Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (870. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.391
Cevap
785
Favori
3.755.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelecek deyip umarım satmazlar, yanılmıyorsam windows 10'da satın alınıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Series X'te dijital ses çıkışı var. Series S'te kaldırmış olmaları ilginç. Maliyeti ne kadar düşürür ki? Günümüzde olmazsa olmaz bir özellik.
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Bu kadar iyi bi konsola bataryası uzun giden bi çözüm bulunabilirmiş ben sürekli pil şarj et tak çıkar saçma geliyo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Series X'te dijital ses çıkışı var. Series S'te kaldırmış olmaları ilginç. Maliyeti ne kadar düşürür ki? Günümüzde olmazsa olmaz bir özellik.
    Şimdi baktım X te de maalesef yok

• Blackkk kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü kullanıyorum . Pil derdi yok . Kullanıma bağlı olarak 3 4 günü rahat çıkarıyorum. Tavsiye ederim . Playstation daha fazla gidiyor demeyin , sürekli kablo takarak oynamaktan bıktım . En fazla 1 gün gidiyor oda zar zor.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • xYaKuBux kullanıcısına yanıt
    One x için alıcaktım bundan orjinalini bulamayınca şarjlı pille devam ettim bu dönem ama series x için alıcam.

Batarya konusunda ps kötü gerçekten çabuk bitiyo ama benim zaten öyle 8-10 saat oyuna ayırıcak
    vaktim olmadığı için yine idare ediyodu bi şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Dijital ses çıkışı günümüzde olmazsa olmaz bir özellik değil, aksine vakti dolmuş bir özellik&eski teknoloji.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Şarj edilebilir pil haftalarca yetiyor bana. Bu daha mı iyi ?

Konsol siyah, gamepad siyah, ama kutudan çıkan şarj kablosu beyaz mı? Hangi ps'de bu kadar kısa şarj kablosu gördünüz? Eğer böyle düşünüyorsanız demek bir ps cafeye dahi uğramamışsınız...

Kesinlikle ps fanı değilim. Maddi sebeplerden ötürü bu nesil xbox'ı daha başarılı buldum. Ama eleştirmiş olmak için eleştirenleri de anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Bu mesaj silindi.
    hocam Tlou2 ya giydirenler grafik, gameplayine birşey demiyorlar, yorum yapanlar hikayesini begenmemiş, onu söyluyorlar sadece
  • Ya çocuk çocuk muhabbetler yorumlar işte ben gülüp geçtim.

İki konsoluda alıcam dünya para vericez tabii ki eksik olan herşeyini eleştiricez ama her iki forumda da konsollara kutsal kitap muamelesi yapılıyo hayretle okuyorum bazı yorumları ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 11 Eylül 2020; 11:3:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Gelecek deyip umarım satmazlar, yanılmıyorsam windows 10'da satın alınıyor.
    Dolby Atmos için kod benim aldığım kulaklığın içimden çıkmıştı. Dolby Vision nasıl olacak göreceğiz

• xYaKuBux kullanıcısına yanıt
    Bence pil ve kablo çok farketmiyor sabah akşam oynamıyorsanız , xbox kolunu haftada 1 belki daha uzun sürede değiştiriyorum daha çok ps4 kullanıyorum ama dediğiniz kadar kısa sürmüyor veya siz çok kullanıyorsunuz hangisi daha iyi diye soracak olursanız bence xbox yedek pilim her zaman hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Şimdi baktım X te de maalesef yok

Alıntıları Göster
    Daha önceki prototipte vardı, dün ortaya çıkan inceleme videolarına bakınca kaldırılmış olduğunu gördüm. Haklısınız.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Dijital ses çıkışı günümüzde olmazsa olmaz bir özellik değil, aksine vakti dolmuş bir özellik&eski teknoloji.

Alıntıları Göster
    Optik giriş ve çıkışlar sistemimde mevcut olmasına rağmen dijital ses aktarımı için HDMI tercih ediyorum. Optik çıkışı uzun zaman önce terk ettim ancak geriye uyumluluk açısından olması iyi olurdu.
  • Bakalım bu cihaz ulkemizde ne zaman onsiparise acilcak vergi bindirimi Eylül sonu bitiyor ondan sonra mi yoksa ondan önce mi...Ps deki stok sıkıntısı olmayacağı söyleniyor yani her türlü onsiparisten sonra Kasim 10-11-12 gibi cihaz bana ulaşacak mı?

• Beyler Xbox Series X konusundayız :) TLOU 2 icin ayrıca bir ana konu var PS5 bolumunde, orada konuşmak daha cok ilginizi çekebilir
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Hocam demek istediğinizi anlıyorum fakat yanlış bir ifadeyle açıklamışsınız bence.
    Bir insan bir oyunu beğenmedi diye o insana oyun zevki yok denmez. Bu oyun Last os Us da olabilir, God of War da Witcher 3 de olabilir. Herkes her şeyi sevecek diye bir şey yok. Üslubunuz çok yanlış.
    Sonra, haklı olduğunuz yer oyunun kombatı. Evet şahane. Birçok insan oynarken çok keyif almıştır, sevmeyenler de olabilir. Bu kadar animasyon ile bu kadar gerçekçi kombat yapıp, bunu rdr2 gibi hantal yapmayarak hızlı çevik yapmak takdire şayan.
    Oyunlarda hikaye kısmına gelirsek, evet oyunu oyun yapan şey gameplay dir. Fakat yaptığımız tuşlara basmak olan aktiviteyi bir amaca bağlayan şey ise hikayedir. Bu hikaye ana unsur olmamakla beraber iyi kurgulanmış olması gerekir ki oyuncu bu amaca ulaşmak için yeteri kadar efor sarfedebilsin. Fakat last of us veya direk Naughty dog oyunlarını ele alırsak, bu adamlar bu zamana kadar uncharted ile cover shooter gibi sıradan bir gameplaye çok iyi yazılmış karakter kurguları kattı. Yine last of us 1 ile aynı formülün kıyamet sonrası versiyonunu yaptı. Oynayışı iyidir de insanların çoğu 'aman tanrım ne oynayışdı' demez, onun yerine çoğunluk hikayeyi över. Last of us 2 de de oyun gameplayine çığır atlattı dedik bu sefer hikaye patladı. SPOILER !!. Oyunun ikinci yarısını Abby ile oynatmak çok riskli bir karardı ve kullanıcı oynarına bakarsak ellerinde patladı. İnsanlar sevmediği bir karakterin maceralarını oynamak istemiyosa hikayedeki amaç kopuyor ve amaçsızca insan öldürmeye dönüyor oyun. Gameplay ne kadar iyi olursa olsun, insanlar keyif almıyor.
    Fiyata gelirsek, 500 tl çok pahalı ve arkadaş bunu tahminimce gamepass sistemi ile kıyaslayarak demiş. Microsoft oyunları 15 tl ye gelirken pek sevilmeyen last of us 2 500 tl olunca haliyle eleştiriliyor.

• 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.