cipsleri toptancıdan 40 kurus a aldım bunları yurtta 20 kurusdan sattım resimlerinin durması lazım ve bundan 1 tane ps3 cıktı ne kadar ettı ps3 200 ytl

sonra aynı dönemde 200-300 ytl lık cola aldım bunlardanda 4 wii 1 laptop cıktı

5 psp içinse onların toplam maliyeti taş çatlasa 200-250 ytl dir bu böyle devam ediyor 3.5 ytl maliyetle 2gb ipod war mesela onun dısında 100 ytl maliyetle 3 tane daha ipod war 300-400 ytl maliyetle 2 telefon o zamankı degerleri tanesı 800ytl fln yanında tanesı 80-100 ytl lık 4 bilet liste böyle uzayıp gidiyor

bak bunlarda resimler :D

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ ===

li bu resimlerde cipslerin yarısı war sadece

bu olay gerçekmi yahu yeni görüyorum

• Devian kullanıcısına yanıt
    hepsi Gercek :)
  • up
  • Sistemin son hali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slicer -- 13 Nisan 2015; 19:51:26 >
  • slicer kullanıcısına yanıt
    sol tarafta üstünde 421 yazan alet ne onu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

UPS :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

quote:

Teşekkürler, o sistemi anca kaldırıyordur o, o zaman.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slicer

quote:

Teşekkürler, o sistemi anca kaldırıyordur o, o zaman.

Vallaha Ups 810W'lık ve fotoda görülen sistem için yeterli oluyor, gayet memnunum :)

• Devian kullanıcısına yanıt
    ün okurken yan oda da bir eleman vardı dolabında sucuk salam yumurta herşey vardı gece 12 gibi odanın kapısını açıyordu tüpün üstünde sucuklu yumurta yapıyordu millet sıraya giriyordu. kumar oynamayı bilmezdi parayı ortaya koyardı iyi bilen arkadaşları onun yerine oynayıp para kazanırlardı arada yurdun battaniyelerini de çalardı ama bekçilerle arası iyiydi. şimdi bunları görünce o günlerim aklıma geldi.

bu da benim sistem.
  • Yılların konusu ölmesin lütfen. Yeni resimlerle canlandıralım konuyu.

Öğrenci sistemi

Vay arkadaş, 12 yıl önce paylaşmışım. Eski güzel günler be...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Efsane konu, Series X çıkınca sistemlerinizi bekliyoruz..
  • Pek fazla one sistemi gelmemiş hocam series x gelene kadar hatta çıktıktan somra bile one-360 sistemleri görmeyi çok isterim.

• haqoco kullanıcısına yanıt
    hocam o dashboard bile bana bir huzun hissetirdi. harbi eski guzel gunler. bir ara online sarinca forumdan xbox online gamers kulubu vardi ona girmistim. 10-12 kisi topluca bf3 girerdik. daha oncesinde de o dashboarddan girip geow gta 4 oynardim. en sahane konsol nesli ps3-xbox360 neslidir getirdigi multiplayer ozellikleriyle. oyunlarin harbi oyun oldugu zamanlar. simdiki oyunlardan eski zevkleri alamiyorum. grafikler sahane ama birsey eksik gibi herzaman belki de icimizdeki oyun heycani kalmadi artik ama insan ozluyor o gunleri.

• Hocam inanın ben de aynı duyguları paylaşıyorum. Kesinlikle o blade dashboard çok daha güzeldi. Sağa sola çektiğinizde fişuv fişuv diye ses efekti verirdi. İlk oynadığım oyun geowdu. Grafiklere hayran kalmıştım. Ne çok oyun oynadım o konsolda. O zamanki oyunların da forumun da tadı yok sanki. Belki de biz yaşlandık bilemiyorum ama özlüyorum o günleri..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günceel :)

• Geçtiğimiz aylarda eskilere özlem duyup koleksiyoner bir arkadaştan 2011 yılında üretilen 320 GB'lık Xbox 360 Limited Edition Call of Duty: Modern Warfare 3 Bundle versiyonunu sıfır halde satın aldım. 10 yıl iyi açmadan sabretmiş kendisini buradan da tebrik ediyorum. Ben tabi alır almaz sanki teknoloji mağazasından almışçasına ve 2011 senesinde satın almışçasına konsolu açıp, kurdum ve oynamaya başladım. Gerçekten mükemmel bir konsol. İşten, evden ve sosyal hayattan vakit buldukça zevk alarak oynamaya devam ediyorum. Ne varsa eskilerde var diye boşa dememişler :)

• AIK kullanıcısına yanıt
    Çok güzel cihaz güle güle kullan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.