Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1884. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18821883188418851886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fidelyfx nedir gencler birisi aydinlatsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Play in en güzel oyunlarını 120fps yapmışlar helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Çok hocam ya valla 1500 civarı olsa hemen alırım aslında yurtiçinde bulunmuyor galiba baktım bayağı göremedim.

Alıntıları Göster

Evet ben de 1500TL civarı olsa alırdım diye düşünüyordum ama şu an standart 1 TB NVMe SSD'ler 1000-1500TL arasına satılıyor, bu bir de Xbox Series'e özel illa ki pay koyacaklardır.

Bizim aklımızdaki rakamlardan ulaşabilmek için sanırım döviz kurunun da biraz düşmesi lazım.

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    Hocam bu alet series x veya series s in ilgili port una takılarak alan genişlemesi sağlar. Farkı şudur eski nesil oyunları usb üzerinden harici hdd takıp oynayabilirsiniz. Ancak yeni nesil oyunlar usb ile bağlanan harici hdd den çalışmıyor. Bu aleti taktığınız zaman ise ister eski nesil ister yeni nesil oyunları oynayabilirsiniz. 1 tb genişleme alanı sağlar size. Bundan sonrası biraz teknik kısım ilgilenmiyorsanız buradan sonrasını okuyamayabilirsiniz.

Bu peki bu cihazı satmak için bir bahane midir derseniz hayır değil. Series x ve series s üzerinde yer alan port PCIe 4.0 portudur. Bu port doğrudan anakarta bağlıdır ve işlemciye çok yakındır. Günümüzde en hızlı ssd lerde nvme ssdler oluyor. Bunlarda aynı şekilde anakart üzerinde yer alan PCIe portlarına takılırlar. Bir nevi ram gibi düşünebilirsiniz. En büyük artılarından biri kablo meselesini ortadan kaldırması bu derece büyük hızlarda en ufak şeyler bile fark yaratıyor. Yeni nesil oyunları yüksek çözünürlük ve yüksek fps ile oynatabilmek için yüksek hızlara ihtiyaç duyuyor. Bu alet özel üretim olduğu için ve chip sıkıntısı mevzularından pahalı şuan için ileride alternatifleri çıkarsa fiyat bir miktar inebilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• muratcangm kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam gayet açıklayıcı oldu. Teşekkürler.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Bf5 iyi değil diyorlardı ama 120fps için bir denenir :)

• En kaliteli Ea oyunları 120 fps oldu, adama konsol aldırtan bir gelişme gerçekten. Şimdiden SeriesX bakmaya başladım.

• titanfall 2 disinda elle tutulur bir oyun yok 120fps boost alanlar arasinda

• hEro_ kullanıcısına yanıt
    Bence de iyi değil. Bf1 ve cod mw çok iyi idi bu konuda.

• Funder kullanıcısına yanıt

Son olarak bu kutu işleri nasıl oldu? Avantaj sağlayacak şeyler çıkıyor mu hala kutulardan? Sırf bu tür olaylar yüzünden bakmadım bu oyuna ama 120FPS olunca ilgimi çekti şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 22 Nisan 2021; 22:2:2 >
  • bigbooss kullanıcısına yanıt

o is o kadar basit degil maalesef, ultradan kastedilen bilgisayardaki ultra ise bir sonra gelecek nesildeki konsollar simdiki zamanin ultra kalitesini ancak yakalayabilir.

sistemim imzamda, series x sahibiyim ayni zamanda duyumla veya youtubedan video izleyerek degil direk gorerek yazdim bu mesaji

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reoix -- 22 Nisan 2021; 22:8:47 >
  • muratcangm kullanıcısına yanıt

yokki hocam olsa keşke dmz açarak deneyeyim mi? laptop ve tv de sorunsuz çalışıyor

• reoix kullanıcısına yanıt
    Yani biraz abartı yapmışızdır hocam. Cihazı F/P olarak düşündüğüm için.

Ben hep konsol oynadığım için objektif olamayabilirım. 16-17 yaşından beri konsol oynuyorum yaş 40

• Hepsi kaldırıldı, ücretsiz oldu ve harika içerikler getirildi oyuna. Çıktığı zamanki halinden eser yok şuan.

• neco6791 kullanıcısına yanıt

İçinde bir çok teknoloji barındırıyor. Bunlardan en önemlisi sanırım dlss benzeri benzeri olanı. Şöyle bir örnek vereyim

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Bir deneyin hocam denemekten bir şey çıkmaz en azından belki çözülür

• Bf3-bf4 indiriyoruz bakalım. Ustalara saygı kuşağı

• 4k 60fps almak için evdeki 4k hdmi 2.0 tv yeterlimi arkadaşlar. Sorulduysa affola.
    Yoksa illa 4k hdmi 2.1 olan bir tvmi alınmalı?

• 
Sayfa: önceki 18821883188418851886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.