Şimdi Ara

XBOX SERİES X/S TV-MONİTÖR-KULAKLIK TAVSİYESİ [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.585
Cevap
61
Favori
84.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Inferioress

https://www.youtube.com/watch?v=9Lb_i4COt9o&feature=youtu.be

Video da ses nasıl yükseltilir göstermiş hocam.

Ona rağmen memnun kalmazsanız ben alabilirim 

Şakası bir yana vazgeçtim kulaklık almaktan.

Evet karıştırırken ben de buldum şimdi bu ayarı. Daha önce de bulup kısmışım nasıl olduysa, neyse ses düzeyi ile ilgili problemi halletmiş olduk :)

Peki oyun ayarlarında bu kulaklık için ne ayar seçmek gerekiyor ? Headset-Surround-Stereo ?

Bir de xbox ses ayarlarındaki dolby uygulamaları işimize yarıyor mu bu kulaklıkta ? Windows sonic seçeneği var bir de yine xbox ses ayarlarında. Bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim :)

• Dolby Atmos güzel bir uygulama hocam tavsiye ederim,deneme şansım olmuştu.

https://www.youtube.com/watch?v=oGqX034676E&feature=youtu.be

Linkten detaylara bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Bu monitörü almayı düşünüyorum xbox series x de oynuyorum.Bu monitörü aldığımda benim xb 1080p 120hz mi açacak yoksa 2k 60hz mi. Xboxım destekler mi?

https://www.hepsiburada.com/hp-27xq-27-144hz-1ms-hdmi-freesync-qhd-monitor-3wl54aa-abb-p-HBV00000HLXYF?wt_cp=hp.google-search.6802.hp-other&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiA0fr_BRDaARIsAABw4Eus2ZPwQ-JXh-ZGfaI0wu2NmGvd44-b4KfhdZOEkUWUB-HjodSS74gaAvqgEALw_wcB

• 212BerkCan kullanıcısına yanıt

Hocam bir iki sitede HDMİ 2.0 olduğu yazıyor eğer öyleyse 2K-120 fps alabilirsiniz.

Siz yinede satıcı ile iletişime geçip sorun 2.0 mı diye

• merhaba 65 inch tv bakıyorum series x için bu boyutta bir tv önerebilirmisiniz

• Xbox series x için, 27'' hangi monitörü tavsiye edersiniz? Fifa, battlefield cod tarzı oyunları multiplayer oynamak için.

En az 2k 144hz veya fiyat uygunsa 4k 144hz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkbilir -- 24 Ocak 2021; 11:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkbilir

Xbox series x için, 27'' hangi monitörü tavsiye edersiniz? Fifa, battlefield cod tarzı oyunları multiplayer oynamak için.

En az 2k 144hz veya fiyat uygunsa 4k 144hz

Arkadaşın bu mesaja istinaden,monitör önerilerinizi ben de bekliyorum özellikle Series X için 2k monitör hattında.

• ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    2k 144hz olarak casper excalibur öneriliyor özellikle 2K 144 hz 27 inç güzel bir monitör fiyatı da güzel.
  • Merhaba arkadaşlar. Xbox series S için 2K monitör aramaktayım. Uygun fiyatlı, kaliteli olması, bir de en az 23" olması; aradığım koşullar. En uygun fiyatlı olacak şekilde hangi ürünü önerirsiniz? Teşekkürler. 👍
  • Öneriniz için teşekkürler. casper markasına soğuk bakıyorum. Acaba kullanan var mıdır? Forumda.

Konuda az yukarı çıkarsanız bir arkadaşımız monitörün incelemesini yapmıştı oradan bakabilirsiniz.
  • Xbox için kablosuz kulaklık tavsiyeniz var mıdır
  • DePiedra0 kullanıcısına yanıt

Bütçeyi bilmiyorum ama özel bir beklentiniz yoksa Arctis 1 Wireless öneririm hocam. Bağlantı sorunu vs. olmadan tüm cihazlarınızla kullanabilirsiniz. Reddit yorumları ve incelemeleri olumlu, çok F/P kulaklık. DH incelemesi de var, kablolu modelden bariz şekilde daha iyi deniyor.

Ben hem PS5 hem Xbox'ta kullanabilmek için alacağım, bunu sağlayan nadir kulaklıklardan biri. Yurtdışından konsollarla alıp getirecektim fakat TR fiyatı da yurtdışı fiyatıyla hemen hemen aynı olduğu için buradan almak daha mantıklı.

• Pulucu P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Bakıcam dediğiniz modele hemen.
  • Merhabal xbox series x e 4k 144hz monitörler çok pahalı olduğu için 2k 144 hz monitör almayı düşünüyorum asıl soru şu 4k 60 hz bir monitör alıp hz den mi kısıyım 2k 144 hz monitör alıp çözünürlükten mi kısıyım ? birde nvdianın dsr teknolojisi gibi yapay monitör çözünürlük arttırıcısı var mı xbox ın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetberatd125

Merhabal xbox series x e 4k 144hz monitörler çok pahalı olduğu için 2k 144 hz monitör almayı düşünüyorum asıl soru şu 4k 60 hz bir monitör alıp hz den mi kısıyım 2k 144 hz monitör alıp çözünürlükten mi kısıyım ? birde nvdianın dsr teknolojisi gibi yapay monitör çözünürlük arttırıcısı var mı xbox ın ?

Bence monitörde 2k yeter. 120Hz olması daha önemli. Ben de 2k monitör araştırıyorum. Henüz karar veremedim.

• AOC Q27G2U

xbox series x için bu monitörü almayı düşünüyorum. Sizce nasıl?

Güzel monitör diyorlar hocam birkaç incelemesine bakmıştım. Hardcore bir FPS oyuncusu iseniz 120 Hz daha önemli ama bunun dışında 27-32" 4K-60 Hz bir Monitör ya da TV tercih ederdim Series X için. Series S için alacak olsam bu saatten sonra 1080P monitör alınmaz diyerek 2K 144Hz bir monitöre yönelirdim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.