Şimdi Ara

Xbox Series X ve PlayStation 5’in detayları ortaya çıktı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
18.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi kombo xbox gamepadi ve ps4. Keşke öyle bir imkan olsa da o şekilde kullanabilsek. Dualshock 4 hem kenarları elime göre çok küçük kalıyor hem de 10 dakikada avucumun içini terletiyor. Avucumun terlemesi mantıklı bir kıyas olmaz belki ama xbox gamepadi kullandığımda daha iyi gelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox soylendigi gibi cidden 12 tf mi, yoksa dedikodulara göre 10.4 tf mi?

Bir Gamepass muhabbetidir gidiyor, sevdiğiniz ve oynamak istediğiniz bir oyun Gamepass ta olmazsa ne yapacaksınız veya oynamaya başladığınız ve yarım kalan oyun Gamepass tan çıkınca ne olacak?

Yeni nesil konsolların tartışma konusunda ne olacağı belli olmayan bir abonelik sistemi tartışmak kesinlikle saçma, ustelik daha fazla oyun içeriği ile PlayStation Now zaten buna alternatif olarak gelecek.

Aylardır PS Now da olan GTA5 nedense burada konuşulmazken, Gamepass a gelmesi neden bu kadar mesele edildi, o da enteresan?

Kaldiki PS Now ve Gamepass cidden her ikisi benim görüşüme göre, single player oyunculuğa büyük darbe vuracak iki sistem, başarılı olmalarını kesinlikle istemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 6 Ocak 2020; 14:41:9 >
  • Bence gereksiz bir tartışma dönüyor, insan nerede mutluysa onu almalı. İmkan olsa hepsini alırsın zaten bir makinaya köle olmak yerine 4 makina alır (PC+PS5+XBOX SX + Switch) istediğin yerden canın hangisi çekiyorsa onu oynarsın. Bitmek bilmeyen boş tartışmaları ne zaman bırakacaksınız ben görmekten sıkıldım artık. Koca koca adamlar evli barklı adamlar gelip burada sabahtan akşama kadar tartışma yürütmesi gerçekten üzücü. Liseli bir adam laftan anlamaz sallamazsın onu ama evli barklı adamın böyle yapması bana garip geliyor.

Her neyse iki makinanın da hedefi farklı. Sony özel oyunlara önem veren bir şirket, Microsoft ise Netflix gibi yapmak istiyor konsolunu gamepass ultimate gibi servislerden para kazanarak yoluna devam edicek. Adamlar demişti Xbox'a gelen oyunlarımız PC'ye de gelecek benim için alacak bir durum yok onun yerine PC aldık 2017 Temmuz'da yoluma devam ettim. Gelecek Halo İnfinite ve Hellblade 2 gibi oyunları PC üzerinden oynayacağım. 2020 İlkbahar aylarında da PC Upgrade yaparak keyfime bakarım.

PS5'ide çıktıktan 1-2 sene sonra alırım birazcık exc oyunları çoğalsın. Belki PRO versiyonu gelir onu alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 6 Ocak 2020; 14:56:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Xbox soylendigi gibi cidden 12 tf mi, yoksa dedikodulara göre 10.4 tf mi?

Bir Gamepass muhabbetidir gidiyor, sevdiğiniz ve oynamak istediğiniz bir oyun Gamepass ta olmazsa ne yapacaksınız veya oynamaya başladığınız ve yarım kalan oyun Gamepass tan çıkınca ne olacak?

Yeni nesil konsolların tartışma konusunda ne olacağı belli olmayan bir abonelik sistemi tartışmak kesinlikle saçma, ustelik daha fazla oyun içeriği ile PlayStation Now zaten buna alternatif olarak gelecek.

Aylardır PS Now da olan GTA5 nedense burada konuşulmazken, Gamepass a gelmesi neden bu kadar mesele edildi, o da enteresan?

Kaldiki PS Now ve Gamepass cidden her ikisi benim görüşüme göre, single player oyunculuğa büyük darbe vuracak iki sistem, başarılı olmalarını kesinlikle istemiyorum...
    psnow kulanıyormusun?

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Mesajıma yazdım ya ben bu sistemlere karşıyım, Sony de yapsa bunu istemediğim bir özellik diye. Karşı olduğum bir şeye niye abone olayım?

• Her şey boş Nintendo ile coş

• quote:

Mesajıma yazdım ya ben bu sistemlere karşıyım, Sony de yapsa bunu istemediğim bir özellik diye. Karşı olduğum bir şeye niye abone olayım?
    xbox gamepass üye degilsin psnow üye değilsin.
    iki sitemede üye değilsin ama iki sitem hakında fikir
    yürütüyorsun ve psnow daha iyi diyorsun.
    kulanmadıgın bişey hakında nerden fkir sahibi oluyorsunda
    kıyaslama yapıyorsun orasını anlamadım .
    troll peşindemisin nesin.
    kulanmadıgın ve sahip olmadıgın bişey hakında biliyormuş
    gibi yorum yapmasan daha iyi olur. senin bu yaptıgın
    bekara karı boşama kolay mantıgı gibi oluyor............
  • quote:

Xbox soylendigi gibi cidden 12 tf mi, yoksa dedikodulara göre 10.4 tf mi?

