Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Caped 117 Crusader
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.313
Cevap
790
Favori
3.747.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlıyorum, çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için...
  • Series X için şu monitörü sipariş verdim;https://www.amazon.com.tr/dp/B085891JNB/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_CXEAMT6ZQP5RH8R0DQ9G?_encoding=UTF8&psc=1

4K + hdr + IPS = 2.500 TL

Monitörü en son alacaktım. Ps5 stok bulunmadığı için aldım geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 2 Mart 2021; 17:8:33 >
  • aschil kullanıcısına yanıt

Aynı ürünün 32 inç curved olanını kullanıyorum ekran baya kaliteli. Fiyatı uygunmuş hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Fiyatından ötürü daha fazla düşünmedim.
    1080p den kurtuluyorum sonunda
  • Merhaba arkadaslar; ben de araniza series x alarak katildim. Daha once butun psleri kullanmis biri olarak, series x'den cok memnun kaldim.

• rmndzc35 kullanıcısına yanıt

Rockstar'ın iki oyunu GTA 5 ve RDR 2 lisans ücreti yüksek olduğundan sadece 4 ay sistemde kaldılar.

Bunun dışında 3A dediğimiz büyük oyunlar en az 1 sene kalıyor sistemde.Bazı oyunlar 2-3 sene de kalıyor ama ortalaması 1 sene.Oyunların eklenme tarihini düzenli kontrol edip o sırayla oynayıp bitirirseniz 1 sene çok rahat yetiyor zaten.

Microsoft'a ait 23 stüdyo oyunu (Bethesda oyunları dahil) ve Eaplay oyunları sistemden hiç bir şekilde kalkmıyor.Eaplay'den sadece bir oyun kalktı geçende o da çok eski bir oyun , xbox mağazadan da kalktı zaten , sanırım Ea içindeki bir lisans sorunuydu.

Gelen oyunlar kısmı ise , her ay en az 10 oyun ekleniyor artı gold live oyunları olarak 4 oyun daha ekleniyor.Yani ortalama 15 oyun ortalaması var.2 sene önce Haziran ayında 33 oyun ekledikleri de oldu 1 ayda.Ea playden de yılda 4-5 oyun ekleniyor.

DMC 5 , Metro Exodus , Dirt 5 gibi bazı oyunlar çıkışından 3-5 ay sonra sisteme eklenebiliyor.Bazı indie oyunlar da çıkış günü ekleniyor.Yine bazı anlaşmalı 3. parti stüdyo oyunları da çıkış günü ekleniyor.Medium , Scorn , Stalker 2 vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 2 Mart 2021; 18:51:54 >

• wither kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz detaylı bilgiler için teşekkür ederim.
  • wither kullanıcısına yanıt

Hocam oyunların eklenme tarihlerine nereden bakabilirim? Birde no mans sky bildiğim kadariyla uzun süredir gamepasste. Bu microsoftun oyunu değil sanırım buda bir gün çıkarılacak öyle değil mi?

• Gordon Gekko kullanıcısına yanıt

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kspw-4paT-eE5-mrCrc4R9tg70lH2ZTFrJOUmOtOytg/edit#gid=0

Burada excel olarak tablo halinde sunmuşlar , sürekli güncelleniyor.

No Man's Sky 2020 Haziran'da eklenmiş.Önümüzdeki Haziran - Temmuz gibi kaldırılma ihtimali yüksek.

• Mediamarket guncel fiyat bence degerlendirilebilir. Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • arkadaş paylamış saolsun kaptım hemen bir tane media markt'tan. Bu fiyattan daha iyisine de şuan için bulamayız zaten.

• XSX global garantisi olduğu için yurt dışı alımlarda baya fazla o yüzden fiyatı en azından alınacak seviyelere düşüyor.

Çıktığı ilk gün Almanya'dan 4200 tl getirdiğim için baya rahatım.

• Arkadaşlar dün aldığım series x'in garantisini kontrol ettiğimde 19.01.2023 olarak gözüküyor tam 2 sene değil bunun nedeni nedir? önceden sorulduysa kusura bakmayın.

• Rampage kullanıcısına yanıt
    Microsoft u arayarak faturanızı atin . Düzeltirler.bende de 2 yil 3 ay
  • Arkadaşlar konsol kapaliyken biraz ısınıyor sanirim . 2 hafta oldu ama yeni fark ettim . Elimi üstünde dokuanarak gezdirdigimde sıcaklık hissedilebiliyor baya. Ilıktan biraz daha fazla. Sizde de böyle mi . Ne yapmam gerekir.

Hızlı açılış modunda cihaz ondan mı böyle acaba. Kapatayım mi
  • enesbey99 kullanıcısına yanıt
    Hızlı kapat ile bekleme moduna da kaldığı için ısınıyor biraz. Ayarlardan tam kapat yaparak kapatırsanız sorun olmaz. Download yapmadığım sürece tam kapat ile kapatıyorum ben cihaz ı
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Güç tasarrufu moduna alip normal kapatsam peki o zaman nasıl oluyor. Indirme yapiyor mu o şekilde. Isınma düzeyi falan bilgin var mi
  • enesbey99 kullanıcısına yanıt
    Güç tasarrufu olarak deneme yapmadım ben hiç.
  • _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt

320 lira daha ucuza aldım geçen gün taksitmarketten

• quote:

Orijinalden alıntı: enesbey99

Arkadaşlar konsol kapaliyken biraz ısınıyor sanirim . 2 hafta oldu ama yeni fark ettim . Elimi üstünde dokuanarak gezdirdigimde sıcaklık hissedilebiliyor baya. Ilıktan biraz daha fazla. Sizde de böyle mi . Ne yapmam gerekir.

Hızlı açılış modunda cihaz ondan mı böyle acaba. Kapatayım mi

Ayarlardan TAM KAPAT seçeneği ile kapatmazsanız en düşük güç modunda hazırda beklettiği için ısınma oluyor. Bu mod ile uzaktan erişim, eğer açıksa konsol ve oyun güncellemeleri de otomatik olarak indirilip kuruluyor.

Ben geceleri TAM KAPAT yaparak kapatıyorum. Zaten SSD çok hızlı olduğu için açılış süresinde büyük bir farklılık da oluşmuyor.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 3 Mart 2021; 13:9:10 >

• 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.