Şimdi Ara

Xbox360 Bahar update inden beklentileriniz ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gameman

quote:

Orjinalden alıntı: M@triXbox

valla bu media remote'un aynı anda 2 xbox 360'ı birden kontrol etmemesiyle ilgili bir update istiyorum. evde 2 xbox 360 yanyana iken media remote'un ikisini birden kontrol etmesi gerçekten sıkıcı :)

doğru söylüyorsun ibo. Biz bunu hiç akıl etmedik.Birinin fişini çıkar bari.

valla sorma ya. geçenlerde benim 2. makineyi arkadaştan kalıcı olarak aldım. dvd rom eject tuşuna bastım bakalım ne olcak diye. 2 makinenin birden dvd romunu açtı . ya bi de fişini mi çekcem çok iş. xbox 360 türkiyeye gelse de bunları danışabileceğimiz adam olsa yaw :). geçenlerde laptopu tanıttım 360'a. laptoptaki müzikleri görüyorum süper oldu. dedim bu media remote tam işime yarayacak şimdi. ama allahtan sık kullanacağım play - pause tuşuna bastığımda diğer makineyi de açmıyor. sadece kullandığım makineyi etkiliyor. tabii 2 makine birden açık olursa play tuşu, ikisini birden kontrol edecek. şu öss bi geçsin de şu tv'yi de bu remote'dan kontrol ettirirsem o kumandayı direk atarım çöpe. hiç de üzülmem valla. kurtuldum o kumandadan diye sevinirim hatta .

quote:

Orjinalden alıntı: Nude

ben yeni sasyılan xboxumu hiç live a bağlamadım, bu updateler hayati önem taşıyan updateler mi, öyleyse gireyim. online oyun oynamaya pek vaktim olmadığından girmemiştim hiç.

update'ler genelde oyunlarda oluyor arkadaşım. son çıkan oyunlardan birini aldığında makineni update ediyor. update etmezsen de oyunu açmıyor. bi güzel update etmek zorunda kalıyorsun :). ban man hikaye. gir girebildiğin kadar live'a. tadını çıkar. ya da riske girmeyeyim diyorsan FW'i kaldır orijinal takıl ;). ya da son seçenek 2 makine al. birisine FW yap kopya oyna. diğeriyle live yap fıstık gibi :).

• Birden fazla kişiyle private chat yapma imkanı.
    Yeni çözünürlükler.
    Altyazı desteği.
    Download göstergesi.
  • -Bahar Uptade'inden beklentileriniz ?

-Ban

• -Mkv desteği
    -Web Browser
    -Birden fazla kişi ile konferans chat
    -Birden fazla download
    -Divx altyazı desteği
    -BAN olmasın .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 3 Mayıs 2008; 0:35:01 >
  • Euro08 ve Gta IV 3-4 gün önce oynadım.. Kesin banı yicem bu sefer
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

-Mkv desteği
    -Web Browser
    -Birden fazla kişi ile konferans chat
    -Birden fazla download
    -Divx altyazı desteği
    -BAN olmasın .........

Sonuncu hariç aynen katlıyorum.. Sonuncusu var mısın yok musun gibi..
  • bende bugün gta4 oynadım acaba update gelince kesin ban mı yerim?
  • klavye ve mause usb den bağlanmasını isterdim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr_divx

klavye ve mause usb den bağlanmasını isterdim..

bu donanımsal bir istek olacağından böyle bişey olacağını sanmıyorum...
    ama Web Browser hiç fena olmazdı hani
  • Ban olmaması, başka ne olabilir ki ? .. Diğerleri umrumda değil
  • web browser ve altyazı desteği, başka birşey istemiyorum.
  • çok kişi banlanıcak yenilikleri göremiycek insan çok olucak illaki
    özellikle elite konsolu olan adamlara çok dert olcak
  • Ne alaka elite konsol ile ?
  • mkv desteği windows media playerda bile yokken xboxa gelmesi biraz hayal olur gibi geliyor bana.
    ama şöyle media playerdan stream edip xboxta izleyebilme özelliği olsa gerçekten bu xbox çok inanılmaz bi alet olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Ne alaka elite konsol ile ?

hitachi dvd rom olmadıgından mod-b olmuyor direk dvd rom güç çıkışlarına kısa devre yapılması lazım bilinçli şekilde ,hiç yapmamış birisi dvd-romu yakabilir ( benq samsung )
    adamlar 3k vermesin diye konsol aldılar 750 ytl kusur para verdiler banlandıktan sonra
    at çöpe hiçbir degeri kalmadı, oyüzden hep söyledim elite alıcaklar
    muhakkak bu işlemleri yapmak zorundalar yada orjinal oynamak zorundalar
  • Updatenin geleceği zaman açıklandımı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MirrorMask

quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Ne alaka elite konsol ile ?

hitachi dvd rom olmadıgından mod-b olmuyor direk dvd rom güç çıkışlarına kısa devre yapılması lazım bilinçli şekilde ,hiç yapmamış birisi dvd-romu yakabilir ( benq samsung )
    adamlar 3k vermesin diye konsol aldılar 750 ytl kusur para verdiler banlandıktan sonra
    at çöpe hiçbir degeri kalmadı, oyüzden hep söyledim elite alıcaklar
    muhakkak bu işlemleri yapmak zorundalar yada orjinal oynamak zorundalar

Valla hiçbirşey anlamadım.Kısa devre falan saçma sapan şeyler bunlar
    Ben live'a 2 aydan beri girmiyorum (Silver'ım) konsolum elite live'a gireli 6 ay oldu.Ban falan da yemedi.Hala bansız şu an.
    Single bence çok daha zevkli banlanınca at çöpe daha iyi demişsin ne alaka ?.

O yüzden fazla kasma herşey olacağına varsın bu tür teoriler saçmalıktan öteye gitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 4 Mayıs 2008; 21:07:44 >

• ya arkadaşlar bir başka konu vardıya xbox için yeni update mi var diye hani ordaki herkez update yapmamıştı korkmuştu ban yerler diye ben yaptım o update i live'a giriyorum downloading update diyor(bu farklı bir update)birkaç dakika sonra connecting to live is currently not avabile please try again later diyor acaba ban mı yedim yoksa başka bir problemmi var?
  • ya arkadaşlar banlanırsak update leri indiremiyormuyuz yani yeniliklerden mahrummu kalıyoruz?
  • Konsol üzerinden indiremezsiniz update leri ancak sitesinden çekip cd ye yazıp konsola yükleyerek yeniliklerden mahrum kalmazsınız
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.