Psnow ile Gamepass altyapı olarak farklı hizmetler. Sony'nin altından da tek başına kalkabileceği bir sistem değil ve başarılı olacağını sanmıyorum; adamlar yazılım ve online her konuda sınıfta kalmayı, Xbox'dan tokat yemeyi beceriyorlar..

Xbox da belli ki donanım olarak ezici gelecek bu sefer ve de fiyatta da %99 aynı olacaklar. Xbox hiç olmadığı kadar sağlam geliyor.

Single gaming darbe yiyeli çok oldu zaten. Ben de single player stilinde bir oyuncuyum ama arkadaşlar ve eş dostlarla hiç keyif almadığım bir deneyim yaşıyorum online gamingle.

PlayStation platformunda online oyundu 6,7,8 yaşlarında çoluk çocuk olduğu için berbat olan sistemi daha da berbat hale geliyor ülkemiz serverları için konuşursak..

İki yüzlü editörler, Sony'nin paralı askerleri yine her açıdan ezilen PlayStation platformunu bir şekilde öne çıkarmaya çalışacaklartır; herkes Xbox player olmasın, o ayrıcalık bizde kalsın...

2015'den beri Pc oyuncuyum; 94'den beri konsol oyuncusu biri olarak. Pc'den de ayrılmayı düşünmüyorum çünkü yeni mimariler ile konsol PC arasında fark kalmadı. Hem de daha iyi oyun deneyimi elde ediyorum bilgisayarımla. Ama yeni nesil konsollarda her zamanki gibi Xbox'ı destekleyeceğim; çok kaptırırsam da belki alırım. Aldığımda ise aylık on küsür liraya yüzlerce oyuna erişebileceğim; hem de online oynayabileceğim.. Bir de marketten eve oyun taşıma; dahası da ekstra masraf yaratacak şekilde oyun alma durumu olmayacak.

Fikir sahibi olmak için kullanmak şart mı? Oyun listeleri ve nasil kullanıldığı ortada, bunun için aynştayn olmaya gerek yok, ayrıca fikir beyan etmek izne mi tabii, troll diye mesaj yazıyorsun?

Şu kullandığınız sistemlerin uzay fiziği hesaplaması olmadığını anlamak zor olmasa gerek...

• Bu akşam CES var, belki PS5 ile ilgili detaylar paylaşılır. Ha şu var siz bu sistemi seversiniz, konsolu alır kullanırsınız, bunlar kişisel tercihler. Aynen benim yapacağım kişisel tercihim gibi...

Ancak uzun vadede bu Gamepass, PS Now gibi sistemlerden oyunların kalitesinde bir kalitesizlik ortaya çıkarsa bu herkesi etkiler...

• quote:

Fikir sahibi olmak için kullanmak şart mı? Oyun listeleri ve nasil kullanıldığı ortada, bunun için aynştayn olmaya gerek yok, ayrıca fikir beyan etmek izne mi tabii, troll diye mesaj yazıyorsun?

Şu kullandığınız sistemlerin uzay fiziği hesaplaması olmadığını anlamak zor olmasa gerek...
    konu xbox ile ps kıyaslıyan bir konu
    konu altındaki yorumlar tabi iki konsol arasındaki
    farkları güzel kötü yanları yazılacak
    ama sen rahatsız ediyor anlamadıgım bir şekilde
    gamepass ın daha iyi olması.
    ve bütün msj larına baktım hepsinde anlamsız bir şekilde
    ps savunuyorsun ve xbox kötülemeye çalışıyor her konuda
    bu yaptıgın troll luk oluyor aşagıdaki msj bunun kanıtı gibi bişey.....

burada yazmışsın zati ne kadar dar görüşlü ve taraflı bir bakış açısı ile olaya yanaştığını........

quote:

Gamepass ve EA Access için konsol alan kaç kişi vardır bilemem ama PS kanadında bunu pek umursayan yok gibi. Belkide yetişkin insanların para sorunu sizin gibi gençlere oranla daha az olduğu için olabilir. Buradan bakarak 12-18 yaş arası öğrencilerin para temininde güçlük çektiği için Xbox markasını neden tercih ettikleri de anlaşılabilir.

https://forum.donanimhaber.com/phil-spencer-daha-fazla-single-player-oyun-gelecegi-konusunda-soz-verdi--139502560-3

Böyle bir mesaja verilecek tek cevap var...

