Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 21y
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.632
Cevap
154
Favori
157.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #29
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler live ve / veya gamepass icin pespese alim ile sure uzatma konusu halen gecerli mi? yapabilen varsa detaylica yazabilir mi? tekrarlayan odemeyi kapattim ama ikisinde de ucuza sureyi uzatma yapamiyorum. Acik kapatildi ve sansimizi kaybettik sanirim?
  • ödeme yenilemeyi kapattıkça uzatma seçeneği çıkıyor arkadaşlar

43x2 den game pass 6 ay
    37x2 den gold 6 ay aldık bakalım bu yıl kafamız rahat
  • # Konuyu netleştirmek için soruyorum, yeni hesap açtığımızda 5.9 fiyattan 3 aylık gamepass'den faydalanabiliyormuyuz?

# Artı olarak uzatmak istediğimizde yinelenen ödemeyi kapatttıktan sonra 5.9 TL fiyattan uzatabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 16 Nisan 2019; 2:6:59 >
  • Utku_20 kullanıcısına yanıt
    -Evet

- Bazı kişilerde uzatma imkanı olmuş bende izin vermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba benim hesabımda forza horizon 3 ve 4 var birde ekstra hesap açtım kendime 5,9'dan xbox game pass üyelik alsam diğer ana hesabımdan faydalanabilirmiyim yani forza horizon 4'ü oynayabilirmiyim birisi açıklarsa memnun olurum
  • Oynarsın.

• Merhaba, yanlış yerde bu soruyu soruyorsam kusura bakmayın. Xbox one s 1tb Forza horizon 4 bundle amazon.de üzerinden gümrük dahil 223 euro - 1450 TL ye geliyor. Alınırmı ne dersiniz arkadaşlar?
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    black friday zamanı 195 Euro dan satılmıştı tabi yine de siz bilirsiniz.

• Netten gördüğüm 2150'den aşağı yok. Aldım geçtim valla :)

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    2.el xbox one x 2000 tl civarına da var forumda düşünürseniz bu şekilde one x bile alabilirsiniz

• Arjantin Store'dan oyun alabilme yolu var mı? Direkt kredi kartı veya banka kartıyla alınmıyor engel koyulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Arjantin Store'dan oyun alabilme yolu var mı? Direkt kredi kartı veya banka kartıyla alınmıyor engel koyulmuş.
    Orada yazılan fiyatlardan alamazsın. Vergiler + satıcı komisyonları ile ucuz değil.

• indirimdeki oyunlardan bu fiyata kaçmaz dediğiniz var mı? çok sevdiğiniz ve indirime girmiş oyunlardan tavsiye edeceğiniz var mı arkadaşlar?

benim gözüme çarpan darksouls 2 ve 3 var.. ben 2sini de seviyorum ama 3 daha çok sevildi gibi genel olarak. ds3 alacaksanız kesinlikle dlc'lerin dahil olduğu paketi öneririm.
    bunun dışında henüz oynamadım ama rayman legends çok oyunculu olarak hep tavsiye edilen bir oyundu.
    withcer 3'ü almayanı dövdüklerine şahit oldum daha önce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SweptureX

indirimdeki oyunlardan bu fiyata kaçmaz dediğiniz var mı? çok sevdiğiniz ve indirime girmiş oyunlardan tavsiye edeceğiniz var mı arkadaşlar?

