Şimdi Ara

Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
6.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dieselshock arkadaşımın verdiği fikir sayesinde, bende cafeme fixed frame perde yaptırdım. çokta güzel oldu. bu ebatlarda daha pahalıya çıkıcaktım. hem tam istediğim oldu,hemde daha uyguna mal ettim. görüntü de çok güzel. tavsiye ederim. perde yaptırmak isteyenler ulaşabilirler,yardımcı olurum.

ledlerini aldım ama daha bağlamadım. onuda bağlayınca ledli resimlerini atarım.

dieselshock a teşekkürü bir borç bilirim.

Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA
     Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA Fixed Frame Projeksiyon perdesini kendimiz yaptırdık. ve sonuç HARİKA

• komplooo K kullanıcısına yanıt
    Elinize emeğinize ve paylaşımınıza sağlık böyle el yapımı perdeler benim çok daha hoşuma gidiyor benimde aslında ihtiyacım var ancak bir fırsat bulup yapamadım 76" görüntü alıyorum ancak şu 16:9 ekran olayını nasıl yapıyorsunuz bilemiyorum her pj de ekran ölçü seneçekleri var benim cihazda da var ancak 16:9 a alınca cihazı ekran küçülüyor ve cihazımın orjinal ekran lensi 16:10 bende tam da kullanıyorum kaynak cihazları da ona göre ayarlıyorum kare bir görüntü elde ediyorum memnunum güzel oluyor ancak sizin yaptığınız çok daha güzel oluyor adeta tv ekranı gibi oluyor bende böyle bir proje yaparsam wide secreen olayını nasıl yapacam bilmiyorum

1: kafeniz nerede
    2: panel kaç inç?
    3: kullandığınız pj model marka nedir?
    4: ekran ölçüsü 16:9 a mı denk geliyor? wide secreen

kullandığınız malzemeler listesini paylaşabilirmisiniz
  • merhaba,öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.

projeksiyon seçimi konusunda bana yardımcı olan kozyatağındaki aktivizyon firmasına teşekkür ederim. gerçekten de fiyat/performans cihazı sattı bana.çokta ilgililer sağolsunlar.

1. cafemiz fenerbahçe burnunda deniz kenarında, Baraka Cafe
    2. inç olarak bilmiyorum ama çerçeve hariç görüntünün oturduğu ölçü 3,00x169cm sanırım 120inç gibi bişeye tekabul ediyor.
    3. kullandığım projeksiyon benq w1070 . full hd olmasından dolayı gerçekten harika görüntü kalitesi var.
    4. ekran 16:9 a denk geliyor. özellikle bu şekilde yaptırdım. çünkü göze en hoş gelen görüntü biçimi bana göre.

bu görüntüleri 16:9 nasıl ayarlıyosunuz,ölçüleri nasıl hesaplıyorsunuz sorularına gelince. bende aynı sizin gibi merak ediyordum. bir projeksiyon perdesi satan firmanın internet sitesine girdim. 16:9 perdeleri inceledim orada. bana yarayacak perde ölçüsünü not ettim bir kenara. bu ölçülerde perdeler baya pahalı geldi bana ve acaba kendim yaptırabilirmiyim sorusuna yine bu forumda yanıt buldum. ve aynı yolu izleyerek yaptım. gerçekten güzel oldu. tabiki perde kadar projeksiyonunda 16:9 a uyumlu olması önemli. hepsi bir uyum içinde olduğu zaman görüntü de verdiği keyifte tadından yenmiyor.

perdecinin ve yaptırdığım marangozun numarasını isterseniz özelden yazabilirim. iyi günler.
  • merhaba,öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.

projeksiyon seçimi konusunda bana yardımcı olan kozyatağındaki aktivizyon firmasına teşekkür ederim. gerçekten de fiyat/performans cihazı sattı bana.çokta ilgililer sağolsunlar.

1. cafemiz fenerbahçe burnunda deniz kenarında, Baraka Cafe
    2. inç olarak bilmiyorum ama çerçeve hariç görüntünün oturduğu ölçü 3,00x169cm sanırım 120inç gibi bişeye tekabul ediyor.
    3. kullandığım projeksiyon benq w1070 . full hd olmasından dolayı gerçekten harika görüntü kalitesi var.
    4. ekran 16:9 a denk geliyor. özellikle bu şekilde yaptırdım. çünkü göze en hoş gelen görüntü biçimi bana göre.

bu görüntüleri 16:9 nasıl ayarlıyosunuz,ölçüleri nasıl hesaplıyorsunuz sorularına gelince. bende aynı sizin gibi merak ediyordum. bir projeksiyon perdesi satan firmanın internet sitesine girdim. 16:9 perdeleri inceledim orada. bana yarayacak perde ölçüsünü not ettim bir kenara. bu ölçülerde perdeler baya pahalı geldi bana ve acaba kendim yaptırabilirmiyim sorusuna yine bu forumda yanıt buldum. ve aynı yolu izleyerek yaptım. gerçekten güzel oldu. tabiki perde kadar projeksiyonunda 16:9 a uyumlu olması önemli. hepsi bir uyum içinde olduğu zaman görüntü de verdiği keyifte tadından yenmiyor.

perdecinin ve yaptırdığım marangozun numarasını isterseniz özelden yazabilirim. iyi günler.
  • Ne kadara mal oldu ? Bende nec u 250x var görüntüye faydası olurmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Resimlerde yaptığınız perde oldukça hoş görünüyor. Epeyde zaman olmuş bu yazıları yazalı ama bir sey soracaktım. Burada kullandığınız kumaşın cinsi neydi? Varsa örnek bir link atabilir misiniz?

• Çok güzel olmuş harbiden.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir fikrim var saçma gelebilir sizin de görüşlerinizi alayım.

Çıtadan dikdortgen çerçeve yapıp kendinden yapışkanlı cırt bant ile perdeyi çıtaya gerdirerek yapıştırmak.

cırtbantı 10 ar cm aralıklarla yapıştırmayı düşünüyorum.

Sizce olur mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.