Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
76.329
Cevap
788
Favori
3.749.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • matrx58_ kullanıcısına yanıt
    Sony de Xg95 var, yeni nesil konsol için ise bekleyin xh95 alın derim. Yakında gelecek yeni modeli o olacak.

Samsungta Q70r var, qled in yeni serileride oldukça başarılı.

Fiyat konusunu bilmiyorum, bütçeniz civarındadır diye tahmin ediyorum.

Bu sitede güzel incelemeler var.

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q70-q70r-qled

Ben sony xf90 kullanıyorum, başarılı bir ürün. Ama artık eskidi. Bu panellerde açılı izlemede renklerde sorun biraz soluklaşma olur. İzleme alışkanlığınızı düşünüp test etmeyi unutmayın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 4 Haziran 2020; 22:1:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    On numara sistem. Keşke bizde de olsa. Hemen hemen herkes bu şekilde konsol sahibi olabilir.
    Hoş ben hazır parasını bekletmeme rağmen, yine de bu sistemle alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 4 Haziran 2020; 23:30:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gamepass servisi de muhtemelen Netflix gibi gittikçe daha fazla yaygınlaşacak. İlk zamanlar Netflix'e "bu ne yav" gözüyle bakarken şu an Dünya'nın her yerinde en popüler servislerden birisi. Microsoft Pc ve Xbox temelli gitmesi de bu servisin yaygınlaşması için baya iyi olacak. Peki ben niye yaygınlaşmasını istiyorum diye sorarsanız çünkü yaygınlaşırsa üçüncü parti geliştiriciler oyunların bu servise daha erken getirebilir hatta bazı geliştiriciler sırf Gamepass için oyun bile yapabilirler.
  • Artik konsola ozel exclusive donemini kapatiyoruz.

Pc + Xbox
    Pc + Ps exclusive donemi geliyor.

Bloodborne'da pcye geliyormus.

https://oyungezer.com.tr/haber/bloodborne-pc-iddialari-hiz-kazandi

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Artik konsola ozel exclusive donemini kapatiyoruz.

Pc + Xbox
    Pc + Ps exclusive donemi geliyor.

Bloodborne'da pcye geliyormus.

https://oyungezer.com.tr/haber/bloodborne-pc-iddialari-hiz-kazandi
    Geç bile kaldılar oyun kalitesine göre bence az satış rakamına ulaşmış.
  • https://www.vatanbilgisayar.com/lg-55sm9010-55-140-cm-nanocell-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html#yorumlar
    Beyler şu tvye acik bakarmısınız nasıl

• Soyle birsey var. Sony Gamepass benzeri bir servis cikarmazsa yeni nesili kaybedecek.

Sony Gamepass benzeri bir sistem cikarirsa o sistemi sadece ps oyunculariyla ceviremez.

Dolayisiyla rekabet icin oyunlari pcye getirmek zorundalar. Artik devir degisiyor...

• Bu servis sistemi kesinlikle geleceğin teknolojisi. Apple Music'e rakip çıkılması bile komik gelinen zamanlarda Spotify bu uygulamaya geçti ve şimdi dünyanın bir numarası. Aynı şekilde Netflix. Şimdi neredeyse her platform Netflix'i kopyalamaya çalışıyor (HBO Max, Amazon Prime vs). Microsoft da akıllıca bir hamleyle bu sistemi oyun endüstrisine getirdi. Oyun endüstrisi ise genel kanının aksine eğlence sektöründe film ve müzik endüstrisinin toplamından daha büyük. Yani Gamepass sisteminin çok daha büyümesini bekleyebiliriz. Yanlış hatırlamıyorsam Apple da artık oyun sektöründe servis sistemine girmişti (Apple Arcade). Aşağıdaki resimde de servis sisteminin basit bir şekile indirgenmiş hali var.
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AH.C -- 5 Haziran 2020; 16:6:32 >

• quote:

Soyle birsey var. Sony Gamepass benzeri bir servis cikarmazsa yeni nesili kaybedecek.

Sony Gamepass benzeri bir sistem cikarirsa o sistemi sadece ps oyunculariyla ceviremez.

Dolayisiyla rekabet icin oyunlari pcye getirmek zorundalar. Artik devir degisiyor...
    Bazılarını getirebilirler bazılarını getirmezler mutlaka özel tutacakları oyunlar olacaktır diye düşünüyorum. Bulut servislerini yaygınlaştırmak için oraya da koyabilirler şu anlık sadece tahmin yürütüyorum. Ancak yeni nesil bu nesildeki gibi olmayacak orası kesin. Microsoft Series X'le kaybettiği pazarın hepsi olmasa da büyük kısmını geri alacaktır tahminim bu yönde.
  • Rakibinden pekçok açıdan üstün bir konsol çıkartıyorlar birde söylentilerdeki gibi 400 dolar gelirse bence eski kullanıcılarından çok daha fazlasını bile alabilir...
  • quote:

Rakibinden pekçok açıdan üstün bir konsol çıkartıyorlar birde söylentilerdeki gibi 400 dolar gelirse bence eski kullanıcılarından çok daha fazlasını bile alabilir...
    Dünya çapında çıkışla dediğiniz olabilir. Muhtemelen Temmuz etkinliğinden sonra baya rağbet olacak umarım stok sıkıntısı olmaz da bir tane de biz alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrx58_

https://www.vatanbilgisayar.com/lg-55sm9010-55-140-cm-nanocell-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html#yorumlar
    Beyler şu tvye acik bakarmısınız nasıl
    Hocam bu Tv'lerle ilgili internette çok fazla doyurucu bilgi inceleme sitesi bulamadım. Derli toplu bir site olsa da bir baksak hangi Tv daha iyi, hangisinin özellikleri daha üstün veya hangisi daha fiyat/performans odaklı bilemiyoruz, oyunlar için hangisini almalıyız falan filan yok abi yok.

• Aynen tam emin kesin bilgi bulamıyorum çok kararsız kaldım oledde yanma var diyorlar neye göre nasıl yanma var nanocelller nasıl yada yine samsung qled mi mantıklı inanın çok kararsız kaldım

• quote:

Aynen tam emin kesin bilgi bulamıyorum çok kararsız kaldım oledde yanma var diyorlar neye göre nasıl yanma var nanocelller nasıl yada yine samsung qled mi mantıklı inanın çok kararsız kaldım
    Hocam ben olsam Sony marka Tv alır geçerim çok fazla inceledikçe sürekli kafanız karışıp duracak.
  • Sony hangi modeli hocam ben pek sony bulamadım bir kaç ilan var çünkü

• Bende öyle düşünüyorum firmalar oyun içi para staışı odaklı veya multiplayer odaklı kendileri gamepass e gelmek isteyecektir. Witcher 3 bile game pass le tekrar sattırdı kendini oyunu bitiren beğenip ekpaketni tini aldı.

• quote:

Sony hangi modeli hocam ben pek sony bulamadım bir kaç ilan var çünkü
    Tv genel bölümüne bakın isterseniz hocam.
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_761/tt.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ne efsane yıllardı ya. :)
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.