Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ginga Bishounen , Ginga Bishounen , ilker1834 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
75.932
Cevap
785
Favori
3.721.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar xbox series x de çıkan her oyun series 5 te de çalışacak mı

atıyorum

bundan 5 sene sonra

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Evet Series S'de çalışacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Arac modellemesi geri ama pistler falan cok daha iyi.. fh4te çimler binalar daha kötü. Dubai pisti özellikle motosportta cok başarılı. Fh4te tek eksik çevre saha modellemesi çünkü alan cok geniş. Motorsport kısıtlı alanda çalışıyor her pist olmasada dubai gibi bir grafik yok fh4te. Ama ışık renk paleti daha iyi fhde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Mart 2021; 13:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Evet Series S'de çalışacak.

teşekkürler

teknik bilgiyi bir kenara bırakırsak

öyle fps ye falan pek takılamayan

40 yaşında yıllardır oyun oynayan bir adamın anlayabileceği gibi

series x den farklarını anlatır mısın

• BACKROCK34 kullanıcısına yanıt
    Bende böyle bir sorun yok ama olan duydum. Kablolyla bağlanın veya kablosuz modemin 2.4ghz bağlantısına bağlanın.modem cok yakınsa 5ghz ile bağlanın.
  • Bendeki Rx 5600 xt yi satıp series x almayı düşünüyorum. Series X'in herhangi bir kronik sıkıntısı vs var mı? FPS düşüşleri vs oluyor mu çok?

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Series X'in 4K açtığı oyunu 1080P güçte açabilecek bir alet, yeni nesil teknolojileri (Auto Hdr, Rt çekirdekleri, Fps Boost, Ssd) barındırıyor. Kısacası abisiyle işlemcisi aynı olsa da güç bakımından küçük kardeş biraz daha güçsüz fakat uzun yıllar yeni nesil oyunları teklemeden çalıştıracaktır. Öyle cihaza atıp tutanlara bakmayın, S Series F/P olarak muhteşem bir cihaz.

• Bragne kullanıcısına yanıt
    FPS düşüşü hiç duymadım, ilk çıktığında Cod Cold War oyununda bazı kronik sıkıntılar vardı fakat düzelmiş olabilir. En nihayetinde cihazlar yeni çıktı, güncellemelerle sistem oturuyor. Zaten yazılımsal problemler düzeltilir, donanımsal problemlerde ise garanti konusunda en iyi şirket oldukları için değişim işlemi çok sorunsuz hallediliyor.

• geçen sene gamepass ultimate almıştım meşhur indirimli alma yoluyla, bunu yine indirimli uzatmak için ne yapmak lazım?

• 19can84 1 kullanıcısına yanıt

uzamıyor hocam. Bitince tekrar arayıp 1,2 veya 3 yıllık alabiliyorsunuz ama

• Cihazı SAMSUNG LU28R550UQMXUF 28'' ile kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Series X'in 4K açtığı oyunu 1080P güçte açabilecek bir alet, yeni nesil teknolojileri (Auto Hdr, Rt çekirdekleri, Fps Boost, Ssd) barındırıyor. Kısacası abisiyle işlemcisi aynı olsa da güç bakımından küçük kardeş biraz daha güçsüz fakat uzun yıllar yeni nesil oyunları teklemeden çalıştıracaktır. Öyle cihaza atıp tutanlara bakmayın, S Series F/P olarak muhteşem bir cihaz.

beklediğim cevap kardeşim

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Cihazı SAMSUNG LU28R550UQMXUF 28'' ile kullanan var mı?

Öğrenmek istediğin ne ise sor kardeşim.

Arkadaşta R550 ve XSX var. Kendisinden öğrenirim.

• ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt
    HDR özellikleri hdmi dan konsol bağladığımızda çalışıyor mu? Çalışmıyor diyen de olmuş çalıştığını gösteren videoya da denk geldim.
  • Sormak istediğim bir soru var.

Şuan GAMEPASS te olan oyunlardan bazılarının kaldırılacağının haberini okudum. Mesela WITCHER 3.

Diyelim ki ben bugün WITCHER 3 ü indirdim. Cihazımda duruyor.

16 Martta GamePass ten kaldırılınca ben bunu oynayamayacak mıyım?

Yada cihazımda durduğu sürece oynayabileceksem, cihazımdan silindiğinde yeniden ücretsiz indiremeyecek miyim?

• quote:

HDR özellikleri hdmi dan konsol bağladığımızda çalışıyor mu? Çalışmıyor diyen de olmuş çalıştığını gösteren videoya da denk geldim.

Çalışıyor kardeşim. Hatta monitörü ona ben aldırmıştım.

Yanlış hatırlamıyorsam arkasında 3 adet giriş vardı.

1 Display Port + 2 adet HDMI

Sen ortadaki girişten bağla konsolu (HDMI 2 diye hatırlıyorum)

Oyunların HDR özelliğini sıkıntısız kullanırsın.

• ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt
    Oyun cihazda yüklü olsa bile gamepass sisteminden çıkarsa oynayamazsınız.

Monitör bilgisi için de teşekkürler.
  • quote:

Oyun cihazda yüklü olsa bile gamepass sisteminden çıkarsa oynayamazsınız.

Monitör bilgisi için de teşekkürler.

Ben de bilgi için teşekkür ederim kardeşim. iyi oyunlar.

• Daha önce açıklanmış ve görmemişsem kusura bakmayın az önce game pass sistemi ile ilgili konuşulan konu ile ilgili başka bir sorunun cevabını öğrenmek istiyorum. Game pass sistemine oyunlar ne sıklıkta geliyor ve sisteme giriş yapan oyunların sistemden kaldırılmalarıyla ilgili sabit bir süre var mıdır, var ise ne kadar sürede sistemden kaldırılıyorlar?
  • rmndzc35 kullanıcısına yanıt

Hocam net bir tarih yok anlaşıldıkça yeni oyunlar geliyor. Oyunlar eğer microsoftun stüdyolarının oyunları ise zaten gamepass ten kalkmıyor. Diğerleri ise belirsiz sürelerde kalkıyor. Mesela 1 yıldır duran oyunda var gamepass te ama Read dead redemption 2 gelmişti ve 1 , 2 ayda kalkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Net bir süre vermek zor açıkçası ama genel olarak hızlı kalkan oyun ben görmedim. Gördüğüm en hızlı kalkan oyun RDR 2 oldu.

• 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.