Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
76.463
Cevap
785
Favori
3.761.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlfaAdam

Konsol değil sonuçta 😂
    Tamam kardeş git hangi platformda Microsoft'a para kazandırmak istiyorsan oradan kazandır.
  • AlfaAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam sen çapraz bulmaca çöz sana o gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA etkinliği de ertelenmiş

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Mert84 M kullanıcısına yanıt
    Tamam denerim 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En guclu ve en ucuz ev konsolu olabiliriz. 400 dolar soylentileri tutarsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

En guclu ve en ucuz ev konsolu olabiliriz. 400 dolar soylentileri tutarsa...
    Ne güzel söz en ucuz ve en güçlü

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 6 Haziran 2020; 0:34:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Periah

En guclu ve en ucuz ev konsolu olabiliriz. 400 dolar soylentileri tutarsa...
    Hocam yukarida paylastim, belki görmüşsünüzdür. Bugun $299 dolara One X + Cyberpunk 2077 siparişi verdim. Duz PS4 yanında oyun olmadan hala $299 dolara satılıyor, Ps4 Pro $399. Microsoft ayni fiyat trendini Series X'te de devam ettirirse dediğinizin gerçekleşme şansı çok yüksek.
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Hocam benim gibi Xbox'la en ufak akakasi bile olmayan ps1 kullanmis adam 2000 liraya One X gorunce gidip şak diye konsolu aldi.

Ben fanatik degilim. Nerede kafamin rahat olacagini hissedersem oraya giderim. Benim icin bu politika cok onemli.

Donanım nedeniyle Series X’in PS5’den ucuz olması mümkün değildir diye düşünüyordum ama bu ilginçmiş. Burada PS4 Pro’yu marka bilinirliği nedeniyle millete itelemek daha kolay diye pahalıya satıyorlar zannediyordum, orada da Xbox’ı daha ucuza satabiliyorlarsa Series X’i neden satamasınlar.

Hadi bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Donanım nedeniyle Series X’in PS5’den ucuz olması mümkün değildir diye düşünüyordum ama bu ilginçmiş. Burada PS4 Pro’yu marka bilinirliği nedeniyle millete itelemek daha kolay diye pahalıya satıyorlar zannediyordum, orada da Xbox’ı daha ucuza satabiliyorlarsa Series X’i neden satamasınlar.

Hadi bakalım.
    Standart fiyati su an Xbox One X + bir oyun $399 hocam. Ancak, MS bol bol indirim yapıyor ve One X + oyunu $299'a satıyor. Cyberpunk Limited Edition bugun on siparişe cikti ve hiç $399 görmeden $299'dan cikti. Tabii bugun $299'dan piyasaya çıkan tum bundlelar su an stoklarda kalmamış durumda. Ps4 Pro fiyatı ise yanında hiçbir oyun olmadan $399.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 6 Haziran 2020; 0:51:46 >
    Gerçekten çok ilginç olur var ya series x'in daha ucuz olması. Yani 400$'a öyle bir cihaz almayı hayal edemiyorum. Ps5 killer filan olur demeyeceğim. İkisi de iyi rekabete girerler. Ama pc killer olur ha. Gamepass desen var. Klavye-mouse desteği de var. İyi iş yapar xbox.

Bir de bunun Türkiye'ye ayağı var. 400$'a series x almak ayrı 500€'a ps5 almak ayrı. Vay be. Hadi microsoft yiğidim yap şunu.

• saçma sapan beklentiler içerisine girmeyin maliyetini kurtarmaz 400 dolar

daha önce söylediğim gibi fiyatı 450 dolar olacak şuana kadar açıklanmama sebebi ise ps5 bekliyorlar

cihaz 20-30 dolar maliyetinden zararına satılacak eskiden olduğu gibi esas parayı üyeliklerden kaldıracaklar 2 milyar dolar civarı
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Gerçekten çok ilginç olur var ya series x'in daha ucuz olması. Yani 400$'a öyle bir cihaz almayı hayal edemiyorum. Ps5 killer filan olur demeyeceğim. İkisi de iyi rekabete girerler. Ama pc killer olur ha. Gamepass desen var. Klavye-mouse desteği de var. İyi iş yapar xbox.

Bir de bunun Türkiye'ye ayağı var. 400$'a series x almak ayrı 500€'a ps5 almak ayrı. Vay be. Hadi microsoft yiğidim yap şunu.
    Nasıl yani her fps oyununda klavye maus desteği var mı? Ve bunlar gamepad oyuncularıyla aynı servera mı bağlanıyor?

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.