Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (869. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=mL4OC46VzFw&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fatz kullanıcısına yanıt
    Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last of Us 2 faciası mı? Hikaye tamam da TLOU 2 oynanışının zekatını verse sektör seviye atlar.
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Bunlar yeni teknoloji ürünler , belli de olmaz ama dediğim gibi almak mantıksız bu fiyata , gider Series X alırsın , Series S + harici hdd yerine.

Anlamlı olması için 512 gb'ın 50 $'a , 1 Tb'nin 100 $'a satılması lazım o da zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Last of Us 2 faciası mı? Hikaye tamam da TLOU 2 oynanışının zekatını verse sektör seviye atlar.
    Hocam adam elestirmis sana noluyor ps bolumune gider misin ? Askimiz xboxu bekliyoruz biz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Alıntıları Göster
    Cok pahali umarim gercek degildir

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Şarj edilebilir pil haftalarca yetiyor bana. Bu daha mı iyi ?

Pil olayi mi var biraz sknti olabilir sarj kablosuna alistim cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Avrupa ülkelerinden alınan cihazlara 1 yıl garanti veriyorlardı. Türkiye'de özellikle Ekim-Ocak ayları arasında kasıtlı olarak yüksek fiyat çekenler olacaktır. Amazon fiyatları makul olursa, bu risk göze alınabilir.
    Ciddi misin super! Yurtdisindan alsak bir sene garanti oluyor mu

• quote:

Last of Us 2 faciası mı? Hikaye tamam da TLOU 2 oynanışının zekatını verse sektör seviye atlar.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 17 Ocak 2021; 15:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Avrupa ülkelerinden alınan cihazlara 1 yıl garanti veriyorlardı. Türkiye'de özellikle Ekim-Ocak ayları arasında kasıtlı olarak yüksek fiyat çekenler olacaktır. Amazon fiyatları makul olursa, bu risk göze alınabilir.
    Ciddi misin super! Yurtdisindan alsak bir sene garanti oluyor mu

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Ben objektif adamım tüm forumlarda takılıyorum. Series S almayı düşünüyorum hatta. Fiyat muhteşem bence. PS5'e 3-4 sene sonra bakarız diyorum. Ama TLOU 2 gömen görünce fena güldüm. TLOU 2'yu eleştiren adam ne oynar hangi oyundan zevk alır anlamam mümkün değil.
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Boyle algilar yuzunden bu hale geldik bole devam kardesim .Bende begenmedim oynanisi iyi ama beklenen etkiyi hypelandigi icin yapamadi malesef

• quote:

Ben objektif adamım tüm forumlarda takılıyorum. Series S almayı düşünüyorum hatta. Fiyat muhteşem bence. PS5'e 3-4 sene sonra bakarız diyorum. Ama TLOU 2 gömen görünce fena güldüm. TLOU 2'yu eleştiren adam ne oynar hangi oyundan zevk alır anlamam mümkün değil.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 17 Ocak 2021; 15:12:56 >
  • Mert84 M kullanıcısına yanıt
    Bunda kardeşlikte oluyorsa gayet iyiymiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu seride spdif yok sanırım. Sound barı nasıl bağlayabilirim ? Konsolu tv ye değil , monitöre bağlayacağım

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Soundbar’da hdmi in girişine XBOX’ bağlayacaksınız. Hdmi out ile monitör bağlantısı yapılacak. HDMI yoksa yapacak bir şey yok.

• intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    PS3 döneminde oynamış ve yıllarca beklemiş biri olarak ben hayal kırıklığı yaşadım. İlk Last of Us'ı bir kaç defa bitirdim. Hiçbirinde sıkılmadım. İkincisi ise bende dediğim gibi bir hayal kırıklığıydı. Bunu tamamen senaryo ve oyunun ikinci bölümü için söylüyorum. Birinci bölümdeki o şok olaydan dolayı değil.

Ancak dediğiniz gibi bende objektif biriyimdir. Oyun muhteşem. Benim ilk oyun ile olan subjektif görüşlerim olmasaydı bu oyun bende bir hayal kırıklığı değil ilk beşime girecek bir oyun olurdu. Nesnelliğimi nedense bu oyunda yapamıyor ve seri için hiç heyecan duymuyorum. 3. oyunu almam mesela. Oyunculardan çok iyi puan alırsa bir ihtimal oynarım.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Maalesef hdmi yok. Yanıtınız için tşk ederim. Artık sound barı PC de, kulaklığı da konsolda kullanacağım

• 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.