Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gümrük masrafı tahminen ne kadar olur peki?
    Konsol + 24 ay gamepass bu şekilde 6300-6400 civarı bi tutara geliyor. Türkiyeden sadece konsol 7500₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xqwertyx21 -- 21 Eylül 2020; 15:7:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5000 tl gibi bir fiyata geliyor tahminimce.
  • Amazon gümrük masrafı işini karıştırmaz ise kötünün iyisi olacak fiyatlar TR ile zaten bayağı farkeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: xqwertyx21

Gümrük masrafı tahminen ne kadar olur peki?
    Konsol + 24 ay gamepass bu şekilde 6300-6400 civarı bi tutara geliyor. Türkiyeden sadece konsol 7500₺
    Kendi getirmesse okyanus ötesi kargo çok pahalı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar konuda çok mesaj var. yazıldıysa bile okuyamadım. ben amazon'a kredi kartını ekledim. gönderim açılırsa direk kredi kartı ile alabiliyor muyum? yoksa başka bir şey yapmak gerekli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

arkadaşlar konuda çok mesaj var. yazıldıysa bile okuyamadım. ben amazon'a kredi kartını ekledim. gönderim açılırsa direk kredi kartı ile alabiliyor muyum? yoksa başka bir şey yapmak gerekli mi?
    İlk mesaja ekledim hocam

• Bethesdadan sonra artık nesile kesin xbox ile girerim inşallah güzel fiyat olur 🥺

• series s %40 vergiyle 420 dolara denk geliyor. 30 dolar da kargo ücreti olsa 450 dolar.. 3450 liraya denk geliyor.

series x %40 vergiyle 700 dolar ve 30 dolar da kargo ücretiyle 730 dolara denk geliyor. 5600 lira..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 21 Eylül 2020; 19:3:8 >
  • konsolunda değilim,şu dövizin haline içim acıyor.2013 de playstation 4 ve xbox one ı amazondan preorder etmiştim yine meraktan baktım dolar 2 liraymış.
  • Merhabalar, londradaki arkadaşım bana gelirken konsol getirecek. Ps5 denedik ama preorder edemedik bir türlü. Oyunların da 700-800 TL'den çıkmasından dolayı her ne kadar ps5 istesem de yarın xbox series x preorder yapıcak. Sizce doğru bir karar mı? Daha önce hiç konsol almadım. Yiğenimin konsolundaki exclusive oyunları biliyorum, çok iyiler ancak ps5 alıp 700-800 tl veremeyeceksem bir anlamı yok gibi.
  • Arkadaşlar, bir önceki nesildeki oyunlar bu seride çalışacak mı? Yani diyelim hesabımda 10 - 15 tane xbox one oyunu var bunlar yeni seride çalışmaya devam edecekler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Arkadaşlar, bir önceki nesildeki oyunlar bu seride çalışacak mı? Yani diyelim hesabımda 10 - 15 tane xbox one oyunu var bunlar yeni seride çalışmaya devam edecekler mi?
    evet. ayrıca geriye uyumlu olan xbox 360 oyunları da çalışacak.

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım hocam zaten normalde cod apex oynuyorum yanına gow vs alıyordum yetiyordu ama şuan ortada gow tarihi yok bir şey yok birde tek gow var gamepass ile gelen oyunları denemek daha mantıklı 3 yıllık 700 liraya geliyor şuan şaka gibi bir fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Bende aynı durumdayım hocam zaten normalde cod apex oynuyorum yanına gow vs alıyordum yetiyordu ama şuan ortada gow tarihi yok bir şey yok birde tek gow var gamepass ile gelen oyunları denemek daha mantıklı 3 yıllık 700 liraya geliyor şuan şaka gibi bir fiyat
    Xbox series x mi alayım sizce napayım? Yoksa PS5 preorderlarını bekleyeyim mi bilmiyorum çıldıracağım
  • Bu gece açılır mı beyler sipariş ?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Gece amazon.de açar diye düşünüyorum. Amerika ile saat farkı çok olduğu için o daha geç açabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

series s %40 vergiyle 420 dolara denk geliyor. 30 dolar da kargo ücreti olsa 450 dolar.. 3450 liraya denk geliyor.

series x %40 vergiyle 700 dolar ve 30 dolar da kargo ücretiyle 730 dolara denk geliyor. 5600 lira..
    Hocam vergi hesaplaması nasıl konsollarda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Hocam vergi hesaplaması nasıl konsollarda?

Alıntıları Göster
    hocam amazon.com'a girip sepete ps 4 slim ekleyin. 300 dolarlık konsola 120 dolar vergi ekliyor. bu da %40 yapıyor.

• Teşekkürler cevap için.
  • bu son hamleden sonra ps5 digitalden sonra xbox series x siparişi vermek farz oldu
    ay sonuna dogru birini iptal edeceğim gelişmelere göre
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.