Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2740. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27382739274027412742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 vardiya çalışan biri olarak zaman sıkıntısından garantisi devam eden xbox one x konsolumu satiyorum çift kol + 2 oyun kolun biri kullanılmadi hiç ilgilenen olursa sadece bursa içi elden veririm fiyat 2300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado1008 -- 22 Eylül 2019; 4:23:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Gamepass kardesligi hangi konuda bulabilirim ?
  • ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

22 Kasım 2019

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav MTC'deki fiyatlara ne oluyor öyle. Cyberpunk, Fifa20 falan 336 lira olmuş.

• Arkadaşlar bir kere gamepad titreşimi kapattım bir daha açılmıyor. Kullanıcı adımda hiçbir şekilde kol titremiyor başka kullanıcı adında titreşim aktif oluyor sebebi nedir daha önce birinin başına geldi mi ?
  • Arkadaslar xbox one x o satıyorum konsolu baskasina devrederken nasıl yapiyoruz hesabı vermek istemiyorum mailimi aktif kullanıyorum birde kutulu oyun vericem arkadasa ben daha once oynadım o kendi hesabıyla oynasa sorun olurmu? Lütfen anlayan biri cevap verebilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: delgado1008

Arkadaslar xbox one x o satıyorum konsolu baskasina devrederken nasıl yapiyoruz hesabı vermek istemiyorum mailimi aktif kullanıyorum birde kutulu oyun vericem arkadasa ben daha once oynadım o kendi hesabıyla oynasa sorun olurmu? Lütfen anlayan biri cevap verebilirmi
    Hesabını silersin hocam, konsolu sıfırlarsın verirken hiçbir veri kalmaz. Alan kişi kendi hesabıyla oynar oyununu. Kutulu oyunu vermekte sakınca yok veri güvenliği açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oytunjo

Hesabını silersin hocam, konsolu sıfırlarsın verirken hiçbir veri kalmaz. Alan kişi kendi hesabıyla oynar oyununu. Kutulu oyunu vermekte sakınca yok veri güvenliği açısından.

Alıntıları Göster
    Çok tşk ettim

• arkadaslar ekim ayinda m store da indirim yok mu? yeni cod u biraz ucuz alsak, 472 tl nedir ya oda en ucuzu ,simdi bana us storede 60 dolar falan dersinizde alamadim denedim gift kart la falan ugrasamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

arkadaslar ekim ayinda m store da indirim yok mu? yeni cod u biraz ucuz alsak, 472 tl nedir ya oda en ucuzu ,simdi bana us storede 60 dolar falan dersinizde alamadim denedim gift kart la falan ugrasamam
    brezilya mağzasında :D 270TL :D hediye kod olarak alıcan VPN ile hesabına yüklücen :D
    cod mw alacaktım bende sonradan vaz geçtim ps4 özel 1 yıllık özel içerik olunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

arkadaslar ekim ayinda m store da indirim yok mu? yeni cod u biraz ucuz alsak, 472 tl nedir ya oda en ucuzu ,simdi bana us storede 60 dolar falan dersinizde alamadim denedim gift kart la falan ugrasamam
    yardımcı olurum almayı düşünüyorsan us kod olarak yada br den yada farklı yolardan
    nasıl yapıldıgını anlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 29 Eylül 2019; 4:46:23 >
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Pm attım hocam yardım ederseniz seviniriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mtc game bak ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

yardımcı olurum almayı düşünüyorsan us kod olarak yada br den yada farklı yolardan
    nasıl yapıldıgını anlatırım.

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba.

Brezilya mağazasından gift olarak alması en uygun yazmışlar forumda. Ben de bu oyunu ucuza almak istiyorum. Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir yol var mı?

• sawolverine kullanıcısına yanıt
    tek yolu var olursa oda ,visa yada mastercart la aldiginiz kod lari vpn girerek arjantin brezilya usa rusya vs storelarindan alip hesaba eklemek garantisi yok denemek lazim bu sekilde cok yapan arkadas varmis ben daha yapamadim

EDÏT :::: oyunu G2A dan 200 brezilya parasina aldim --paypal ile-- buda tr olarak 316, dolar olarak 55 e denk geldi vergisi vs her seyi icindebu günkü kur üzerinden tabiki,,, avrupa fiyatlarina göre 25 dolar daha az ödedim bu sekilde ve hesabima eklendi xboxda ,basta zartzurt arkadasa ve digerlerine tsk ediyorum ne kadar az versek kardir diyorum activision firmasina.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 29 Eylül 2019; 15:38:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawolverine

Hocam merhaba.

Brezilya mağazasından gift olarak alması en uygun yazmışlar forumda. Ben de bu oyunu ucuza almak istiyorum. Bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz bir yol var mı?

Alıntıları Göster
    https://xbox-store-checker.com/en/
    burda bütün mağzaların fiyat karşılaştırmaları oluyor oyunların
    burdan takip ede bilirsin. ön sipariş olan oyunları gift olarak
    alamıyorsun ama hesap olarak yapman lazım.yada oyun çıktıgında gift
    olarak kendin alman lazım

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    hocam, ben cod modern warfare 2019 u gift kod u ile ön siparisi verip aldim simdi xbox umda ekli oyun
  • normal xbox ın mağzasından alamıyorsun onu demek istedim.
    normalde kod olarak satılıyor oyun
  • 
Sayfa: önceki 27382739274027412742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.