Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2804. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: neonhero , neonhero , dvoca
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.550
Cevap
784
Favori
3.767.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 28022803280428052806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler tavsiyeniz için. Sadece 100 Hz için 10 bin fazla vermek düşündürüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asko56 kullanıcısına yanıt

Tam hocam bakıyorum TV modellerine.

• oguz707 O kullanıcısına yanıt

4m uzaklık için 75 inç alın 65 yetersiz olur.

• Rsel kullanıcısına yanıt

şimdi söyle her evde duvar 75 inç oturmaya bilir ama 55 inç rahat sıgdı ise 65 de rahat sıgacaktır çünkü 55 den 65 e 10 inç var iken 55 den 75 e 20 inç var her duvar ve her tv ünitesi almayabilir eger duvar vede ünite alıyorsa 75 den alta düşmemesini söyledim kendisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 6 Ekim 2022; 22:58:26 >
  • xbox kumandasının LT ve RT tuşları bastığımda yapışıyor, gecikerek eski haline geliyor. Garantiye göndermek istiyorum, nasıl gönderebilirim?

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt

Microsoft hesabınız altında cihazlar bölümü var, oradan kayıt açmanız gerekir. Cihaz ekli değilse önce ekleyin. Sonra kargo yapacaksınız.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yaptım. Kargo maili gelmedi hala. Ne zaman gelir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Aynı problem bende de var. Youtube'da temizleme videoları var o tuşlar için ben henüz denemedim. Garantiye göndermeden kendiniz de temizleyebilirsiniz bir göz atın isterseniz.

Süresini hatırlamıyorum ama servis kaydı açtıysanız hızlı gelmeli, spam kutusunada bakın.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt

Spama baktım, normal kutuya baktım. Hiçbirinde yok. Gelmiyor mail.

• kargo maili gelmiyor, xbox müşteri hizmetlerini arıyorum, siteden aranma talep edin diyor. Siteye giriyorum, aranma talep edemiyorum, "Bizim tarafımızda bir hata oluştu. Üzerinde çalışıyoruz." diye hata veriyor. İçine edeyim böyle işin.

edit: Xbox'da garanti diye bir şey kalmamış. Alacaklar olan ona göre alsın. Pişman olduğum aldığıma. Müşteri hizmetleri yok, komple yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 7 Ekim 2022; 14:12:55 >

tekrar arayın hocam, başkasına denk gelmeyi deneyin. garanti süresini güncelletmek için ben de uğraştım. meğersem olay bağlandığın kişiseymiş

• Ne başkası kişisi hocam? Müşteri hizmetleri ses kaydı çıkıyor, xbox.com/help'ten aranma talep edin deyip kapanıyor. Canlı kanlı kimseyle görüşemedim. Buyrun siz arayın, normal insan çıkarsa neticeyi bana bildirin. 08503902777

çok kolay bir temizleme işlemi, ben 2 kolumun da temizliğini kendim yaptım youtube'tan bakarak, garantiyle hiç uğraşmanıza değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zencefiladam -- 7 Ekim 2022; 15:49:53 >

Sizin ulaşamıyor olmanız hizmetin komple kesildiği anlamına gelmiyor. Bu hatayı ilk alan kişi değilsiniz ancak çözümsüz bir durumda da değilsiniz. Arama gelmiyorsa hattınızın yurt dışı aramalarına açık olduğuna emin olun. Eğer açıksa ve ve hala hata alıyorsanız Microsoft hizmetlerine bağlanıp güzelce durumumu izah ederseniz sizi Xbox teknik desteğe aktarıyorlar. 2 yıl içinde 3 defa gamepad için servisi kullandım, her defasında da kargo süresi dahil 1 haftada yeni gamepad elime ulaştı.

Talebinizi iptal edip yeni bir talep oluşturmayı denerseniz mail ortamında da sorunu çözebilirsiniz.

• zencefiladam kullanıcısına yanıt

Benim de daha önce olduğunda kendim halletmiştim. Sonra LB tuşu içine çökünce değişime göndermiştim. Geçenlerde RT yine aynı şekilde yapışmaya başlayınca yine kendim hallettim. Garantimin bitmesine 15 gün var ama böylesi daha kolay.

Bu tamiratı yapacak arkadaşlar, sakın japon tabir edilen yapıştırıcı kullanmayın. Süngeri sertleştirir. Süngerin altına kürdanın ucu ile bally tarzı esnek bir yapıştırıcı uygulamak sorunu çözüyor.

Sesi sorun etmeyenler oradaki süngeri ve yapışkanı söküp atabilirler.

• xbox bölümü değil diğer bir bölüme bağlanmayı deneyin, sonra xbox ile ilgili yere aktarmalarını isteyin. kabul etmeyen olursa tekrar arayın

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Talebi iptal edip tekrar yaptım olmadı. Sadece bir kargo kodu almak için 16 saat uğraştım. Microsoft servisi kullanmayalım diye engel koymuş resmen. Bu anormal bir durum. Ben bugün bunu yaşadım, ister genelleyin ister genellemeyin.

• 
Sayfa: önceki 28022803280428052806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.