Şimdi Ara

Xbox Series S için Havit PJ202(BW VP13) yeterli midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Şuan odamda arkadaşımdan aldığım epson eb-s18 model projeksiyon var. Bu ürünü denemek için kullanırken projeksiyonun benim için ne kadar doğru bir seçim olduğunu anlamakla beraber, s18 modelinde beni rahatsız eden birkaç unsur var. Öncelikle çözünürlüğü düşük, fan sesi çok yüksek, tek hdmi var, ses çıkışı yok ve güç tüketimi çok yüksek. Benim de bütçem çok yüksek olmadığı için fiyat performans ürünlere bakmaya başladım ve az önce yazdıklarımı da olmaması gereken maddeler arasına koydum. Bu kriterlerde ve fiyatı da oldukça uygun sayılabilecek Blitzwolf vp13 modelini buldum. Daha sonrasında da Havit PJ202 modelini gördüm ve tamamen aynı ürün olmalarına rağmen fiyatının daha da uygun olduğunu gördüm. Tamamen aynı dememin sebebi youtube'de enes özen kanalının incelemesinde öyle bir bilgi edindim. Ürünü almayı düşünüyorum. Muhtemelen banggood'dan değil de yurtiçinden satın alacağım. Peki sizce xbox series s ve ps4'te oynamak için iyi midir? Veya örnek veriyorum 3 bin tl bandından 5 bin tl bandına çıkarak, çok daha fazla verim alabileceğim projeksiyon önerileriniz var mıdır? Veya şunu da düşünüyorum; havit veya blitzwolf alırsam zaten garantisi yok, yani ikinci el almaktan tek farkı kullanılmamış olması. İkinci el piyasasında güvenilir marka ve 3-5bin tl bandında projeksiyon önerileriniz var mıdır? Herkese iyi forumlar.

• Hocam fullhd projeksiyon konusunda Epson ve Benq sizi üzmez. Ben olsam ikinci el temiz bir cihaza yönelirdim.

Kendim Benq w1110 kullanıyorum, PS5 bağlı ama hala çok memnunum.

Değiştirecektim fırsat olmadı, şimdi mecburen devam:D

• karantina K kullanıcısına yanıt

Ampul değişimi gibi konularda eski cihazlar zorluk çıkartır mı? Ve mesela sizdeki cihazı rahatlıkla birisine önerir misiniz? Gecikme süresi olsun, renk doğruluğu olsun güzel cihaz mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonesknow -- 6 Temmuz 2022; 13:37:21 >
  • Hocam parasını veriyorsun orjinal ampulü taktırıyorsun, ben 1 kere değiştirdim hiç bir negatif yorumum yok.

Gecikme süresi biraz subjektif konu, alette sadece PS5 üzerinden elden ring oynuyorum ve gecikme derdim olmadı.

Renk doğruluğu ; eğer doğru duvar boyası veya perde kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Zaten mesela bendeki cihazda REC 709 standardı var, ne kadar doğru bilmesem de kaliteden çok memnunum, panjuru kapatınca muhteşem oluyor ki 5 yıldır sadece akşamları kullanıyorum diyeyim, hatta eşim de artık TV almayız bizim olayımız projeksiyon diyor.

TV de izleyecek birşey de yok bizim için sadece online platform ve PS5 için kullanıyorum.

Param olsaydı Lazer projeksiyon ve ALU perde ile seriyi tamamlardım. @jonesknow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina -- 7 Temmuz 2022; 10:7:53 >
  • karantina K kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum hocam. Ben o zaman eskilerin iyi, full HD modellerine bakayım, araştırayım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Full HD cihazlarda yeni model yerine eski kaliteli ürünler bence de daha mantıklı. Deneyip görün beğenin, ama 4K derseniz iş değişir, onu da belirtmiş olayım

• Eski kaliteli model önerileriniz var mıdır peki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.