Şimdi Ara

xbox360 kolunda yanan ışık hakkında..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2'ci bir xbox360 wireless kolundan aldım.(Beyaz sıfır kutuda.)
    Xbox'ı kapattıktan sonra koldaki (Ortadaki yuvarlak) ışığı yanmaya devam ediyor.
    Oynarken yandığı gibi değil ama güçlü değil karanlıkta yandığı belli.Tam olarak kapanmıyor sanki. :(
    Kolda sorun olabilirmi?Oynarken hiçbir sorun ile karşılaşmadım.
    Ama bunu pilini tüketmesinden endişe ediyorum :(
    Xbox'la birlikte aldığım siyah kolda böyle bir sorun yok.
    Acaba beyaz üretim kollarda böyle bir sorun olabilirmi?
    Kullanan varsa karanlıkta bir bakabilirmi lütfen.
    Teşekkürler.

• bendekilerde siyah... bide konsolu kapamadan controller'ı kapamayı dene. (X) tuşuna basılı tut, turn off controller de. normalde tamamen kapanması lazım....
  • Ben de bir kere fark etmiştim kapalı olduğu halde biraz yandığını. Pilini çıkarttım taktım düzeldi birdaha olmadı.
  • arkadaşım bu sorun ne yaparsan yap ara ara tekrarlıyor ben pilleri çıkartarak çare buldum ;
    elimde 3 kol var ikisinde bu problem yok ama şarzlı pil kullandığımda var;
    pilini değiştir belki bi çözüm olabilir.
  • Aldığınız gamepad sıfır kutusunda olmasına rağmen "kaliteli çakma" diye tabir edilen modellerden olabilir. VGA kabloda da Microsoft diye satılan "çakma" modellerden vardı hatırlarsınız. Sizdekiler de onlardan olmalı. Çünkü bu sorunu sadece o modellerde gördüm.

Orjinal gamepad'lerde Power etiketi ile pil kapağında bir etiket oluyor. Diğerlerinde etiket olmuyor. Bu kesin bir ayırım mı bilmiyorum ama dikkat edebilirsiniz alırken.
  • pili çıkartmayı denedinmi?
  • Pilini çıkarttınca ışık kapanıyor.Fakat takınca aynı sorun devam ediyor düzelmiyor.
    Genel karşılaşılan bir sorun değil ise aldığım yere gidip değiştirmesini isteyeceğim.
    Pil kapağının altında etiket var bu arada.
    Cevaplar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizmoo -- 29 Kasım 2007; 17:16:48 >
  • ışık hafif yanıyorken xbox, kolu görüyor mu peki, bağlantı sağlanıyor mu?
    eğer görüyorsa kol hiç kapanmıyor demek.

öbür türlü sadace yanan lamba pilini harcar. pekte problem olacağını sanmıyorum.....ama imkanın varsa değiştir.
  • Bence değiştirin. En kötü ihtimalle boşuna pil tüketiyordur pad. Bu da bir sorun yani. Değiştirmek ve alırken yenisini denemek en mantıklı çözüm.
  • ya pil parasıda verin artık, zaten bedava oyun oynuyosunuz, bari pile para verin.
    evet kıskanıyorum ulen.
  •  xbox360 kolunda yanan ışık hakkında..

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360quickchargekit/

Alabiliyorsanız bundan alın. Tek şarjda 25 saat falan gidiyor. Ayrıca 2 3 saatte tam doluyor. Pile de para vermiyorum. Ama Türkiye'de pek bulunmuyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: ^mrtalb^

ya pil parasıda verin artık, zaten bedava oyun oynuyosunuz, bari pile para verin.
    evet kıskanıyorum ulen.

• GP Powerbank malum yerlere düşmüştür 6.78 mAH Region Free

Şaka bi yana gamepadden kaynaklı o sorun sanırım. Ben de yok öyle birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Kasım 2007; 1:37:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.