Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2026. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
76.322
Cevap
788
Favori
3.748.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhaba...series kumanda xayb tuşlarının basımı önceki nesile göre daha mı yumuşatılmış? Xone kumandanın tuşlarının yıllarca kullanıldıktan sonraki hali sanki...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ,

1 yıldır Almanya'da yaşıyorum. Xbox Ultimate'i TL cinsinden alsam , almanyada kullanabilirmiyim? 3 yıllık ücret + ultimate toplamda 30 euro gibi bir fiyata geliyor. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa , cevap verirse çok sevinirim.

• W7K2D kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Kurt

Dostlar merhaba...series kumanda xayb tuşlarının basımı önceki nesile göre daha mı yumuşatılmış? Xone kumandanın tuşlarının yıllarca kullanıldıktan sonraki hali sanki...

9.nesil yeni gamepad tuşları söylediğiniz gibi biraz daha yumuşak. Zaten bu yüzden A ve Y tuşlarındaki basmama yada çift basma sorunu bir çok kullanıcı da var. Bastım sanıyorsunuz basmıyor yada çift basıyor. Kenarından basarsanız arka arkaya basmadığı oluyor.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Evet bunun bir çözümü var mı peki hocam? Arada bende de oluyor...kumandayı güncelledim ama düzelmedi...

• Star wars fallen order yeni nesil güncelleme aldıktan sonra quick resume özelliği çalışmıyor. Oyuna her girdiğimde en baştan açılıyor. Fakat güncelleme öncesi böyle bir durum yoktu.

Yapımcı firma bu özelliği kapatmış olabilir mi böyle bir şey mümkün mü? Neden güncelleme sonrası böyle oldu anlayamadım. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenEye350 -- 16 Haziran 2021; 15:19:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Kurt

Evet bunun bir çözümü var mı peki hocam? Arada bende de oluyor...kumandayı güncelledim ama düzelmedi...

Ben servise gönderip yenisi ile değiştirdim. Microsoft'un bildiği bir sorun bu. Yeni gelende tuşlar biraz daha sert. Y tuşu hala sorunlu ama A daha iyi. Yeni seri üretilip stoklara girince tekrar gönderip yenisi ile değişim sağlarız diye konuştuk servis kaydını açan kişiyle. Sıkıntı çıkartmıyorlar. Hemen kapalı kutu yenisini gönderiyorlar zaten. Forumda 3 kez arka arkaya gönderip hala sorun yaşayan da vardı. Maalesef şansınıza daha iyi bir durumda olan gamepad de gelebilir, aynı sıkıntının olduğu da.

Not: Bu sorun 8.nesil gamepad'lerde de mevcut. Yazılımsal değil, donanımsal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 16 Haziran 2021; 15:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenEye350

Star wars fallen order yeni nesil güncelleme aldıktan sonra quick resume özelliği çalışmıyor. Oyuna her girdiğimde en baştan açılıyor. Fakat güncelleme öncesi böyle bir durum yoktu.

Yapımcı firma bu özelliği kapatmış olabilir mi böyle bir şey mümkün mü? Neden güncelleme sonrası böyle oldu anlayamadım. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yok.

Quick Resume sorunları için sistem güncellemeleri yayınlıyorlar. Dün bir güncelleme geldi, onu yüklediniz mi? Sorun oyun yada sistem kaynaklı olabiliyor. Bazen de her ikisi birden.

Bir güncelleme yapmamıştım hocam. Bugün bir kontrol edeyim o halde. Teşekkürler bilgi için

• Stalker 2 için Xbox ta inanılmaz fiyat yapmışlar 170 TL. Pc tarafında 350 400 TL. Ben pre order geçeceğim her ne kadar Gamepass'e olsa bile..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu yeni üretilen sürümlerin yaygınlaşmasını beklemekte fayda var. Sanki önceki nesilden ellerinde kalan tuş takımını kullanmışlar gibi bir şey sezinledim. Teşekkürler bu arada aydınlatma için...sorun ilerlerse bende anlattığın yolu izlerim.

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

şu zamanda çok çok iyi fiyat

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Video güzeldi ama bence bir oynanışını veya puanlarını görmek lazım.

• Yarınki sunum stüdylarla muhabbet şeklinde olacak, herhangi bir duyuru vs. olmayacak. Bünyem zaten kaldırmaz seneye bıraksınlar birazda.

• Birşey sormak istiyorum. Diablo 2 resurrected önsipariş verdim. Kredi kartından para çekilmedi. Bu önsiparişle ilgili bir durummudur?

• "Ray Traced isiklandirma nedir, oyuna nasil katki saglar?" temalı bir video olmus. Metro Exodus'un yeni nesil konsollar icin geliştirilmiş hali cok guzel gozukuyor. Ben ek paketlere baslayacagim artik.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Türkçe altyazı varsa keyifle izlenir.

• Seroloz S kullanıcısına yanıt

çıkmaya yakın çekiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Yarınki sunum stüdylarla muhabbet şeklinde olacak, herhangi bir duyuru vs. olmayacak. Bünyem zaten kaldırmaz seneye bıraksınlar birazda.

2021 için çıkış yapacak oyunlar vardı.

Scorn
    CrossfireX
    Warhemmer Dakrktide 40.000
    The Gunk

Gibi gibi.. Bunlardan haberler yokmu şimdi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.