Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1609. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
76.322
Cevap
788
Favori
3.748.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16071608160916101611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

malesef hollanda yada almanyadan bulamadım konsol. Şansıma portekizde buldum ve aldım Fnac sitesinden. portekizin mediamarktı gibi bir şirket. Ben aldım stok bitti hemen. Kargoyu bekliyorum 2 gün sürüyor.

• Arkadaşlar yakında live gold üyeliğim bitecek,elimde game pass ultımate var 14 günlük kod.
    1 senelik live gold aldıktan sonra ultımate pass kod girdiğim takdirde game pass 1 seneye uzar mı?sormamın nedeni daha önceden bu şekilde yaptıgımda otomatik 1 seneye bir şekilde uzamıştı gamepass ,nasıl yaptıgımı tam hatırlamıyorum var mı bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forza horizon 4 oynuyorum ve sag alttaki bildirimi bir turlu kapatamiyorum. nasil kapatiliyor bilen var mi?
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• Coalition her gun kendini daha da geliştiriyor. Gears 5 icin ücretsiz sunulan hikaye DLC'si cok guzel gözüküyor. Hivebusters DLC'si 3-4 saat single-player oynanıs sunuyormuş. Ana oyunda belli sahnelerdeki FPS düşüşleri neredeyse tamamen düzeltilmiş, oyun bastan sona 60 FPS'de calisiyor. DF iki konsolda da oyunların konsol cikisi sonrası optimizasyon ile oyunların, bir ay gibi kısa bir surede bile, nasil daha da iyi hale geldiginden de bahsetmiş Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 17 Aralık 2020; 17:21:39 >

• randiman85 R kullanıcısına yanıt

Başarılar >>> Başarı izleyiciyi kapat

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Coalition her gun kendini daha da geliştiriyor. Gears 5 icin ücretsiz sunulan hikaye DLC'si cok guzel gözüküyor. Hivebusters DLC'si 3-4 saat single-player oynanıs sunuyormuş. Ana oyunda belli sahnelerdeki FPS düşüşleri neredeyse tamamen düzeltilmiş, oyun bastan sona 60 FPS'de calisiyor. DF iki konsolda da oyunların konsol cikisi sonrası optimizasyon ile oyunların, bir ay gibi kısa bir surede bile, nasil daha da iyi hale geldiginden de bahsetmiş  

Dün bitirdik, valla ana oyundan hem atmosfer hem grafik olarak çok daha iyidi özellikle orman bölümlerinde Uncharted oynuyorum sandım. Gampas sağ olsun beleş iyi oluyor oynamak Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt

tesekkurler hocam

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Pandemi senesinde yeni bir nesile başlamak zor, videoda da bunu değinmişler. Firmalara ve oyun yapımcılarına zaman vermek lazım... sorunlar zamanla toplanır. Gears 5 buna güzel örnek olmuş, bir önceki yamadaki tüm olumsuzlukları gidermişler.

Ayrıca DLC'i de genellikle olumlu yorumlar alıyor, bu adamlar gears'a yeni bir soluk katabilir.

• Gears 5 hivebusters'da grafik show var resmen. series x'te ateş ediyor oyun. ayrıca kontrollerde one x'e göre daha responsive (bunu nasıl diyim bilemedim).

Oyunun başlarından bir ss;

• The Medium ön yüklemeye açıldı 38,50 GB boyutu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

The Medium ön yüklemeye açıldı 38,50 GB boyutu var.

Ocak'ta cikmiyor muydu bu oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Ocak'ta cikmiyor muydu bu oyun?

Alıntıları Göster

28 Ocak çıkış tarihi. Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Benim ana hesapta 5 kez hakkım dolmuş giriş xbox için. Bunu sıfırlatabilirmiyim müşteri hizmetlerini arayıp?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Max 5mi oluyor hocam. Sıfırlayamazsaniz ne oluyor.2. El hesaplarda sıkıntı olmuyor mu? Kim bilir kaç defa ana hesap yaptı nereden bileceğiz
  • Back 4 Blood: Ultimate Sürüm:999,00 ₺

Back 4 Blood: Standart Sürüm:599,00 ₺

Back 4 Blood: Lüks Sürüm:859,00 ₺

• Benim gibi Halo: Master chief collection next-gen optimizasyonu bekleyen varsa müjde geldi, az önce optimize edildiği duyuruldu.
  • outer worlds ne güzel oyunmuş. x/s güncellemesi bekliyorum, umarım gecikmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

outer worlds ne güzel oyunmuş. x/s güncellemesi bekliyorum, umarım gecikmez.
    Hiç bekleme, 2 yeni oyun yapıyor şuan stüdyo. Güncellemeyle uğraşmazlar.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini bazı gerekçelerle ikna edebilirsen sıfırlarlar. İşte evde iki xbox vardı kardeşim yanlışlıkla defalarca yapmış gibi gibi. Yoksa bir yıl sıfırlamak için beklemen gerek. Ama ısrarcı olursan sıfırlarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msb101

Hiç bekleme, 2 yeni oyun yapıyor şuan stüdyo. Güncellemeyle uğraşmazlar.

Alıntıları Göster
    şöyle bir haber var;

https://www.purexbox.com/news/2020/07/obsidians_the_outer_worlds_will_be_optimised_for_xbox_series_x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 17 Aralık 2020; 23:35:48 >

• 
Sayfa: önceki 16071608160916101611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.