Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1718. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
76.147
Cevap
790
Favori
3.738.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tigerman82

30 yıldır oyun oynayan biri olarak diyebiliyorum ki acik ara oynadigim en güzel grafikli yarış oyunu dirt 5 dir.sizin ya tv de ya da konsol da bir sorun var demekki:)))

Gtx 1080 ekran kartı ile 2 yıl önce Forza Horizon 4 ile 4k-Ultra açtım, grafikler muhteşemdi.

Geçen gün Dirt 5 denedim aynı kart ile, yine 4k-Ultra denedim ama "eh" bi grafik kalitesi var.

Şimdi NFS Heat deniyorum, Dirt 5 den de kötü.

• Dirt 5'in grafikleri çok güzel bende Series X ile oynuyorum bazen böyle durudurp foto moda giriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne dirt5 ne horizon. En iyi grafikli yaris oyunu forza motorsporttur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Ne dirt5 ne horizon. En iyi grafikli yaris oyunu forza motorsporttur.

Geçen indirip baktım hiç beğenmedim çünkü eskidi o oyun. Artık asıl grafik şovu yeni Forza Motorsport da göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yalnız biz avrupadan aldık tamamda türkiye de satılan mallara 2 yıl garanti mecbur olması lazım. Kol bundan muaf olan bir kategoriye mi giriyor nasıl 1 yıl verebiliyorlar acaba bilginiz var mı ?

@bro89 teşekkürler hocam ekliyorum şimdi
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtiçi yurtdışı fark etmiyor ben vatandan aldım 1 yıl veriyor artık Microsoft oyun kollarına. Eger oyun kolunu harici alırsanız 2 yil fakat kutudan çıkan 1 yıl oluyor
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    İlginç hocam ona bir kılıf uydurulmuş demekki. Dediğiniz gibi ekledim 13 ay garantisi gözükmekte.
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Oyun olarak değil grafik olarak en iyisi. Açık dünya değil pistler sınırlı olduğu icin özenilmis. Ayrıca gerçekten yaris havasi veriyor
    Horizon4, dirt5 bunun yanında cok basit kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Mart 2021; 1:35:11 >
  • ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt

hocam tekrar hayırlı olsun. bende ps4 donanımlarımı xboxda kullanabilir miyim diye araştırırken buradan arkadaşlar yardımcı olmuşlardı sağ olsunlar. Durum şöyle;

ps uyumlu kulaklığı, xbox takınca çalışmıyor. tam tersi xbox uyumlu kualklık içinde geçerli. kullandıkları lisans farklı olduğu için oyun sesi duyuluyor ancak; chat sesinde sorun yaşanıyormuş. çözümünü araştırdım ama bulamadım. sanırım xbox uyumlu kulaklığa geçiş yapmalısınız.

steelseries 7 her iki konsola uyumlu. aklınızda olsun.

• Forza motorsport 7'den aldiğim keyfi şu ana dek başka bir oyundan almadım, sim yarış oyunu sevmememe rağmen üç hafta boyunca sadece motorsport oynamıştım. Kokpit görüntüde oynayınca oyun efsane oluyor.
  • oldboy83tr O kullanıcısına yanıt

Grafiklerini diyorum zaten. Çıktığı zaman en iyisiydi şuan öveceğim bir grafiği yok Forza 7 nin, 3,5 yıllık oyun neticede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 2 Mart 2021; 7:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

hocam tekrar hayırlı olsun. bende ps4 donanımlarımı xboxda kullanabilir miyim diye araştırırken buradan arkadaşlar yardımcı olmuşlardı sağ olsunlar. Durum şöyle;

ps uyumlu kulaklığı, xbox takınca çalışmıyor. tam tersi xbox uyumlu kualklık içinde geçerli. kullandıkları lisans farklı olduğu için oyun sesi duyuluyor ancak; chat sesinde sorun yaşanıyormuş. çözümünü araştırdım ama bulamadım. sanırım xbox uyumlu kulaklığa geçiş yapmalısınız.

steelseries 7 her iki konsola uyumlu. aklınızda olsun.

Teşekkürler hocam fakat ben elimdeki kulaklık PS uyumlu demedim.

Standart, kablolu, kulak içi kulaklık kullanıyoruz. Bildiğimiz müzik kulaklığı yani.

Biz bu kulaklıkları PS zamanında DS4 ün jakına takıp %100 performansla kullanıyorduk.

