Şimdi Ara

Xbox Series X ve PlayStation 5’in detayları ortaya çıktı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
18.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ve benzeri konular bilgi paylaşımından iyice uzaklaştı. Konsol-PC, Xbox-PS, GamePass- PSN/PSNow, Steam-Epic, Spotify-Apple Music, Fifa-PES, o-bu. Sürekli bir çatışma, kavga.

Tüm Türkiye’yi ve hatta tüm dünyayı memnun eden tek ürün WD40 sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bu ve benzeri konular bilgi paylaşımından iyice uzaklaştı. Konsol-PC, Xbox-PS, GamePass- PSN/PSNow, Steam-Epic, Spotify-Apple Music, Fifa-PES, o-bu. Sürekli bir çatışma, kavga.

Tüm Türkiye’yi ve hatta tüm dünyayı memnun eden tek ürün WD40 sanırım.
    Güldürdünüz hocam :) WD-40’ın rakibi çıksın, ondan da tartışma çıkar

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Kindle Paperwhite serisi var bide, alıp da memnun kalmayanı görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 5 Ocak 2020; 20:44:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    :). Sağlıklı rekabet ve ürünlerin/hizmetlerin artısını eksisini tartışalım ama öyle bir fanatizm var ki karşında olsa adamı boğazlayacak gibi mesajlar okuyorum konularda. Altı üstü bir donanım, oyun servisi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 5 Ocak 2020; 20:48:57 >
  • Kindle öyle hocam.

• Çıksın da patlatalım bi Xbox series x. Keşke 4K tv ile beraber satıp bi kampanya yapsalar

• Ps5 day one edition alıcam insallah

• Türkiye şartlarında Game Pass mucize bir sistem. Tek tek oyuna para vermekten kurtuluyorsun.
  • PS, gamepad konusunda Xbox'tan ilham almalı. 4 yıldır pcde Xbox 360 gamepad kullanıyorum, arkadaşlar ile PS salonuna gitmeye korkuyorum. Gerek analoglar gerekse tutuş açısından Xbox gamepadleri açık ara önde. Hiç konsolum olmadığı için performanslarını bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 6 Ocak 2020; 9:32:58 >
  • Xbox God of War ve Zeldayı geçemediği sürece "sonuncu" olmaya mahkumdur. 20 yıldır evet tam 20 yıldır bu kural bozulmadı. Sony'nin Ghost of Tsushima, Horizon Zero Dawn, TLOU2 gibi yeni serileri de GOW etkisi yaratmayı başardığı için xbox yıkılıyor.

Ayrıca PS5 tanıtılmamasına rağmen öven oyun yapımcıları oldu. Xboxı öven bir yapımcı görmedim. PS5 tanıtılınca her türlü öne geçer.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.