Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2803. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: GreenWhite. , ilker1834
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.418
Cevap
785
Favori
3.758.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28012802280328042805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle verilerinizi yedekleyin. One drive, kişiler, one note vs. arkada herhangi birsey bırakmayın.
    yedekleme tamamsa. Microsoft hesap ayarlarından - bilgileriniz bölümüne gelin. buradan ana e posta adresinizi değiştirebilirsiniz.https://account.microsoft.com/profile

Verileriniz yedekte olduğu için istediğiniz hesaba aktarabilirsiniz.
    Yedeği aldıktan sonra dijital ortamdan verilerinizi kaldırabilirsiniz.

Not: Hesap doluysa yani 200TL ve üzerinde ederi varsa bununla uğraşın tavsiyem. 1-2 indie oyun varsa değmez.

Ana hesabımda ki tek hakkı satmak istiyorum ama bilgilerime erişim sağlanmasın. P1 hakkını sattıktan sonra hesabizini Microsoft aut uygulamasıyla parolasız girişle koruyabilirsiniz. Hesaba girişte telefonunuza bildirim gelecek. Şifre yerine mobil bildirime onay vererek giriş yapmanızı sağlıyor. Bu şekilde izinsiz girişler olmaz.

Diğer sorular için konu mevcut:https://forum.donanimhaber.com/xbox-kardeslik-mevzusunu-anlamak--116336543

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 5 Ekim 2022; 20:43:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• aschil kullanıcısına yanıt

Tesekkurler cevap icin elden ring ve benzeri oyunlar var musait bir zamanda ugrasayim😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt

Ben iptal ettim önsiparişi beta sonrası. Multiplayer güzel ama benlik değil o kadar BF sonrası CoD beni sarmıyor. Hala konsolda 1 ile 5 giriyorum arada.

Anlaşma kasım da bile bitse diğer kurumlar ve gamepass e eklenmesi derken Şubat-Mart ı bulur her türlü.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 6 Ekim 2022; 4:0:31 >

Müritlerin gözü yaşlı.

Sosyal medyadaki nefret farklı bir seviyeye ulaşmış.
    Pazar için ufak geliştiricilere zarar verecek diyenlerden, Sony rekabet edemez bu kesinlikle iptal edilmeli diyenlerle dolu.
    Herkes Kotick ve şirketin önceki olaylarını unutmuş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 6 Ekim 2022; 12:17:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt

Denildiği gibi; rakip firmaların çıkarları savunulmaz...

Tüketiciye olan etkisine bakılır. Tüketiciye olan etkisine bakacak olursak oyunlar xCloud sayesinde platformlardan bağımsız herkese ulaşacak. Burada tüketiciyi kitleyen, tüketiciyi alternatifsizliğe iten bir durum yok.

Tam tersi tüketici için platform alternatifleri artıyor :)

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Ben kullandim kablolu oldugu icin neden bilmiyorum banami ozel onuda cozemedim elektirik kesiyordu cikar tekrar tak yapiyordum ve online oyunlarda skinti hale geldi fifa oyununda gole gidiyorum topa vuramadim bende kolu duvara vurdum :)) keske kablosuz yapsalarmis simdi amazon almanyadan siparis verirdim...ses karti ozelligi olan bi kol uzerinden herseyi yapiyrsun tabi oda kablolu bi kulakliklan...bu yazdiklarimla. Almamazlik yapmayin el tutusu cok guzel his veriyor hafif.belki bu sorun benimle ilgilidir...simdiden iyi oyunlar...

