Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.630
Cevap
154
Favori
157.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RDR ana oyun mu indiirme giren? birde yoksa almadınsa şunu mutlaka al dediğiniz bir oyun var mı?

• Evet ana oyun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • birtakım gelişmeler:

Call of Duty, Warcraft, Candy Crush, Tony Hawk, Diablo, Overwatch, Spyro, Hearthstone, Guitar Hero, Crash Bandicoot, StarCraft ve daha fazlasının yaratıcıları Team Xbox'a katılıyor

xbox wire
    Welcoming the Incredible Teams and Legendary Franchises of Activision Blizzard to Microsoft Gaming - Xbox Wire
    https://news.xbox.com/en-us/2022/01/18/welcoming-activision-blizzard-to-microsoft-gaming/

• sağol hocam teşekkürler   var mı önerdiğin bir oyun

• alpercck kullanıcısına yanıt

Tabii daha az olmalı ama Rockstar için 2012 yılı yeni sayılır  Hitman absolution da eski oyun hala 65 lira indirime girmiyor hiç nedense

• Önceki mesajımda yazdım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 18 Ocak 2022; 17:28:6 >

• ek olarak bu linki kullanırsan en ucuzdan pahalıya olarak oyunları görebilirsin, almak istediğin oyuna tıklayınca ms storea yönlendirme de yapıyor

• Teşekkürler 👍🙋‍♂️🙋‍♂️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Strange Brigade oyunu 110₺'den 11₺'ye düşmüş.Almayı düşünüyorum da oyun offline oynanıyor mu acaba?Gold üyeliği illa olmalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aylmz07 -- 22 Ocak 2022; 21:13:24 >
  • harika indirimler var alıcağım oyunlar ;

red dead redemption 1 ( 2 yi oynamıştım saçma olcak ama 1 i de bitireyim )

rise of tomb raider ( 20 küsür tl fiyatı var şaka gibi buda )

dragons dogma dark arisen ( 20 küsür tl fiyat ile güzel bi rpg deneyimi )

sleeping dogs definitive edition ( yakuza serisine ön hazırlık oyunu gibi 10 küsür tl fiyatı var )

titan Quest ( 20 küsür tl yi hak eden kuş bakışı rpg oyunları sevenler için )

darksiders 2 deathinitive edition ( 19 tl oynamamış olanlar için fırsat )

castlevania lords of shadow 2 ( 360 klasiği 20 tl yi hak eden bloodborne umsu oyun en az ona yakın zorluğu var )

• Metro Saga Bundle | Xbox kaçırmayın mutlaka alın bu fiyata bulamazsınız

genel tavsiyelerim aşağıdaki gibi

STAR WARS™ - Knights of the Old Republic™ | Xbox fiyat olarak uygun, seveni varsa tavsiye ediyorum oldukça övülen bir yapım

Star Wars KOTOR II | Xbox aynı şekilde devamı

Assetto Corsa | Xbox forza 8 çıkana kadar sim oynamak istiyorum diyen varsa tavsiye ederim

Deus Ex: Mankind Divided™ | Xbox oyuna çok hakim değilim fakat oynanışı güzel diye hatırlıyorum seveni varsa mutlaka değerlendirmeye alsın

Sleeping Dogs™ Definitive Edition | Xbox açık dünya batman arkham-vari mekaniklere sahip, sürüş için iyi şeyler söylemiyorlar ama genel olarak güzel yorumlar okumuştum. Adam dövüp stres atmak isteyenlere bu fiyata alternatif yok maalesef

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered | Xbox bu oyunda olağanüstü bir yıkım fiziği var bana göre, bunun dışında mekanikleri ortalama olsa da güzel bir açık dünyası var fiyat olarak üzmez diye düşünüyorum.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes | Xbox mgs evreni hakkında hiç bilgim yok sadece fiyat olarak iyi gördüm

This War of Mine: The Little Ones | Xbox pc'de saatlerce oynadım, xboxta nasıldır bilgim yok. oyun genel olarak iyi bir noktadan sonra tekrara sarıyor. survival türü için en basit ve orijinal konsept bu oyun bana kalırsa.

Sébastien Loeb Rally EVO | Xbox dirt serisindeki grafik ve mekanik yok ama idare etmelik ucuz ralli oyunu arayanlara çözüm diyebiliriz

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD | Xbox bana pek hitap etmedi ama seveni varsa değerlendirebilir

Crazy Sports Bundle | Xbox futbolun worms versiyonu ve dinamitle balık avcılığı gibi zamanında bayıla bayıla oynadığım iki tane oyunu bir çikolata parasına şiddetle tavsiye ediyorum çocuk eğlendirmek içinde birebir

Homefront®: The Revolution | Xbox kendini tekrar eden açık dünyası var, silah mekanikleri hoşuma gitmişti çok değişik kombinasyonlar yapılabiliyor. 5 liraya çok bir şey beklememek lazım, ilk oyun daha iyiydi açıkçası.

Clouds & Sheep 2 | Xbox zamanında yine saatlerce oynadığım eğlenceli bir yapım değişik bir konsept ve neredeyse bedava fiyatına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 26 Ocak 2022; 12:5:13 >

• Bu güzel önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Bunlardan bazıları bende vardı olmayanlardan bazılarını da seçerek sepete attim.Ayrica bende Mad Max onereyim henuz oynamayanlara.6-7 sene önce çıkmış bir oyun için çok iyi denebilir.

MGS için de hikaye yarıda kaldı diyenler vardı Kojima ayrıldıktan sonra. Başlamaya değer mi sizce?

• Ben çok beğenmedim oynarken, neden bilmiyorum. Xbox'da 1 saat oynayıp iade etme şansı oluyor diye hatırlıyorum o şekilde bir deneyin isterseniz.

• Binary domain 3d person shooter 35 TL ve splenter cell blacklist 20 TL , indirime girmiş. İkisini de aldım. Klasik ve çok iyi oyunlar.

• ozanaksu O kullanıcısına yanıt

İyi oyunlar Binary Domain Fps boost aldı 60 fps

• Xbox Live Gold | Xbox Game Pass Ultimate ile ücretsiz:

1-28 Şubat:

Broken Sword 5 - the Serpent’s Curse -76,69₺

16 Şubat-15 Mart:

Aerial_Knight's Never Yield -33,75₺

1-15 Şubat:

Hydrophobia (Xbox Live Arcade BC) Yeni Microsoft Store(Gen8+):23,00₺/Eski Xbox Marketplace(Gen7-):22,60₺

16-28 Şubat:

Band of Bugs (Xbox Live Arcade BC) -18,25₺

-Toplam=151,69

• Asetto Corsa ultimate versiyonu 20 liraya düşmüş. Gamepad üzerinden oynamak için alınır mı dersiniz.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt

Kendimi cevaplıyorum kesinlikle alınmaz. Neyse ilerde direksiyon alırsak deneriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Asetto corsanin yeni oyununu denemek istiyorum ben, 22şubatta yeni nesil destegi de geliyor

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.