Şimdi aynı şekilde XB gamepadine takınca ayıptır söylemesi mok gibi performans veriyor.

Karşıdaki adamın sesi yarım yarım geliyor.

(kimse internettendir demesin. 50mbit hizmet alıyoruz ikimizde ve 6 yılda hiç sıkıntı yaşamadık PS de)

Adamın sesi karşıdan geliyor ama konuşmaya başladığı anda ve son kelimesini söyleyene kadar

sesiyle birlikte garip bir frekans sesi de geliyor. Yani arkadaşın sesi %80 geliyorsa %20 sinyal sesi geliyor.

İkimizde evli adamlarız.

O da eşi tv izlerken salonda ayrı bir yerde, ayrı bir ekranda konsol oynuyor. Ben de aynı şekilde.

PS zamanda adamla oyun oynarken arkasında çalışan tvdeki dizininde tüm konuşmalarını net bir şekilde duyuyordum.

XB da tvyi duymuyorum. Tamam ortam sesini kesiyor güzel ama adamında sesini kem küm güm pat diye duyuyorum.

Kesik kesik geliyor. Bazen çok akışken tüm söylediklerini duyuyorum ama frekans sesi gibi bir sesle duyuyorum.

• tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu söylediğin yönetmeliğe aykırı. Elektronik ürünler de 2 yıldan az olamaz. Microsoft Her ne kadar 1 yıl dese de yasal yollarla hakkını arayabilirsin.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt

Bende hocama katılıyorum. Bu konuda kesin kanun var bunu Microsoft veya Sony veya herhangi bir firma kısaltamaz. Minimum 2 yıl garanti olmak zorunda. Microsoft çok cömerttir 5 yıl garanti veriyorum der bunu engelleyen bir şey yok. Ancak Microsoft bunu ben 1 yıl veriyorum 3 ay veriyorum vs. gibi kısaltamaz. Bence yasal yollara başvurup bu hakkınızı alın. Ben Türkiyeden ürünü almadığım için Avrupa yasalarına da hakim olmadığım için yapacak bir şey yok. Ancak Türkiyeden almış olsam kesinlikle yasal olarak hakkımı arardım. Kumanda da kutu içerisinden çıkıyor sonuçta ve 2 yıl garanti vermek zorundalar.

• 6 K ya düşer mi sizce konsol

• quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

6 K ya düşer mi sizce konsol

Şuan ülkemizde güvenilir çeşitli alışveriş sitelerinde 6399 yada 6499 TL ye satılıyor (4 taksit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 2 Mart 2021; 10:39:3 >
  • Bende gecen hafta amazon turkiyeden 6700e series x alarak araniza katildim
    Fakat cihazla ilgili bikac kucuk sorun yasiyorum

3 yillik gamepass aldim bikac oyun indirdim arkada indirmeye devam ediyo oyunlari cihaz hizli acilis modunda wifi ile bagli gece kapatiyorum sabah actigimda live baglantisi kopmus bisekilde aciyo oyunlara girmeye calistigimda satin almami soluyo internet testine girip testi tamamladigimda sorunsuz calisiyo

Oyunlar arkada inmeye devam ediyor onda bi sorun yok bikackezde oyun esnasinda live baglantisi koptu bu arada hesap ana hesabim ve tek ben kullaniyorum
    Wifi de problem olabilir diye kablolu baglanti yaptim ayni cihazi enerji tasarrufu moduna aldim ayni bikac kezde horizon 4 te anlik cok ufak takilma oldu

Ps4 prodan gecis yaptim ps4 te bu tarz baglanti sorunlarim hic olmadi oyuzden modemle ilgili bi problem oldugunu dusunmuyorum ama xbox oyun indirirken evde kimse internete giremiyo sonuna kadar somuruyo interneti

• BACKROCK34 kullanıcısına yanıt

internete fazla abaninca oluyor hocam, normal upload bağlantılar olmuyor gibi birşey. download bitince düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Ne dirt5 ne horizon. En iyi grafikli yaris oyunu forza motorsporttur.

Araç model kalitesi fh4'ün gerisinde olan oyun nasıl en iyi grafikli yarış oyunu oluyor. Üstelik open world bir oyun olmasına rağmen ışıklandırma ve çevrede daha iyi fh4'te.

• Cok saolun hocam bende cihazda yazilimsal bi sorun var diye dusundum game pass deki oyunlari internet olmazsa giremiyoruz galiba ps4 deki sec hesap gibi

• 
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.