benim gözüme çarpan darksouls 2 ve 3 var.. ben 2sini de seviyorum ama 3 daha çok sevildi gibi genel olarak. ds3 alacaksanız kesinlikle dlc'lerin dahil olduğu paketi öneririm.
    bunun dışında henüz oynamadım ama rayman legends çok oyunculu olarak hep tavsiye edilen bir oyundu.
    withcer 3'ü almayanı dövdüklerine şahit oldum daha önce..
    alfabetik listeden bakayım:
    Batman Arkham Knight'tan ben keyif almıştım... 45TL gayet güzel fiyat...
    Bioshock Collection için 60TL de çok güzel fiyat... çok sevdiğim bir seridir...
    Deus Ex Mankind Divided 15TL... bunu herkes sevmeyebilir ama 15TL'ye daha önceki deus ex'i oynamış olanlar almazsa dayak yiyebilirler(bakınız witcher'ı almayanları dövme timi)
    Forgotton Anne 42TL çok ucuz değil ama hoş bir macera... çizimlerini filan çok beğendim ve oynarken sıkılmadım...
    Guacamelee 2 kendisini oynamamış olsam da serinin ilk oyununu keyifle bitirmiştim... eğlenceli bir beat'em up... 36,5TL gayet güzel fiyat... ayrıca couch coop desteği de var...
    Murdered: Soul Suspect... evet, bu oyunun başarısız bulunması üzerine stüdyo kapandı filan ama bence kötü bir oyun değil... 8TL saçma ucuz :)
    NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Trilogy... 72 liraya sadece 3. oyunu bile alırım, bunlar üç oyunu 72 liraya veriyorlar... sadece 3. oyunu isterseniz de 35tl...
    Quantum Break 20TL... insanlar ne derse desin, güzel oyundu ve 20tl bedava sayılır...
    Rayman Legends 19TL... özellikle couch coop için çok eğlenceli... 3-4 kişi kaos yaşanıyor :) yuva yıkabilir...
    Witcher 3 Complete edition 57TL... ortalıkta gezip almayanı döven bir grup var, dikkatli olun :)

ilk bakışta gözüme çarpanlar bunlar oldu... guacamelee 2 dışında hepsine ya 360da ya da oneda sahibim :) sallamasyon yazmıyoruz :)

• GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam :) bazıları bende zaten mevcut ama geri kalanını tek tek araştırıp değerlendircem :)
  • Arkadaşlar merhaba 2. El one x aldım ilk alimda hediye verilen kodlar ile 1 aylık EA access ve gamepass i kullandım store da 3 ay için 5,90 gamepass görünüyor ancak almak isteyince uzatma için 59 TL satın alım sayfasına yönlendiriyor ne yapabilirim acaba?

• 3 kez 3 aylık alım yaptım ama 4. teklif çıktı gamepass için, tabi hemen aldım onuda 1 yıla tamamladım :)

Yıllık 174 TL'ye gelmiş oldu, aylık ise 14.5

4. teklif nasıl çıktı derseniz inanın ona bende anlam veremedim. Normalde herkesde 3 kez alım yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 19 Nisan 2019; 0:35:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoppalax

Arkadaşlar merhaba 2. El one x aldım ilk alimda hediye verilen kodlar ile 1 aylık EA access ve gamepass i kullandım store da 3 ay için 5,90 gamepass görünüyor ancak almak isteyince uzatma için 59 TL satın alım sayfasına yönlendiriyor ne yapabilirim acaba?
    Mevcut Game pass aboneliğin bitmeden 5.90₺ ye uzatmıyor çoğu kişide ayrı bir hesap aç konsola oraya almayı dene.

• 3 aylık 6 TL gamepass aldım sonra uzatma olarak 3 ay 43 TL fiyat çıkardı bir daha 6'dan fiyat göremedim . Benim için önemli olan Gold üyelikti 3 ay 37 TL teklif alanlar olmuş . Benim mevcut üyeliğim devam ediyor Ağustos ayında bitiyor . Üstüne eklemek istediğimde 3 aylık 150 TL'lik rakam çıkıyor . Yinelemeleri hepsini kapattım sitede de denedim konsolda da denedim yine de aynı şey çıkıyor . Bu Microsoft'un yaptığı ayıp resmen şansa kalmış bir durum yapmışlar böyle olmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Merhaba, yanlış yerde bu soruyu soruyorsam kusura bakmayın. Xbox one s 1tb Forza horizon 4 bundle amazon.de üzerinden gümrük dahil 223 euro - 1450 TL ye geliyor. Alınırmı ne dersiniz arkadaşlar?
    https://www.mediamarkt.de/de/product/_xbox-one-s-1tb-sparket-mit-%C3%BCber-100-spielen-xbox-one-konsolen-2494826.html

Bu linkteki 1TB Xbox One S 199€, 1 yıllık game pass dahil ki forza horizon 4 oradada var. yanında ikinci kablosuz kumanda da dahil

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.