"Peki"

• lanet olası iki tasarım
  • Dün dediğim gibi; yapımcıların daha fazla kitleye ulaşması da ayrı bir motivasyondur...

• Bu gece ps5 bi gösterilse artık

• Boş şeyler üzerine tartışıyorsunuz arkadaşlar. Üstüne bir de tartışma bitiyor, taraflardan birisi sırf tartışmaya devam etmek için önceki mesajlarına ek olarak hiçbir şey katmayan, aynı şeyleri tekrar eden mesajlar yazıyor ve aynı tartışma aynı argümanlarla aynı şekilde tekrar başlıyor. Bir tane konsol serbest bölgesi açsınlar da birbirinizden hıncınızı oradan alın bari. Her konsol başlığı altında aynı muhabbeti yapmayın yeter ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Psnow ile Gamepass altyapı olarak farklı hizmetler. Sony'nin altından da tek başına kalkabileceği bir sistem değil ve başarılı olacağını sanmıyorum; adamlar yazılım ve online her konuda sınıfta kalmayı, Xbox'dan tokat yemeyi beceriyorlar..

Xbox da belli ki donanım olarak ezici gelecek bu sefer ve de fiyatta da %99 aynı olacaklar. Xbox hiç olmadığı kadar sağlam geliyor.

Single gaming darbe yiyeli çok oldu zaten. Ben de single player stilinde bir oyuncuyum ama arkadaşlar ve eş dostlarla hiç keyif almadığım bir deneyim yaşıyorum online gamingle.

PlayStation platformunda online oyundu 6,7,8 yaşlarında çoluk çocuk olduğu için berbat olan sistemi daha da berbat hale geliyor ülkemiz serverları için konuşursak..

İki yüzlü editörler, Sony'nin paralı askerleri yine her açıdan ezilen PlayStation platformunu bir şekilde öne çıkarmaya çalışacaklartır; herkes Xbox player olmasın, o ayrıcalık bizde kalsın...

2015'den beri Pc oyuncuyum; 94'den beri konsol oyuncusu biri olarak. Pc'den de ayrılmayı düşünmüyorum çünkü yeni mimariler ile konsol PC arasında fark kalmadı. Hem de daha iyi oyun deneyimi elde ediyorum bilgisayarımla. Ama yeni nesil konsollarda her zamanki gibi Xbox'ı destekleyeceğim; çok kaptırırsam da belki alırım. Aldığımda ise aylık on küsür liraya yüzlerce oyuna erişebileceğim; hem de online oynayabileceğim.. Bir de marketten eve oyun taşıma; dahası da ekstra masraf yaratacak şekilde oyun alma durumu olmayacak.

Alıntıları Göster
    Xbox aldım karşıma minecraft oynayan 4-5 yaşındaki veletler çıktı koşarak uzaklaştım gerçekten çok kötü rezalet bir ağı var rezillik yakışmıyor Microsofta

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Xbox aldım karşıma minecraft oynayan 4-5 yaşındaki veletler çıktı koşarak uzaklaştım gerçekten çok kötü rezalet bir ağı var rezillik yakışmıyor Microsofta

Alıntıları Göster
    Xboylar rezilliklerini sallayarak kapatmaya calisiyor. Xbox kadar rezil bir konsol gormedim. Alacaksan ps5 ve nintendo tarafindan hakkini kullanacaksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Alıntıları Göster
    Minecraft da gelme ihtimali tabii ki yuksek... O acidan bakmadim hocam ben. Fifa gibi oyunlarda da bir ihtimal var. Ama nispeten Fifa gibi yaygin oyunda PS'ye gore daha kaliteli oyuncularla oynarsiniz Turkiye icinde.

Bu forumda 30 yas ustu PS oyuncu klubu bile kuruldu. PS tarafinda kaliteli kitle gercekten az. Xbox'in ulkemizde populer olmamasinin tek avantaji bu yonu galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Xboylar rezilliklerini sallayarak kapatmaya calisiyor. Xbox kadar rezil bir konsol gormedim. Alacaksan ps5 ve nintendo tarafindan hakkini kullanacaksin.

Alıntıları Göster
    1-Ben zaten PC oyuncusuyum (Xbox fanligimi reddetmiyorum) Xbox'in ustun olan taraflarini sallamama gerek yok. Daha iyi bir oyun servisi, daha iyi bir online altyapi vaadi veren bir konsol varsa ve hatta mevcut konsollar icinde Xbox'dan daha guclu bir konsol varsa karsi argumanini sun yoksa da kapa ceneni... yeterki bu sekilde sallama...

2-Xbox kadar rezil bir konsol gormediysen 2005'de cikmis rakibine karsi boyun egen zuzay teknolojisi Cell mimarili PS3 konsoluna bakmani oneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 6 Ocak 2020; 17:1:56 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.