Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.326
Cevap
788
Favori
3.749.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Alıntıları Göster
    Vay reis geldin demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Vay reis geldin demek.

Alıntıları Göster
    Vayyy kardeşim geldim

Sakin olucaz metanetli takilicaz zaten gerisi geliyor

Özlemişim buranın kokusunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 5 Haziran 2020; 18:8:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Phil reis ne yaptın sen ya, Ps konusunda en az 50 sayfadır psden çok Xbox konuşuluyor, gerçekten gümbür gümbür geliyor Series X. Geçen sene havuz medyasının gündeminde sadece ekremle mansurun konuşulması gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox Series X çıkışında güzel bi gamepass ya da ultimate üyelik sistemi içeren paket yaparlarmı ne dersiniz?
  • 343 Indstries yeni bir Halo projesi üstünde çalışıyor olabilir. Oyunun bir devam oyunu olmadığı Halo evreninde geçecek başk bir oyun olduğu gözüküyor. Microsoft 343'e yardım edecek kıdemli bir geliştirici bakıyor.

https://www.windowscentral.com/new-halo-project-works-343-industries?amp&__twitter_impression=true
    https://careers.microsoft.com/us/en/job/839567/Senior-Producer
    https://twitter.com/klobrille/status/1268865337350672384

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Haziran 2020; 19:48:47 >

• Bugun Cyberpunk 2077 Limited Edition konsolun satisa sunulmasiyla $299 dolardan siparişimi verdim stoklar tükenmeden Simdi elimdeki One X'i satisa cikaracagim $285 civarı bir fiyata, istediğim gibi giderse oyun neredeyse bedava gelmiş olacak

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Bugun Cyberpunk 2077 Limited Edition konsolun satisa sunulmasiyla $299 dolardan siparişimi verdim stoklar tükenmeden Simdi elimdeki One X'i satisa cikaracagim $285 civarı bir fiyata, istediğim gibi giderse oyun neredeyse bedava gelmiş olacak

Valla süper. Abd de olmanın faydası. Burda 9 bin TL den satılır bu cihaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Microsoft'a arızalanan gamepad i mi yolladım sıfırı geldi. İçinde 14 günlük Gamepass ultimate var. Yeni seri kol yollamışlar.

• Bizedede 285 TL olsa keşke😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Microsoft'a arızalanan gamepad i mi yolladım sıfırı geldi. İçinde 14 günlük Gamepass ultimate var. Yeni seri kol yollamışlar.
    Hocam konuya yazamıyordunuz sanırım geçmiş olsun:) Adamlar Series X'le piyasaya sağlam bir giriş yapacaklar tüm emareler onu gösteriyor.
  • quote:

Hocam konuya yazamıyordunuz sanırım geçmiş olsun:) Adamlar Series X'le piyasaya sağlam bir giriş yapacaklar tüm emareler onu gösteriyor.

Alıntıları Göster
    Yazamıyorum değil ya. Uğramıyorum sık sık. Soyutlanmak lazım yavaştan.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Yazamıyorum değil ya. Uğramıyorum sık sık. Soyutlanmak lazım yavaştan.

Alıntıları Göster
    Soyutlanıp ne yapacağız hocam öyle takılıyoruz işte bu karışık durumlarda. :)
  • quote:

Soyutlanıp ne yapacağız hocam öyle takılıyoruz işte bu karışık durumlarda. :)

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 5 Haziran 2020; 21:41:25 >
  • quote:

Gamepass servisi de muhtemelen Netflix gibi gittikçe daha fazla yaygınlaşacak. İlk zamanlar Netflix'e "bu ne yav" gözüyle bakarken şu an Dünya'nın her yerinde en popüler servislerden birisi. Microsoft Pc ve Xbox temelli gitmesi de bu servisin yaygınlaşması için baya iyi olacak. Peki ben niye yaygınlaşmasını istiyorum diye sorarsanız çünkü yaygınlaşırsa üçüncü parti geliştiriciler oyunların bu servise daha erken getirebilir hatta bazı geliştiriciler sırf Gamepass için oyun bile yapabilirler.
    Çok mantıklı hocam Özel ilgi alanı GamePass olucak
  • [simage]
    [/simage]

serıes x gelicek buraya
  • quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Bugun Cyberpunk 2077 Limited Edition konsolun satisa sunulmasiyla $299 dolardan siparişimi verdim stoklar tükenmeden Simdi elimdeki One X'i satisa cikaracagim $285 civarı bir fiyata, istediğim gibi giderse oyun neredeyse bedava gelmiş olacak

Baya iyimiş bu

• quote:

[simage]
    [/simage]

serıes x gelicek buraya
    Yakışır üstad ))

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Yakışır üstad ))

Alıntıları Göster
    cümlemize
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.