Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2741. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27392740274127422743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mtc de 304₺ şuan G2A dan almana gerek yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtc de paypal ile ödeme secenegi vermedi hocam orayada baktim sadece kredi karti secenekleri vardi ki ilerde ne olacagi bilinmez hacker in birisi gelir Mtc yi hacklar kredi karti bilgilerini ele gecirir ve bosaltir daha önce basima geldi gerci parami sonradan bankadan aldim lakin o stresi bir daha yasamak istemem,---paypal-- ile kafan rahat hacker korkusu yok varsin 5-10 tl fazla olsun kafam rahat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

Mtc de paypal ile ödeme secenegi vermedi hocam orayada baktim sadece kredi karti secenekleri vardi ki ilerde ne olacagi bilinmez hacker in birisi gelir Mtc yi hacklar kredi karti bilgilerini ele gecirir ve bosaltir daha önce basima geldi gerci parami sonradan bankadan aldim lakin o stresi bir daha yasamak istemem,---paypal-- ile kafan rahat hacker korkusu yok varsin 5-10 tl fazla olsun kafam rahat olur
    Ben havale ile alıyorum oradan oyun alırken. Aracı kuruma yapıyorsunuz sanıyorum havaleyi. İnsan her zaman korkuyor sonradan o hesaplarda sıkıntı olur mu falan diye de açıklamaya oyun falan diye yazıyorum.
  • Xbox'umu satıyorum arkadaşlar, ilgilenenler pm.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-xbox-one-x--140192424

• Yurt dışında yaşıyorsunuz sanırım Türkiye de zaten paypal yok. Banka havalesi ile ödeme yapacaksınız %0 komisyon.

• evet, banka havalesini hic denemedim avrupada oyunlar icin .
  • Arkadaşlar selamlar

Tv açılınca konsol da açılıyor. Bunu nerden kapatabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unzerstörbar kullanıcısına yanıt
    Konsolun güç ayarlarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

arkadaşlar şimdi ben 2 aylık gamepass ultimate aldım. eylül 15'de 12 ay gold alsam ultimate olarak mı devam eder yoksa sadece gold mu olur?
    tam tersi yapsaydın olurdu hocam, önce live gold alıp sonra ultimate olarak alsaydın olurdu. tekrar deneyeceksen hiç kayıt olmadığın bir mail adresinden dene derim.
  • Arkadaşlar şu oyun şu hesaptan alınmıştır diye yazan bir kısım varmı konsolda veya internette? 3 tane hesap var, hangi oyun hangi hesaptan alınmış belli değil.

• Arkadaşlar selam ben her iki xbox konsolumu sattım. Hesabım boşta kaldı şimdi. 28 haziran 2020 tarihine kadar ultimate üyeliğim ve hesaba aldığım bir çok oyun var. Satmak istesem satabilir miyim acaba? Rağbet görüyor mu bu hesaplar? Garanti takibi için başka mail adresine taşıyabiliyormuşum konsolların garantisini sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-90F8184DD

Arkadaşlar selam ben her iki xbox konsolumu sattım. Hesabım boşta kaldı şimdi. 28 haziran 2020 tarihine kadar ultimate üyeliğim ve hesaba aldığım bir çok oyun var. Satmak istesem satabilir miyim acaba? Rağbet görüyor mu bu hesaplar? Garanti takibi için başka mail adresine taşıyabiliyormuşum konsolların garantisini sanırım.
    xbox kardeşlik konusu var orda satabilirsiniz havada kaparlar bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancemuzik -- 4 Ekim 2019; 0:35:2 >
  • ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

• hasgok kullanıcısına yanıt
    İkisi de aşağı yukarı aynı şeyi üretecekse Play-Box falan desinler bari ortak üretsinler, boşa ayrı ayrı üretmeye uğraşmasalardı yav :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

microsoft xbox one çıkardıgında ps4 göre donanım olarak güçsüz kalmıştı zanlımca yeni gelecek
    olan konsolarda daha agrasif davranacak gibi duruyor bence bir tık üstünü yapar fark yaratmak
    için farklı bişeyler denicek gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

İkisi de aşağı yukarı aynı şeyi üretecekse Play-Box falan desinler bari ortak üretsinler, boşa ayrı ayrı üretmeye uğraşmasalardı yav :)
    Katılıyorum çoğu oyun crossplay oluyor zaten ki cross olması güzel bazen xboxda oyunar ucuz olup PS4 de arkadaşlarımla daha rahat oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Konsolun güç ayarlarında.
    Bende de aynı sorun var, hâlâ çözemedim JESKO HOCAM

• rick dangerous kullanıcısına yanıt
    TV’de de ayarı var kurcala çözersin hazırcı olmayalım Rick bey.

• Bir hesaptan İndirilen oyun ve demolar o hesabı sildiğimiz zaman diğer hesapta kalıyorlarmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27392740274127422743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.