• metin.1903 kullanıcısına yanıt

Ben FPS oyunlarını oynamak için düşünüyordum. COD ve R6 gibi. Kablosuz olsa daha iyi olurdu tabi çünkü masa setup'ı değilde TV'de oyun oynuyorum ben. Kulaklığımda (corsair hs75 xb) da 3.5 mm jack girişi yok. Bu yüzden biraz kararsız kaldım açıkçası. Yoksa ürünün tasarımı, ele oturuşu, back butonları ve ses kontrolleri hoşuma gitti. Amazon yorumları ve inceleme videolarında da olumlu yaklaşımlar daha fazla.

kablosuz için series 2 core jositigini alman gerek

Hali hazırda siyah elite 2 denetleyicim var hocam. Yeni çıkan beyaz core’u inceledim fakat olumsuz yorumlar aldığı için vazgeçtim gibi ondan. Elite’in yanına 2. Denetleyiciyi bakıyorum. Her oyunu elite ile oynamak istemiyorum. O yüzden kablolu turtle beach mi alsam yoksa düz 9. Nesil denetleyiciyi mi alsam karar veremedim.

wallahi hocam konsolun yanında 9.nesil kol gelmedimi onu kullanın eger alıcaksanız kablosuz olsun 2022 de kablo nedir çag dışı xbox 360 döneminde kabloluya ok diyorduk 2022 de kablolu kontroller alınmaz

• Selamlar. Bir konuda yorumunuzu merak ediyorum. Philips 55pfl7008 full hd TV var. Series x bunda kullanıyorum. Oldukça iyi görüntü veriyor. Yani açıkçası 55 inç 4k başka tvlerle kıyasladığımda aman aman bir fark hissetmedim veya bana öyle geldi. İzleme mesafem 4m. Full HD TV den 4k ya geçen veya tecrübe eden arkadaşlara soruyorum sizce 4k TV ye geçmek mantıklı mi? Ya da geçersem 65 ve üstünde mi fark hissedilir? Yoksa 8k tvlerin ucuzlamasinimi beklemeliyim (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz707 -- 6 Ekim 2022; 19:8:9 >
  • oguz707 O kullanıcısına yanıt

hocam 4m çok uzak bir mesafe zaten o mesafeden 1080p görüntü ile 4k arasında farkı çok rahat hissedemezsiniz onun için min 65 veya 75 inç 4k vede xbox series x e uygun özellikleri barındıran bir televizyon tercih etmen gerekir.

örnek

https://www.samsung.com/tr/tvs/tv-buying-guide/what-size-tv-should-i-get/#:~:text=TV'nizi%20izlemeniz%20i%C3%A7in%20%C3%B6nerilen%20mesafe&text=Bu%20izleme%20mesafesini%20hesaplamak%20i%C3%A7in,3%20metre%20uza%C4%9Fa%20oturman%C4%B1z%20gereklidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 6 Ekim 2022; 19:15:35 >

Hocam öncelikle İlginize teşekkürler. Kendi TV mi ve incelediğim tvleri yakınına varıp test etmeye çalıştım. Acaba 55 inç olduğu için mi fark hissedilir değil. Ve ya bendeki 7008 gerçekten iyi deniliyordu. Zamanının iyi tvlerinden acaba ondan mıdır? Almaya kalkilsa ille de 100 Hz için çok çok fazla para vermeye gerek var mıdır? Yoksa 50 Hz zaten yeterli midir series x için.

• oguz707 O kullanıcısına yanıt

series x için 4k 120 hz destekli ve oyun modları ve belirli özellikleri olan tv almanız daha iyi neden dersek series x 10 yıl gidicek bir alet suan 120 fps oyunlar az olsada ileride eski nesil konsollara destek kesildiginde tüm optimizasyon series x ve s vede ps5 e yapılıcak burda en iyi tv yi almanız avantaj nedenide ülkemizde enflasyon paranın deger kaybı vs vs diyebiliriz alabiliceginiz eger sürekli 4m de oturuyorsanız 75 inç in altına düşmeyin eger yeriniz müsaitse degilse 65 inç

• Nereye çömeliyoruz

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Bu adamın sohbetlerini severdim güzel bir haber. Şirketler kar yapacak diye işletme yöneticisi değil sektörün içerisinden adam getirmeli özellikle oyun sektöründe.

ABK de de sağlam iç değişiklikler bekliyorum. Çoğu takımlı Kotick in kendi adamları. Bir tek Blizzard ın şuanki ceo su istisna.

• 
Sayfa: önceki 28012802280328042805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.